Soğuk kanliyim?

Çocukluğumdan beri babasiz büyüdüğüm için insanlarla çok mesafe kurmam öğretildi. 20yasindayim hiç arkadaşım olmadan bu yasa geldim. Artık yalnızlığı çok fazla hissetmeye başladım. Bazen kafayı kircak gibi oluyorum. Öneriniz nedir?

0|0
6|16

En İyi Erkek Görüşü

• haklısın, hayat zor. Bilhasa Türkiye'deki durumu, bu siteden bile belli oluyor, iyi insanlar ile onlarla adeta dalga geçen alçakların durumu. Ama sen yine de insanlara karşı iyi ol, kötüleri görünce karalisteye al, ve yine de pozitif ol, iyi insanlar çıkacaktır, onları kendine hani matematikte denir ya, küme yap. İ, yi çevreni geliştir. Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
    • Okadar soğuk kanlı olmuşum ki bazen istiyorum gerçekten ama kimse benim yanimda olmak istemiyor artık

• olur, olur.
      sen iyi niyetle yaklaş, bilhassa Türkiye'de alçaklık prim yapıyor ama üzülme, tanışacağın az sayıdakiiyi insan bile sana yetecektir. Bu günden itibaren olaylara iyiniyetle yanaş. :)

En İyi Kız Görüşü

• Seni boyle kabullenck dostun olup duvarlarini yikabilecek birinin denk gelmesi lazim bana oyle oldu tek bir tane ardasim var adi nidadir ilk ve tek arkdasim bayatimda herkes bana soguk odun desede onun yaninda ictenlikle gulebildgimi soguk olmdgimu sıkılmadan zamn gecirilebildgini ogrendim duvarlarim yikilmadi onun tarafildan asildi :) bende babasiz buyudum ama bunu onunla baglamiyorum cunku babam serefsizdi ve sevmedim gerci kuccukken bile yoklugunu hissetmedim ya da ihtiyac duymadim 6 yasimdan beri boyleyim asla arkdasim olmadi bu yila kadar hani soyel hicinde hici konusma diyologim yoktu hicbir sey imkansiz degil benim gibi duhgusuz umursamaz empati yapamayan biri bile bu birinin duvarlarini asabileck biri denk gelebiliyorsa sanada olacak

0|0
    0|0
    • Canim küçük memlekette büyüdüm. Kendi kendimi korumam lazım diye diye böyle oldum ben. Kurtulmak istiyorum ama herkesin kalbini çok kirmisim zamaninda. inan artik kimse yanimda olmak istemiyor

• Oyle bir seyi niye kendi kendine soyledin ki? Bende kendimi yetisrdim kendi kendjme korudum yasadim sadece sakat bir annem var, bunlari yasdin diye insanlari kirmadin bunu veya sert micazina engek olamiyorsun karakterin olmus olmali sadece alttan alamiyor ya da dayanma gucun kalmamis kusursuz arkdas imkansiz benim duvarlarimi asan arkdasim nida ona katlanamiyorum hareketleri ve aliskanliklari benim icin bazilari mide bulandirci bile diyebilirm ama arkdasim susuyorum alisiyorum fedakarligi sadece kocana ya da sevgi iliskilerknde degil arkdaslarda da yapmaya baslamalisin en azindan birine cevp vereckken kendini tutamiyorsan cumlelerjnle koparip atan kesin bitiren kirici seyler soyluyoraan benim gibi ki konusrsam oyle oluyor susacksin hic soylemiceksin yoksa engel olamazsin

Erkekler Ne Diyor 15

• Sen 20 De Farketmişsin Yalnızlığı ve Çare Arıyorsun Bu İyi :) Ben 21 De Farkettim 4 Yıldır Devam Ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Değişik hobiler edinebilirsin.

0|0
    0|0
  • Artık yalnız kalmamalısın demekki,

0|0
    0|0
  • Sıcak duş al

0|0
    0|0
  • Onerim derhal arkadas edin biriyle cik insan icine karis :)

0|0
    0|0
  • Arkadaş edin basit birşeydir

0|0
    0|0
  • sosyal çevreni genişletmelisin seçici olursun arkadaş edinirken

0|0
    0|0
  • Arkadaş edinn

0|0
    0|0
  • Soguk duş iyi gelir

0|0
    0|0
  • Arkadas ol, biraz sicakkanli yaklas onyargili olma falan filan

0|0
    0|0
  • Hmm hadi arkadas olalam kanke

0|0
    0|0
  • Bir sevgili yap kendine

0|0
    0|0
    • Zaten evliyim. Ben duygusal anlamda değil arkadaşlık anlaminda yanlız bir insanım. Sorunum erkek arkadaş değil

• Eşini seviyorsan şayet bu sorunu onunla cozebilirsin yani hem eş hemde arkadaş olarak baslaya bilirsin ve ayrıca sosyal medya da yardımcı olabilir

• Bunu benimle asabilirsin

0|0
    0|0
    • Malesef geç kaldin onun için 1sene kadar. . Evliyim şu an. En fazla onerini alabilirim

• Saat 7?

• Ben geceden kalmayim ne yapacan iste calisiyon mu ise mi gitcen

• Bence en iyisini yapıyorsun :)

0|0
    0|0
  • Üzülüyorum lan böyle insanları okuyunca, görünce herşeye hakları varken üzülüyolar sıkılıyolar yalnız kalıyolar umarım güzel kişiler çıksın karşına ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Acilen bu kafadan çıkman gerek.

0|0
    0|0
    • Cikmak istiyorum tabiki. ama senelerdir süren aliskanliklar kolay terkedilmiyor

• Kendini neye şartlarsan o olur. Sen önce kendine sor gerçekten bu durumdan kurtulmak istiyor musun? Hep aklının bir yerinde bu durumu erteleme ve neyseee deyip geçiştirme varsa zaten olmaz. Alışkanlıklarını ve korkunu yenmek için önce kendinden emin ol

• Tabiki istiyorum. Teşekkür ederim

• Kendine meşgale bul. Yalnızlık iyidir hem

0|0
    0|0
  • Arkadas bul babasizlikla sogukkanliligin alakasi olmaz

0|0
    0|0
  • Kitap oku arkadaslar edin.

0|0
    0|0
    • Komik.. arkdas edinebilse bunu yazmazdi kendimden biliyorum ya kitap oku kismi eyvallh da arkdas edin bunu yapmasi gerktgini ihtiyaci olanin o oldgunun oda farkknda sorun yapamiyor olmasi..
      Yine burda sitede gormustum yalnizim arkdasim yok oneri sorusuna cevap hobilerle ugras muzik dinle sadece gerck bir iki arkdasinla takildi cevap yani soruna olayin gercegine ne kadar uzak bir cevabdi bu cunku yalniz ve arkdasi yoksa zaten o kast ettgi bir iki arkdas yani insan bile olmadgi icin. boyle sorun psikolojide derinlerde bunu basit yalnizlikla arkdasi yok cidden yapayalnzligi yasamayan anlayamaz ve edinilemsi gerektgini bilmek soyle davranmalisin onerileri yararsiz cidden o onerileri uymaya calisirken yapay ve daha sinir bozucu oluyor benim ve onun gibi insanlar herkesle arkdas olamayan hatta hic olamayam belki ama ask ve duygusal hayati muklemmel ozguvenli oln insanlar oluyor sadece cumlene karai icimde kalmamasi icin yazdim bunu aslina bir ima vs icin degil yanlis anlama lutfen ✌

• @Matmazel_Robin çomarlık etme de git kendi görüşünün altında havla

• @soran sen bu ezikliğinle bir halt olamazsın söyleyeyim sana. Gizlenmeye devam et.

• Kitap oku burdan kızlarla konuş ama bir şey söyliyim mi bazen arkadaşsız olmak daha iyi oluyor kötü arkadaş edinmekten aa gene arkadaş bir ihiyaçtır

0|0
    0|0
    • Zaten arkadaş çevrem olmadığı için üyelik açtım
      Buraya da zor giriyorum ki. hergun değil

• Gizli üye diyo. Faceden ekleyebilirim istersen

• ya da boşver kurslara filan git orda bulursun

Yükleniyor...