Küfür eden kız çekiciliği küfürlü konuşan kızlar çok çekici geliyo ne diyosunuz bu durua?

tek benmiyim küfür eden kızlardan hoşlanan ve küfür etmeyi seven kız

0|0
9|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 8

• Kufur eden insanlar bana agizlarinda kaka varmis gibi geliyor. Nedir yani mantigi insan cinsel organi ile neler yapabilecegini saydirinca neden rahatlar? Mantigini hala cozebilmis degilim.

0|0
    0|0
  • Garip.

0|0
    0|0
  • Küfür etmek bir kıza yakışmıyr

0|0
    0|0
  • İtici

0|0
    0|0
  • Kusmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Kufur eden bir insan bana çekici gelmez...

0|0
    0|0
  • Erkeksi ve itici.

0|0
    0|0
  • Küfür edenler degilde olgun davranan mantıklı düsünenler ilgimi cekmistir hep

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ne cekıcısı hocam. en tahamul etmedıgım tıplerdır erkek ağzı gıbı konuşup kufurlu konuşanlar su bılmem ıcmem oylelerınle. kadın dedegın buram buram kadın kokmalı yanı kadın gıbı durmalı naıf kıbar elegans

0|0
    0|0
  • Tabi canım küfür eden kızdan daha çekici kız mı varmış :) Sohbet ederken birden 11'li girse felan veya ani olaylara "annıskim" diye tepkiler felan verse ne güzel olur. Belki evlenirim onunla çocuğumu da kendisi gibi yapar seviyesiz seviyesiz çay içmelere felan gideriz harika olur :D

1|0
    0|0
  • Küfür eden kız bana itici geliyor erkeklerden daha çok kendileri cinsel organlarından bahsediyor erkeklerin içinde o cinsel organlarından bahsederken hiç bir utanma hissi olmuyor edepsiz kızın neyini sevecegim

0|0
    0|0
  • Saçma :S
    Küfrün hertürlüsü her iki cinse de kötü :S

0|0
    0|0
  • olabilir candır çeker.
    aynı kızla okey oynarız mesela biz kafede ama sevgili olarak? yanımda dolaştıramam.

0|0
    0|0
  • ufak detaylara bakmiyorum totele bakiyorum

0|0
    0|0
  • Öyle kız mı olur onlar o küfürleri edince ben kendimden utanıyorum.

0|0
    0|0
  • bizim hatun sadece maç izlerken küfür eder o an çekici gelir mesela küfür ettiği zamana bağlı durduk yere edenler itici

0|0
    0|0
  • Bana uzak olsunlar.

0|0
    0|0
  • itici gelir bana

0|0
    0|0
  • Git kendsini Staponlat burada boşboş yazışacağına..

0|0
    0|0
  • sanirsam evet.
    küfür ne erkege, ne kadina yakisiyor.

0|0
    0|0
  • Hoşuma gider, tek değilsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...