Herkese selam. Link verdim fakat xperden dolayi kabul etmiyor soru sabah eşinize kaldırıp ise gonderir misiniz? Bunu böyle yazdığım icin muhtemelen ilk defa görecekler bakmak için ugrasmayacaktir ziyani yok.
Öncelikle soruya bakın. Cevabım bakın.
İnsan utanması için illa cinsel bir durum mu olmalı. Verdiğim cevapta belki ucu açık gelebilir. Tamamiyle içinden geçen saf duyguları paylaşmaktan hicap duydum. Neden bunu cinselliğe çekeriz?

Bütün duygularımız yozlaştı ve bütün duygularin sınırı değişti. Eskiden evet daha utangaç biriyken şimdi o kadar değilim. Hersey çok mu göz önünde artık herseye alıştık? Düşünceleriniz nelerdir bu konuda?

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• utanma çekinme duygumuz hayla var. olmasa gidip dışarda gördüklerinize cinsellik teklif edermisiniz? birine söz verip gitmediğinizde o sizi arayınca telefonunuzu açarmısınız? . babamınıza laf söylediğinizd sonradan yüzünebakabilirmisiniz? Hanımefendi benim milletimin utanma duygusu çok gelişmiştir. Lakin cinsellik yönü ağır bastığından burda onu görüyorsunuz.

1|0
    0|0
    • Milletinize laf söyledim mi?

• millete laf söylediniz demedim zaten. Sorduğunuz sorunun başlığında kimseye söylememişsiniz. Sadece bir soru. Yalnız ben görüşümü öyle yazdım :) Görüşleri sadece siz okumuyorsunuz ya :) başka üyelerimizin aklında başka bir şey olmasın didim :) Bu arada hanımefendi Teveccühünüze aşinayım :)

• 3ay

EİG için teşekkürler ama sistem verdi heralde :D

En İyi Kız Görüşü

• Abla zaman değişti bazı şeyler alışıldı eskiden karı koca el ele tutuşmaya utanırdı şimdi maşallah 12lik kızlar neler yapıyor neler. Ahir zaman ümmetiyiz gayet normal

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• evet toplum olarak dibe vurma yolundayız
    o dibe vurduğumuzda canımız çok acıyacak ve o işlerin yanlış olduğunun farkında olacağız bunu yaşamadan da doğruya gitme yolunu göremiyorum

1|0
    0|0
  • Aynen öyle kimsede utanma denen birşey yok

1|0
    0|0
  • Her sabah her sabah monutonlaşacağı için sıkılırsın

1|0
    0|0
  • artıkk her kes anın tadınını çıkar mak istiyoo

0|0
    0|0
  • Bu utanma konusu eşten mi yoksa genel mi

0|0
    0|0

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Utan utan utanmayan insan olur mu l*n diye bir şarkı var her cümlesine katılarak dinlediğim anneminde bir sözü vardır "Yüzü kızarmayan insandan korkucaksın" der ama öyle bir hale geldik ki insanlar da utanma duygusu kalmadı ne yazık ki. Yazık

1|0
    0|0
    • 20 yaşında olup soruyu anlayan hem cinslerimi görünce göğsüm kabardı. Sitedeki kızlarda bir tuhaf. Bu güzel yorum için teşekkürler. Rabbim sana merhametli utanma duygusu olan bir eş nasip etsin vede çalışkan 🌹

• Çok teşekkür ederim canım ☺️ Anlamamalarına şaşırmadım zaten anlayacak olsalar ne sen bu soruyu sorardın ne de ben bu cevabı verirdim inşallah seninde karşına iyi insanlar çıkarır Allah ☺️

• Cinsellik arzudur ve arzuda bir duygudur. Bende çok utangaç sayılmam daha rahatım kendimizi kasmaya gerek yok

1|1
    0|0
    • Cinsellik için tabiki sevdiğin insanla kasaya gerek yok. Ama insan yeri gelir sevdiğinden de utanır bu gayet normal birsey. Yorum için tesekurler ne dediğimi anlamamissiniz.

• Gayet anladığımı düşünüyorum
      Eşinden de diğer insanlardan da yeri gelir utanırsın elbette ama aklinda arzu varsa her şeye cinsel içerikli bakmakta normaldir
      Ve büyümek duyguların yozlaşması ile lekelenmemeli
      Cinsel özgürlüğü savunan biriyim bu konudaki olumsuz yaklaşımları kabul etmiyorum

• Arkadaşım ortada cinsellikle alakali birsey yok İşte anlamamissiniz diyorumki her söylediğimiz şey neden ucu açık olduğu cinselliğe gidiyor. Zaten cinsel birsey söylesem söylerim diyorum. Eşine açık olacaksın tabiki. O başka birşey.

• Ne dedin bilemedim

0|0
    0|0
  • Bir sey anlamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...