Pokemon işi ne Allahınızı severseniz?

lan biri aciklasin kafayi yicem bir ben bilmiyom galiba?

Güncellemeler:
Memleketin geldiği hale bak ya
harviden

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• m. al beyinli insanların kafalarını kaldırmamaları için tasarlanmış, tamamen telefon ve oyunlara bağımlı olmaları sağlayan, zaten aptal olan insanların iyice aptallaşmasını sağlayan bir oyun!

3|1
    0|0
    • 👏👏👏

• teşekkür ederim, ne yazık ki böyle! o kafalar kitap okumak için eğilmediği sürece, gönüllü kölelik çoktan ruhlarına işlemiş.

• @Şiirkız teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• Kardeşim pokemon go dediğin oyun şöyle oynanıyor. Gprs kullanıyor yandex navigasyonu kullanmışsındır. Öyle düşün sana gerçek yol haritanı çiziyor sen gezdikçe sağdan soldan olmadık yerlerden karşına pokeonlar çıkıyor. Sanal poketoplarıyla o pokemonları yakalıyorsun. Mesela Fatih camii gibi büyük yapıların bulunduğu yerlerde çizgi filmi izlediysen salonlar oluyor. O salona denk gelen senin benim gibi player lar en son o salonda pokemon dövüşü kazananla savaşıyor kim kazanırsa o salonun efendisi o oluyor. Yni İstanbul ya da daha da küçültelim fatihteki bütün salonlara gidip oraya imzanı atabilirsin sana sanal bir dünya yaratıyor. Ben oyunu indirdim çünkü yürüyüş yapmam gerekiyor 2 3 aydır diyetteyim ve bir türlü kıçımı kaldıramıyordum. Oyunu indirdiğimden beri günde 10 12 km yol alıyorum hiç sıkılmadan. Kullanım amacına göre değişir. MEsela geçen Sultan Ahmetteyken hiç okumadığım tarihi yapıların tarihçelerini falan okurken buldum kendimi. Çizgi filmini sevmezdim yoklukta gideri var diye 30 40 bölüm denk gelince izlemişimdir. Ama bana soracak olursan en gördüğüm en yararlı oyunlardan biri.

0|0
    0|0
    • Yani yürüyüş için faydalı ise bişey diyemem de. bilmiyorum

• Oyun sana abartıyı da sunuyor nnormalleşmeyi de, mesela kamera modu oynayanları etrafta boş boş telefonlarıyla bir şey takip ederken de görebilirsin. Bir de normal modu var telefonundan poker okey oynayanlar gibi kafasını kaldırmayanları da görebilirsin :) Zaten böyle milyonlarca oyun var. Ben kullanım şekline göre maksimum yararda sağlayabileceğini düşünüyorum, abartıp saçmalayanlarında olacağını biliyorum, en azından teknolojiye bağlı kalıp obezite gibi sorunları ortadan kaldırabilecek bir oyun çünkü hareket etmeden oynayamazsın.

• Valla bana da çok saçma geliyor ama oyunun çok pozitif taraflarıda var. 1. si oturduğun yerden oynamıyorsun, seni sürekli hareket etmeye zorluyor. Bu sayede yürüyüş yapıyorsun :) 2. si insanlar tanımadıkları kişilerle muhabbete başlıyor yani iletişim kuruyorlar. Herkesin telefonuna dalıp gerçek hayatta koptuğu bu zamanda bence bu oyun çok başarılı yan etkileri nedeniyle.

0|0
    0|0
    • Nasıl hissetmiş bu? Yani hateketbettirme amaclimi

• Oturduğun yerden oynayamıyorsun olay ondan kaynaklı. Oyunun içinden kamerayı açıp yolda bazı itemler ve pokemon arıyorsun. Bazı belli yerler gitmek zorunda kalıyorsun.

• Ben bu pokemon mokemon hepsine karşıyım.

0|0
    0|0
  • eksiğimiz buydu

0|0
    0|0
  • Oldukça iyi düşünülmüş bir oyun.

0|0
    0|0
  • Oyun işte nesini açıklayalım

0|0
    0|0
  • Pikachuyu nasıl bilmezsin :D