Arkadaşlar Acil yardım ölüp geberecem :(( Yardım edermisiniz?

Arkadaşlar Yakın zamanda Staj bitti okul ile beraber işte eskı sınıf arkadaşlarıyla görüştük ettik herşey tamam dedim oh biraz nefes alıcam okullar bitti biteli odamdan dışarı cıkmadım aksam 6 da uyanıp sabah 7.8 de yatıyorum Sadece yemek yiyip pc başından kalkmadan geçiyor 2.3 ayım boyle ya da herneyse işte evde kimseler yok Recep ivedik 3 izliyenler bilir aynı o haldeyim yemin ediyorum ölüp gidicem özgüven desen 0 bende ne kız arkadaş var ne tip var ne ortam var telefon rehperimde 2 kişi var hergünüm böyle geçiyor can sıkıntısından patlıcam çok zor durumdayım acil yardım napmalıyım ortamımda yokki dışarı cıksam eylensem olsa bile 2 gün boyle geri kalan günler gene evde olacam resmen bir paradox içerisindeyim ağlamak üzereyim nolur yardım edin söylediklerimin hepsi gerçek nolur yardım edin :((

Arkadaşlar Acil yardım ölüp geberecem :(( Yardım edermisiniz?

0|0
1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya 2-3 arkadaşın bile varsa farklı günlerde onlarla buluş, otur kitap oku kendin yürüyüşe bile çıkabilirsin

0|0
    0|0
    • hiç yok malesef eskı sınıftan arkadaşlara dedim gelin gezelim araba kiralıyalım yol yapalım tatil yapalım hiçbiri kabul etmedi ya da sıradan bir gün için sinema teklifi felan yapıyom hiçbiri gelmiyo.

• O zaman dediğim gibi kendim yürüyüşlere falan çıkmalısın, spora da yazılabilirsin. Yani yeni ortamlara girmeni tavsiye ederim kısacası :)

• Ya işin aslı böyle şeyler yapabılırım ama belkıde ben ıstıyorumdur yalnızlığı bılmıyorum şuanda ne durumdayım ne istediğimi bile ne yapmam gerektiğini hiçbirşey bilmiyor bilemıyorum.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...