Kadın olmak neden bu kadar zor?

Bu sözde ne kadar doğru buradaki bazı arkadaslara gelsin üstüne alinan alinabilir

Kadın olmak neden bu kadar zor?

3|2
17|45

En İyi Kız Görüşü

• Çünkü abazalar çok var ondan öyle

9|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 45

• agustos böcegı evet malesef zor cunku bu ulkede her gun onlarca kadın olduruluyor bızım bılmedıgımız bınlerce kadın şiddet goruyor ve bazıları yargıya tasınıyor bazıları gözyaşlarını ıcıne atıp kendı ve cocukların gelecegı ıcın seslerını cıkarmıyor cunku kadınların sosyal guvencesı olmadımı bırde aıleden destek gormedılermı yapayanlız ortda caresızce kalıyorlar zor bır durum cıdden kadın olmak bu ulkede helekı bırde evlenıp boşanmış ıse kadın yandı tamamen cogu ınsan yanlış gozle bakıyor hatta bazen dışlanıyorlar sonuc olarak evet zor kadın olmak agustos böcegı

1|0
    0|0
  • Kültürü olmayan, hele din ucubelerinin çok olduğu yerde gerçekten çok zor hak veriyorum.. Anacığım ben ergen olurken hep''Kadın nazik bir çiçektir koklarken bile son derce dikkatli olacaksın.''derdi.. Şimdi her halde ''kadın koparılacak çiçektir hiç acımadan kopar ve çiğne ayak altında.''deniyor.. Aslında siz olmadan biz erkekler hiç bir işe yaramayız da..

1|0
    0|1
  • Ben bir kadına karşı karşımdaki bir bayanın 10 mislisi daha nazik ve kibarım. Peki o bayanlar benim hakkımda ne düşünüyor?

1|0
    0|0
  • Haklısın abla.

Bir de bunun tam tersi var. Geçen gün kadının birine kibar davranıyorum bana demez mi sen bana mı asılıyorsun :S Bir yandan kadına hak vermeye çalışıyorum bir yandan da belirsizliğe düşüyorum.

Kadın olmak zordur , kadın olmak cesur olmak demektir.

1|0
    0|0
  • Erkek olmak zor, sadece karşı cinsten biriyle tanışmanın bile yavşamak ve sapıklık sayıldığı bu ülkede.

1|1
    0|0
  • Resimde anlatilan şey tek kadinlarin sorunu değil bunu bilmeni isterim. Biz de kadinlara kibar bir dille ve güzel bir Türkçe ile konuştuğumuzda ona adım attığımızı sanıp ya kendi kendine triplere giriyorlar ya da hemen adım atmaya başlıyorlar. Bunun cinsiyeti yok yani.

1|0
    0|0
  • Cinsel konuda aç bir toplum olduk ondan

2|1
    0|0
  • İslam, kadınları ALLAH'ın emaneti bilin diyor. Bunu herkes bilse, kafalarındaki dine göre değil, gerçeklere göre davransalar kadın olmak zor olmaz.

1|0
    0|0
  • erkek olmak daha zor. sünnet filan :)

1|1
    0|0
    • Kadınlarında her ay regl derdi bar hamilelik dogum vs. siz de en azindan kesince bitiyo.

• kesinlikle👍👍👍

• @handöö şu regl bozuyo dengeyi çok

• erkek olmak daha zor hele ki merhaba demenin "bu beni yatağa atmak istiyor kesin" diye algılandığı bir memlekette...

1|1
    0|0
  • bazı kadınlar da gerçekten abartıyorlar yani selam versen bile yazıyor gibi algılıyor buna ne diyeceksin-niz?

1|1
    0|0
  • e biz de kibar ve nazik olunca bana m asılıyorsun hayvan diyenlere denk geliyoruz yani sizde abazanlara denk geliyorsunuz abartılacak bişey yok yani

1|1
    0|0
  • Kendinizi fazla yulseltiyorsunuz bence abazana denk gelmemek gerek

1|1
    0|0
  • Erkek olmakta zor bu dünyada
    Ego bence bunlara sebep olan kadın erkek fark etmiyor az ilgi göster ya simarir
    Ego işte seni beğendi vs vs diye poh pohlar insani

1|0
    0|0
  • Bilinçaltı meselesi

1|0
    0|0
  • @lenii yine uç kelime ile edebiyat yapmış bize laf düşmez

Merhamet...

1|1
    0|0
  • Aynen siz kadınlara çok hak veriyorum. İnsanlarımız kadınların değerini hiç bilmiyor. Herkes annesini çok sever belki uğrunda ölür ama annesine yapmayacağı kötülükleri başka bir anne adayına yapabiliyor. Bunu anlamak çok zor.

1|0
    0|0
  • kadına saygı sevgi olsa kadın olmak zor değil.

1|0
    0|0
  • Otobüste yer verdiği kadın gülümsedi diye verecek sanan adamlar tanıdım😡

2|0
    0|0
  • Erkek olmakta zor beee

1|1
    0|0
  • erkek olmakta zor. adres sormak için yaklaşıyorsun teklif edecek sanıyor bir hawalar bir hawalar :D

1|1
    0|0
  • Alışamadın mı hala

1|0
    0|0
  • zaman alacak insan olunması için

1|0
    0|0
  • kadınlar kadınlar ve kadınlar

1|0
    0|0
  • Erkek olmaktan dahamı zor

1|0
    0|0
  • Kadın olmak çok basit. Kendinizi dünyanın merkezi sananınız çok var.

1|0
    1|0
  • KADIN ANADIR KADIN ÇİÇEKTİR KADIN ELİ ÖPÜLESİDİR KADIN ZORDUR ANALIK İSE HER KADININ YAPACAĞI İŞ DEĞİLDİR

1|0
    1|0
  • herkesin ağzına sçsan o zamanda vayy yelloz derler

1|1
    0|0
  • yok daha neler...

1|0
    0|0
    • bende her zaman kibar ve nazik davranırım. benim hakkımda da aynı şekilde düşünülüyor mu acaba?

• Zor olan kadın olmak değil, Cahillerin arasında kalmış olmak.

2|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    15

Kızlar Ne Diyor 16

• Çünkü kadınlardır kendini ikinci plana atıp hayatı zorlaştıran.

Orasını burasını ( aşırıya kaçacak bir biçimde ) açıyor sonra erkekler bakınca onlar abaza oluyor. Tamam ne giyiniyorsan giyin kimse karışmıyor ama o kadar dekolte ve popona kadar kısa eteği de giyiyorsan , bakışlara maruz kalma riskini de göze alıyorsun.

Aynı şekilde pardesünün altındaki iç çamaşırını ve sütyenin izini belli edeceksin ve '' ben kapalıyım Türkiye'deki erkekler bozuk'' diyeceksin. Sen kalkıp ''... g. tünün kılıyık'' diye bağırırsan seni 2. plana elbette atarlar.

Senin kendine saygın olursa kimse seni 2. plana atamaz.

2|0
    0|0
  • "Bu ülkede" kadın olmak zor fakat söze geleceksek bir erkek iki konuşmaya çalışsa kardeşim, sapık damgası yiyor o konuda eşitiz bence.

1|1
    0|0
  • Hakikaten detayda doğru demiş kim demişse

1|0
    0|0
  • Ben insanlığımı yaparım isteyen istediği gibi anlayabilir.

1|0
    0|0
  • Nazik davranmayı bırak, yanlışlıklada olsa bir bakış atsan benimle sevişmek istiyor sanan erkekler var

2|0
    0|0
  • Kadın olmak aslında zor degil mesele bu ülkede kadın olmak.

2|1
    0|0
    • iyiki kadınlar var...

• @hakanisleyen bak iste ortadogu maymunu oldugun nasil da belli ben binmedim ama arkadaslarimdan binen var hicbirsey de olmuyor milleti kendiniz gibi zannetmeyin

• Hehe sen de git bin özendiğin şeye ağzına yakışan kelimeler kaliteni belli ediyor

• Kırılgan yapımızdan ve toplumda güçsüz olduğumuz varsayılıp üstümüze gelindiğinden

1|0
    0|0
  • bır bayan olarak erkeklerın kı daha zor dedıgı sunnet mesela gırdıgı ortam felan en bastada evıne aılesıne esıne sadık kalma

1|0
    0|0
  • Aslinda erkek olmak da zor. Bu dunyada zor olmayan ne var ki?

1|1
    0|0
  • Bence anlaşılmak çok zor birşey..

1|0
    0|0
  • Beyni fukara olanlar oldugu surece de öyle olacak

1|0
    0|0
  • erkekler kendilerine hakim olamadıkları için

1|0
    0|0
  • Kadınlar kadar özel bişey varsa yine kadınlardır.

1|0
    0|0
  • zor anam zor

1|0
    0|0
  • Kadinlarin iki cins dusmani vardir bu hayatta ilki yine kadin ve erkek erkeklerin ise dusmani yoktur

1|0
    0|0
  • Kadın olmak değil adam olamamak zor bu memlekette.

1|0
    0|1
Yükleniyor...