Kızlar, Kapalı modaları gerçekten çok dar kıyafetlerle doldu taştı. Sizce de uygun buluyor musunuz tarz ve şıklığı?

Türbanlı kızlar koltuk altlarınıza özel bişey mi sürüyorsunuz. Ter kokusu pek duymadım o kadar da dar giymenize rağmen ter lekesi bile kötü gelmiyor bana. Moda artık çok dar ve çekinmeniz yok mu iz yapar koltuk altlarımda diye

0|0
4

En İyi Kız Görüşü

• Tesettür tazr değil farzdır. Ayetle sabittir. Tesettürün asıl gaye ve amacı karşı cinsin beğenisini celbetmemektir. Fakat aker armine vakko gibi bir çok marka tessetürü zerafetin ve şıklıgın adresini göstererek ayetteki tesettürden farklı bir tesettür anlayışı sergilemiş ve hain planlarını müslümanlar üzerinde uygulamışlardır. tesettür Hz Fatımanın beni gece gömün demesi kadar saf kalmalıydı. Tesettür bir metrecik eşarplarla minicik eşarbı bağlayıp daracık pantolonları giyio boy göstermek değildir. Ne olur bunun bilincide olalım.

0|0
    0|0
    • Evet sonuna dek katılıyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• Yanlış. Dar giyip bir ton makyaj yapcaklarsa kapanmasınlar

0|0
    0|0
    • Evet doğru açıklar dan daha çok dikkat çekiyor gerçekten

• Tessetürü zerafet olarak kullanmayın tessetür görünmek için değil korunmak için var Nureddin Yılmaz

0|0
    0|0
  • Uzun elbise tercihim dar olmayanından

0|0
    0|0
    • Sadece koldan dar giyen var bol olsada kol kesimi dar olan.. Koltuk altlarını terli veya lekeli gördüğün vardır kendin de bile olmuştur eğer giyiyorsan böyle

• Hayır yapmıyor

• Hımm terleme sorunum oluyor benim yani iz falan.. Ama çok bakıyorum koltuk altlarıma. Tertemiz hep kokmuyo.. Sen kontrol ediyor musun iz olunca kokusuna

Yükleniyor...