Ortamlarda nasıl konuşurum?

Arkadaşlar benim sorunum erkeklerin de dahil olduğu bir arkadaş grubunda aklıma konuşabilecek bir şeyin gelmemesi, muhabbetlere katılamamam. Bunu nasıl geliştirebilirim? Kızlarlayken konuşabiliyorum ama, işin içinde erkek varsa olmuyor. Sıkıcı biri değilimdir normalde oysa.

1|0
1|11

En İyi Erkek Görüşü

• Onların konuştuğu konu ile alakalı yorum yaparak maksat muhabbete ortak olabilmek... konuyu bilmiyorsan bile bilmiş gibi yap.

1|1
    0|0
    • Ama konusurken aklıma hiç bir şey gelmiyor ki ve bir cümleyi kurmaya başladığımda gözü üstümdeyse cümleyi kuramayıp bitiriyorum

• büyütmek değil de konusacak konu bulamıyorum ne diyeceğimi bilemiyorum

• Sende konuşma birak o sana soru sorsun sen cevapla oylece muhabbet ilerler zaten

Erkekler Ne Diyor 10

• İlgini çekecek konu yoksa zor tabii

1|0
    0|0
  • Hayatında yaşadıgın olayları komik bir şekilde rahat bir şekilde anlatılacak bir şey olmalı tabii anlatmalısın, ve ortamda fikrini bir konu hakkında söylemelisin

1|0
    0|0
    • Söyleyemiyorum kasılıyorum cümle kurma yetimi kaybediyorum

• Kitap oku ve sesli oku yorulana kadar artı insanlarla iletişimde bir şey anlatacaksan kendi odanda sanki tiyatro sahnesine çıkacak gibi sesli anlat

• Ahah tamam :)

• en önemli kural umursamaz olacaksın. Erkekleri gözünde büyütme onları sırçan gibi fare gibi ayağının altında basıp bağırsaklarını çıkartacağı osurgan böceği gibi gör. O zaman başlancıç yapabilirsin.

1|0
    0|0
    • İşte yapamıyorum gözgöze konuşurken 3-4 saniye sonrasında tıkanıyorum ya da cümleyi toparlayamıyorum kasılıyorum

• ya o nasil bir tabir sican gibi fare gibi osurtan bocek gibi...

• ortam konusundaki fikrini söle

1|0
    0|0
  • Rahat olacaksn kasmayacaksn zmanla asarsn

1|0
    0|0
  • Salla birşeyler ne olcak

1|0
    0|0
  • benle deneme yaparak :D

1|0
    0|0
  • benle konuş

1|0
    0|0
  • Yakin bir erkek arkadasin olmamis hic anlasilan?

0|0
    0|0
    • evet olamadı, ama internetten çok arkadaşım oldu. Yani yüzyüze konuşamıyorum

• Rahat ol
    fazla özel konular konuşma
    kızlar ile konuştuğun samimiyet olmasın yanlış anlaşılır
    ara ara fıkra anlat müstencen olmasın :) başarılar

1|0
    0|0
    • Rahat değilim erkeğin yanında, cümle kuramadıgım bile oluyor

• görüyorsun işte insan kendi fıtratı dışına çıktımı nasıl da zorlanıyor
      fıtratını bozma böyle güzel daha iyisin

• Tamam teşekkürler :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Ayniyiz resmen. Ben 7 yıldır böyleyim ve ilerleme kaydedemedim. Sana başarılar cevaplari bende okuycam😞

0|0
    0|0
    • ben de başından beri böyleyim hiç bir değişim yok :(

• Gerçekten umarım diğerleri gibi olmayi başarabiliriz, çünkü çok kasiliyoruz ikimizde onu fark ettim elimizde olmadan. Ama iste tedavisi nerdeee 😫

• valla olsaydı keşke çok canlı bir kızım ama bir erkeğin yanında ketum oluyorum istemeden

Yükleniyor...