İnsanlar neden bu kadar acımasız davranıyor?

Bir tatil beldesinde yaşıyorum. Aynı yerde yaşayan bir kadın daha var. Hiç evlenmemiş tatlı bir kadın. Çocuk hasreti çekiyor. Abisi yengesi ve annesi ile yaşıyor. Ruhu genç kalmış biri. Bir de işte yeğeni var. Bu kız biraz sorunlu. Uyuz. Geçen sene biz Beach'e giderken hiç gelmiyordu. Böyle beni de bir kaç kere terslemişti. Zaten halasını da sürekli tersliyordu. Kadın da bütün yazı dertli bir şekilde benimle geçirdi. Hep birlikte takıldık. Neyse kız bu sene düzelmiş. Ama kadın da kızı aşırı el üstünde tutarken beni biraz saf dışı bıraktı. Annem gibi sevdiğim bir insanın bana bunu yapması çok acı geldi. Neden bunu yaptı acaba?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Kendi akrabası ya ondandır. Hep araları iyi olsun istemiştir olmayınca da üzülmüştür. Şimdi araları iyi olunca heyecan yapmış olabilir. Laf arasından benimlede vakit geçir biraz hiç görüşemiyoruz falan de bence

0|0
    0|0
  • Kadın orda senle takılmasının nedeni baska biri olmaması bide yigeni kız sen kimsin bir kere 😂

0|0
    0|0
    • Onların bana bir üstünlüğü yok ki. Kız olması neyi değiştiriyor? Anlatsana hadi?

• Kardesim şimdi o uyuz kız o senin konuştuğun kadının yigeni deyil mi

• Evet

Erkekler Ne Diyor 1

• bişey anlanadım

0|0
    0|0
Yükleniyor...