Annem her şeye karışıyor nefes alamiyorum yardım edin nolur?

Şehir dışına yazmadım uniyi annem yalniz kalmasin diye ama kopekler gibi pismanim su an her seye karisiyo eve gelme saatimi birakin disari cikmama bile cok cok zor izin veriyo. Kiz arkadaslarimla bulusunca foto istiyo whats aptan at bakiyim nerdesin diyo atmak istemiyorum benim de erkek arkadaslarim olacak 20 yasina geldim insaf artik cidden. yaptigim alisverise bile kiziyo kendi basima gidip begendigim bir seyi asla alamiyorum gecen oje gordu parmagimda bu ne diye salak salak hareketler yapti oje dedim masallah watsonsa iyi para harcar oldun dedi bursumdan harciyorum depresyondayim ufacik bir oje bile beni mutlu ediyo neden her seye karisiyo bu kadar gercekten nefes alamiyorum yardim edin

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Ben evi terk ettim ilk 10 dılarda yattım. Sonra iş buldum arkadaşlarımla yaşıyprum benceme bak anlarsın.

Ailemi Bırakıp Yeni Bir Hayata Başlama Hikâyem

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Seni Allahta kurtaramaz bu anneden. Sen belanı bulmuşsun malesef.

0|0
    1|0
    • Bu nasil bir yorum ya seviyeli ol

• karısını döven adama müdahale edersin sonra kadın ordan çığırır sana ne be o benim kocam sen ne karışıyosun diye. Aynen öyle hissettim kendimi şu an.

• O ayri bir durum ama anneme bela denmez ne olursa olsun o benim annem

• Güven duygusunu verememişsin ailene. Bu senin sorunun, onların sana güvenmesini sağlamalısın.

0|1
    0|0
  • en iyisini yapıyo kadın kıymetini bil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Başka şehirde olsam karışabilecek miydin eve kaçta gittiğimden kimle takıldığımdan ne giydiğimden haberin olmayacaktı, şimdi görüyorsun en azından de bence

0|0
    0|0
    • Dedim zaten ama bir ise yaramiyo nasi olsa kaldim burda mal gibi

• Takip attim dertleselim

• Ben de ettim sanırım seni dimi? :)

• Anne bu herşeye karışır.

0|0
    0|0
  • Geçiş yap başka Üniversiteye.

0|0
    0|0
    • Onu cok dusunuyorum ama nasi yapcam

• Notlarını iyi tut gerisi kolay. Gitmek istediğin okulla görüş gereken bilgiyi zaten verecektir.

Yükleniyor...