Başınıza ne tür küçük kazalar geldi?

1|1
14|24

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle ki; Bir gün gece geç saatlerde eve gidiyorum, apartmanın kapısından girdim kapı tam kapanıcakken adamın biri kapıyı pattt diye tuttu oda içeri girdi.
    Kel kaslı iri yarı bir adamdı, asansörün kapısını açtım, ara kapı tam kapanırken paattt diye içeri girdi, Yemin ediyorum o anda aklıma gelen ilk şey johnny sins videolarıydı. Aha şimdi sıçtk dedim, adam bana arkasını döndü, yan yan bana bakarak şunları söyledi ; Gardaş gusura bakma korkuttum senide, hangi kata gitcen dedi. O akşam tansiyonum falan yükseldi :D Buda küçük bir anım

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 23

• lh3. googleusercontent. com/-rvh2h793gyo/UZaaZ0oIhyI/AAAAAAAC2Rs/ypAPXPOzlZg/w426-h400/tumblr_ml65miPiZU1ru5cg5o1_250. gif

1|0
    0|0
  • küçükken abim beni bisiklete bindirmişti frenler tutmayınca ucurumdan aşşağı yuvarlandık gözümün önünde hala o anlar

1|0
    0|0
  • Kuş sıçmıştır en fazla.

1|0
    0|0
  • benim kazalarım hep büyüktü..

1|0
    0|0
  • ayağımın üzerinde araba durdu birkere

1|0
    0|0
  • gife güldüm

1|0
    0|0
  • her türlü kaza atlattım

1|0
    0|0
  • pastaların üzerine dikilen tel maytaplar var ya işte onu kızın bir tanesi elinde yakıyordu ama tutamıyordu sonra dedim ki bu salak bunu ayağıma düşürür diye düsündüm sonra ayağıma düsürdü lan tutamıyorsan niye alıyorsun?

1|0
    0|0
  • Yolda yürürken kadının biri üstüme düştü.

1|0
    0|0
  • çok bisikletten düştüm :D

1|0
    0|0
  • çocukken kafama televizyon düşüyordu ablam son anda tutmuştu bende kaçmak yerine saf gibi kafama gelemsini beklemiştim çocukluk işte eğer o gün tv kafama düşseydi şimdi burda olmazdım heralde :D

1|0
    0|0
  • Ayağım kaldırım taşına takılmıştı dereye uçmuştum 😂

2|0
    0|0
  • Daha dün sabah bacağımı kestim yanlışlıkla ya :)

1|0
    0|0
  • 3 kez di sanırım motorla kaza yaptım birinde güzelim motorum pert oldu :(

1|0
    0|0
  • bisiklet ile süratle giderken çöpe vurup uçtum

1|0
    0|0
  • Cok iyiydi

1|0
    0|0
  • Ne badireler atlattım bir bilsen

1|0
    0|0
  • Çok şükür bu gelmedi

1|0
    0|0
  • 3 gün önce kolum yandı.

1|0
    0|0
  • 2 kere tekerlekli sandalyemden düştüm

1|0
    0|0
  • Parmaklıklardan düşüp burnumu kırdım.

1|0
    0|0
  • bir ara kapıdaki cama yumruk vurdum bileğimdeki damar'ı kesiyodum az daha

1|0
    0|0
  • Bu aralar evden dışarı bile çıkmıyorum ama bu suriyelilerin öyle bir kadına bakar gibi bakmalarına gıcık olmuyor değilim alıcam birini altıma ondan sonra vur vur dünya kaç bucak görsün şereff

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

Yükleniyor...