Allah Neden Dualarımı kabul etmiyor?

Allahtan hergün mutlu olmak için dua ediyorum ağlıyarak ve en içten şekilde ama hayatım bir hücrenin varlığı gibi var ama kimse haberdar değil görünmez bir şekilde ;(

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Nereden biliyorsun etmeyeceğini, ya da istediğin şeyin senin için hayırlı olduğunu.
    İçten dua etsen gelip böyle konuşmazdın zaten

0|0
    0|0
    • İnsan 10 yılını aynı şekilde bir paradox içinde yaşıyınca kısaca ozetleyim sana 1 haftamı bu 1 haftam sana tüm hayatımı açıklasın zaten aynı hiçbir farklılık yok..
      akşam 18.30 19.00 suları uyanırım direk pc başına açar oyun oynarım film izlerim saati 6.7 eder o günüm boktan ve boş geçti diye üzülerek yatarım 1 hafta boyunca aynı... bu 1 hafta 1 ayı bu 1 ay 1 yılı tekerrür eder takip eder bir yılın sonunda şansım varsa eğer 1.2 saatliğine birisi sinemaya davet eder yoksa yok.. tatil yok gezme yok ortam yok sevgili yok rehperde 2 kişi arıcak sorucak arıyan soran seven sevilen yok .. Tip yok karizma yok özgüven yok para yok hayat yok arkadaş yok dost yok benim hayatımın özeti bu ve hayatımın hergünü mutluluktan ve sadece samimi 1 - 2 arkadaş istiyerek geçirdim onlarda yok dediğim gibi benim hayatım kısacası yok..

• Eğer yaşadıklarımın %2 sini yaşasaydın intiharın eşiğindeydin bendeki allah korkusu olmasa ben çoktan göçmüştüm tahtalı köye

• Haklısındır, Allah sabır verdiği kadar rahatlık da versin inşallah :(

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Dinci bir kişiliğim yok , kendim de yapmıyorum fakat allahtan istemek yerine yeterince mutlu olmak için çabalıyor muyum diye kendini sorgulamalısın. Mutluluğu varlığı tartışılacak bir kavramdan bekleme.

0|0
    0|1
  • Cunku yok duayi birakip calismaya basla mutlu ol

0|0
    0|1
  • hayir sandiginizda ser, ser sandiginizda hayir var olabilir diyor. Sabret kardesim. Zira sabrin sonu selamettir

0|0
    0|0
    • Kardeş 10 yıldır hayatım böyle bok gibi mutsuz olmanın neresinde hayır var anlamadım

• Ulan hayatımda bir kere yüzüm gülmedi be ciddi anlamda hani öylesine derler ya bu öyle bişiy değil işte ciddi ciddi gülmeyi unuttum be

• aynisi bende de geçerli kardes, isyan etme, sabret. herseyi kafana takma. ya Allah diyerek hep zikret Rabbi. Namaz kil, zira huzur namaz'dadir.

• firavunun basi bir gun bile agrimamis biliyormusun?
    peygamlerlerimizin basina turlu turlu zorluklar gelmis.
    sen duaya devam et. Bu dunyada beli mutlu olmasan bile (belkide Allah dua etmeni istiyor, seni siniyor sitem mi edecek dua ya devam mi edecek diye) sen odun verme devam et. Mutlaka mutlu olacaksin. kah 4 gun, ah 4 ay, h 4 sene belkide oteki dunyada Cok cok fazla (ki biz orayi gordugumuzde keske dunya icin degil ahiret icin dua etseydik diyecegiz) Allah aaletlidir ve senin duana yanitsiz kalirmi hic? yanliz duani ediyorsun da sende Allah icin birsey yapiyormusun? gunahlardan uzak kalmak namaz kilmak gibi?

0|0
    0|0
    • Abi namaz kılan biriydim ben namaza kalkınca sabah tansiyon düştü bayılıp azım yüzüm patladı diş kalmadı bu yaşımda agzımda yapay dişlerle geziyorum zaten sıfatsız biriydim iyice bok oldum hayatımın her günü aynı 10 yıldır aynı yaşıyorum pc başında ve yatmak dün ile bugun arasında tek bir fark yok en son dışarı ne zaman cıktıgımı bıle bılmıyorum tek arkadaşım ve beni seven tek bir akrabam yok çok yalnızım abi

• Abi şoyle diyim Allahtan aynı zamanda ilim de istiyorum namaza şevkim olsun başlayım diye ama bir türlü başlıyamıyorum o heves yok içimde allahtan o namaz kılma şevkini isteğini istiyorum sadece oda olmuyor

• Olmuyor deme seytan aliyor o sitegi nefs iste. istemeye istemeye de olsa kil. istegin gelmesini bekleme. Allah la bulustugunu sana neleri verdigini ona ne kadar minnettar oldugunu onu nasil sevmen gerektigini anlamaya calis her namaza oturdugunda Allahim beni goruyor diye dusun, inan bana nefs ve seytan sana oyun oynuyor. sabah bile sirf onlari yenmek icin inadina yap yaptikca onlarin gucu azalir sen yaptikca azalir. sen istemedigine odaklaniyorsun cinden gelmiyor bunlarda seytann isine geliyor kardesim. cehennemden kork. Allahin farz kildigi birsey trk etmenin cehennemde verecegi azabi, Keske diyecegini, Allaha rabbim beni geri gonder namazi kilayim diyeceksin ama gec olmus olacak bunlari dusun. o namazi bak nasil kiliyorsun kardesim Insallah yapabilirsin su an dua ediyorum sana. Allah istedigini versin insallah

Yükleniyor...