Ne yapacagim simdi?

iyi gunler benim bir bucuk yasinda bir cocugum var ve esimle bir yil oldu evleneli. yani cocugum evlilikten once dogdu. ama ailem cocugumu bilmiyor ve anlatsam da asla onay vermeyeceklerini biliyorum. bursada matematik ogretmeniyim yaz geldi ve okul bitti ailem yolumu bekliyor ne yapacagim simdi.. lutfen fikrinizi paylasin cok ihtiyacim var isin icinden cikamiyorum..

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• İyi de evlisiniz zaten şimdi. Gelmiş geçmiş zaman. Olmuş artık yani saklamanın anlamı ne ki? Çocuk saklanır mı? Eşya değil alet edevat değil ki saklansın.

0|0
    0|1
    • arkadaslar guzel soyluyorsunuzda ailem gercekten cok dar kaliplar icinden bakiyor sosyal cevre elalem onlar icin cok onemli cunku kucuk bir mahallede yasiyoruz herkes taniyor birbirini. benim dusuncem iki uc yil bebegi saklamak bu yil esim hamile desem uc yil sonra cok da anlasilmaz durum..

• Çok değişiksiniz cidden. Madem ailen bu kadar tutucu, neden evlenmeden bir kadını hamile bıraktın? Madem birlikte oluyorsunuz bari korunun.

En İyi Erkek Görüşü

• Tamam da çocuk dogduktan sonra evli olmasaniz hala o zaman istediklerini derler evleneceksin onunla diye de belki baskı yaparlar ki siz evlenmişsiniz zaten bişe diyemezler ki.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• reşit olduysan direk söylemelisin, o senin canından bir parçan. alın bu da torununuz dersin. sevmek istemiyorlarsa çek git çocuğunla birlikte

0|0
    0|0
  • tabikde doğruyu söyleyeceksin

0|0
    0|0
  • doğruyu söyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Anlamadığım şey şu ailen evli olduğunudamı bilmiyor eğer öyle ise her şeyi anlat derim eğer evli olduğunu biliyorlarsa hiç korkma söyle çocuğu atacak değilsinizya

0|0
    0|0
Yükleniyor...