Özelden cevap vermeyenlere sinir olmuyomusunuz?

ben kıl oluyorum ne bu havalar? kendini prens, prenses zannetmeler bir merhaba diyip insanca konuşmak istemediğini söylemek zor mu? ne bu kabalık?

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• İnsanca konuşursa verirler ki bence hemen ayni mevzuya olay geliyor

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Cevap vermek zorunda degiller... empati yaparsan dogru yolu bulursun... senin gibi 10 larca mesaj geliyor onlara seninki belkide gume gidiyor... olaya boyle bak... kolecilerden tut pis sapiklara kadar neler var neler... he herkesi ayni goruyorlar bende ona sinir kapiyorum orada hem fikiriz... ama anlayisli olmayi gerektirir boyle durumlar delikanli adama bu yakisir... Canin sikkin kalbin kirik olabilir bende yasadim bunlari ama... Oluruna birakmak lazim kardo... sen iyi insan ol herzaman kazanan olursun onlar kaybettigine uzulur

0|1
    0|0
    • orda haklısın ama mesela çok güzel olmayıp fazla mesaj almayanlarda prenses gibi takılıyor hepimiz eşitiz ama kendilerini üstün görüyorlar biz erkeklerden. sinir olduğum nokta o. reelden olsa affetmem de reel de kız ortamım yok

Kızlar Ne Diyor 16

• Sen de kimseyi rahatsız etme sitenin formatı zaten sor-cevapla o kişinin sana cevap verme mecburiyeti yok @KizlarSoruyor kaldırın artık şu özel yazışmaları herkes amacına uygun hareket etsin etmeyen de bir zahmet gitsin,

2|0
    0|1
    • Size katılmıyorum. o kadar kisi var yazistigim ettiğim. ozelden yazmazsam burda ulu orta m yazayım. Yapmayın lutfen

• Tamam , umarım başkan hesaplar açıp bana denk gelmezsin.

• Vallahi size denk gelmemek imkansız gibi ayrıca başka hesaplar açarak sitede başkalarına rahatsızlık verecek kadarda boş biri değilim açıkça fikrimi söylerim giderim iyi günler gezgin bey,

• kimseye yazmıyorum kimse de bana yazamıyor.. rahatsız olan kapatır benim gibi ama herkese cvp verme zorunlulukları da yok. kız profiliyle girin de bir görün, bazen günde 100 mesaj geliyor.

0|0
    0|0
    • 100 mesaj mi?😯😯

• @gezginersin abartısız evet, fotoğraf koymayana bile günde 10-20 mesaj gidiyor, fotoğraflıyı siz hesap edin işte..

• ona bişey diyemeyeceğim öyle kızlar yazmasın zaten 😂

• Konusmak istemiyoruz diyince kufure basliyorlar tacize basliyorlar. Zorunda miyiz cevap vermek hayirdir?

1|0
    0|0
    • o küfredenler insan değil hayvan. ben insanlara neden yazmadığınızı merak ettim. tabiki konuşmak istemeyebilirsin ama mesela bana en azından konuşmak istemiyorum yazsalar tamam ama üzülüyorum diğer türlü

• Nadir mi? ne nadiri be? bir kiz hesabi al gir bakalim gorursun nadiri

• Allah yardımcınız olsun ne diyeyim sorduğuma soracağıma pişman ettiniz

• Siz mesaj atıyor olabilirsiniz ama biz konuşmak istemiyoruz? O ne olacak? Zorunda mıyız kardeş? Sevmiyoruz demek ki, istemiyoruz demek ki. Tipimiz değilsiniz demek ki?

1|0
    0|0
    • istemiyorum yazabilirsin bu insanlık göstergesidir hani 😉 biliyosun dimi insanlığın ne olduğunu? ayrıca bu Adriana Lima havalarınız beni benden alıyor

• yok yok evet tamam tescillendi sen tescilli bir psikopatsın 😄 neyse bir psikoloğa git paran yoksa ben ayarlarım sana psikolog Allah yakınlarına sabır versin

• hadi eyvallah

• Abazalara cevap vermiyorum, tanışmak isteyenlere özelden konuşmayı sevmediğimi söylüyorum. Mesajdan sadece bir soruda tartışma uzadıysa öyle konuşuyorum. Tersleyenler ve cevap vermeyenler olabilir saygı duymak gerek. Çünkü sitede abaza çok. Kız da erkek de ama çoğunluk erkek.

0|0
    0|0
    • evet abaza çok ama ben de kaynıyorum işte onların içinde :(

• benimki tartışma olmuyor kavga oluyor kızlarla baya ters düşerimde ayıptır söylemesi 😂

• Ahahah iyiymiş o da :D

• Çok kolay ama insanca anlayan biri olabilmesi zor ihtimal. Cevap vermemek en kibar tepki.

0|0
    0|0
    • kötü bişey yapmamış ki belki arkadaşça konuşacak. insanca anlaması için senin insanca bir tepki vermen lazım değil mi

• Evet. Haklısın.

• Memeni yalarim yazarsa cevap vermem tabiki

1|1
    0|0
  • Konuşmak istemiyorum dersen bile hala yazmaya devam ediyor bazıları. O yüzden hiç cevap vermiyorum.

1|0
    0|0
  • 42 tane mesaj var bekleyen hepsi de boş muhabbet ilgimi çeken bir mesaj olursa cevap veriyorum zaten

0|0
    0|0
    • niye herkes yazıyosa sanki anlamıyorum. hiçbir kötü niyetim yok sadece konuşmak istiyorum mesela ama cevap yok çok kötü bu üzülüyorum

• Yazmayın arkadaşım eğer sinir oluyorsanız milleti havalandırmayın

0|0
    0|0
    • iyi de abaza olarak değil arkadaşça yazınca bile havalanıyolarsa diyecek bişey yok

• Konuşmak istemediğini söyleyince edilen küfür de bu kabalığa dahil değil mi?

1|0
    0|0
    • o ayı kim bilmiyorum ama neyse

• Zorunda değil kimse.

0|0
    0|0
    • rica etsem yazmasanız, konuşmayalım istemiyorum vs yazmak bişey eksiltmez sanırım

• Karşılığında gelen cevapları görsen.. Kurunun yanında yaş da yanıyor maalesef.

• onlar insan değil ama ben üzülüyorum yalnız kaldım

• Evet zor. Neden uğraşayım konuşmak istesem cevap veririm zaten.

0|0
    0|0
    • ee kişi o kadar yazmış belki arkadaşça konuşmak istiyor en azından konuşmak istemiyorum ya da kusura bakmayın konuşmayacağım demek zor değildir sanırsam

• 338 mesaj var hepsine normal bir şekilde "konuşmak istemiyorum" yazsam muhtemelen min. 250si "ya neden ama bir bak bak" şeklinde gereksiz bir ısrar olayına giricek. Tekrar konuşmak istemediğimi söylesem min. 150si aynısını yapıcak. Kısır bir döngü yani. İşim gücüm yok onunla mı uğraşıcam. Empati pls.

• o kadar yazdılarsa haklısın onları anlamıyorum zaten 😄 pekii açıklama bölümüne yazmayın cevap vermeyeceğim yazmayı denedin mi

• Ben cevap vermiyorum bu kabalik falan da değil.

0|0
    0|0
  • Yok tersine bir yürür yaptık diye özelden mesaj atana sinir oluyorum

0|0
    0|0
    • yürür yapmak?

• Pardon yorum olcaktı o ya :)

• belki dikkatini çekmişsindir tanışmak istemiştir sen istemezsen insansa zaten geri çekilir :) bak dene benim gibilerle tanışacaksın illaki

• O insanca konuşmaların sonunun çoğunun nereye gittiğini çok iyi biliyorum. Mesaj kutum kapalı. Kafam rahat.

0|0
    0|0
    • nereye gidiyomuş ki? en fazla flört olur onu da tabii sen istersen. sapık yazışmaları kaale almıyorum onu yazan insan değil zaten beyniyle üreme organı yer değiştirmiş

• Evet iyi bir şey :) Sapıkları diyorum.

• ha iyi bari yok ya ben sapık değilim 😄 arkadaş istiyorum bulamıyorum üzülüyorum

Erkekler Ne Diyor 13

• Sözde kendilerini ağırdan satıyorlar ama o ince çizgiyi ayırt edemiyorlar.

0|1
    0|0
    • aynen ama ağırdan satmayla prenses edasında gezmek arasında fark var

• disarda insanlar bol orda konus kimle konusmak istiyorsan bu site soru cevap sitesi mesaj bolumu olmasi ayri bir dert sorularda Ozel gorus ayri bir sacmalik hersey ulu ortada olmali

1|0
    0|0
    • yalnız mesaj bölümü bir yerde tanışmak için 😄 abazaların hesapları kapatılmalı o ayrı konu. dışarda türk kızına bir git konuş bakalım hemen tersler rezil eder seni

• istemiyorlar diyon ozaman sende istemiyecen.

• yok reelden konuştuklarım istedi kimse reddetmedi de benim kız ortamım fazla yok tanımadığıma da gidip konuşamam olay kilit yani boşver.2-3 ayda 6 kızla takıldığım da oldu ama gelip geçici işte

• kimse umrumda olmaz benim. etten kemikten yaratılan, benden üstün olamaz...

0|1
    0|0
  • Bir bayan hesabı aç; profil resmi bile koyma. Yarın bak bakalım mesaj kutuna kaç msn gelecek. 2 dakikanı almaz hesap açmak 😃

1|0
    0|0
  • Aynen sanki ne işi var

0|1
    0|0
  • EVETTT , zaten canım sıkıldı :D

0|1
    0|0
  • Niye tanimadigi insanlarla konusmak mi zorunda o kisi

1|0
    0|0
    • knuşsun demiyorum ki teşekkürler konuşmak istemiyorum desin geçsin

• özelden kimseye mesaj atmam arkadaşlar dışında

1|0
    0|0
  • Ulan dediğin lafa bak abaza kılıklı herif bir kızı bunu biri senin bacına yapsın kuzenine yapsın görim halini

1|0
    0|0
    • boş yapma mal. ben arkadaşça konuşmaktan bahsediyorum o beynini kullanmayı dene biraz abazalık senin işin ben insanım senin gibi değilim

• Bunu anlatamazsın hiç bir kıza tanımadığın kıza olmaz bu ben bu tür yazıları görünce sinirleniyorum çünkü başıma geldi ve adamı öldürecektim bu yüzden beni anlamaya çalış lütfen seni tanımıyorum belkide bu yüzden sert çıktım..

• tamam anlıyorum bende kaba konuştum kusura bakma ben aile terbiyesi aldım ama o abazaların keşke hesaplarını kapatsalar

• Buradaki kaşarlaşmış olan sınıfa cevap vermek zorunda değilim/z. Hemen küfür ediyorlar sonra uğraşamam.

0|0
    0|0
    • al iştee bro sende mi? en azından teşekkürler konuşmak istemiyorum yaz geç

• 100+ mesaj. Hangisine diyeyim. O kasar vaktim olmuyor.

• sj attımı cevap alırım bana cevap vermeyen kız ya mesaj ı görmemiştir ya da aklıyla bir derdi vardır :D

0|0
    0|0
    • özgüven tavan

• bekliyom kanka pc nin başında çaresiz bekliyorum :D

• azimli sıçan duvarı deler 😂

• @clair_de_lune yi zar zor ikna ettim ama simdi kusturdum yazmicakmis bir daha.. uzdu beni. m

0|0
    0|0
  • Fazlasiyla oluyorum

0|1
    0|0
    • dimi ya

• @eresmıamor ben baskasinin cevabinin altina yazmiyorum hicbi soruda... site mesaj kismi koyduysa senin kaldirin demeye hakkin yok. tamam mi..

• Cesaretiniz yoksa oturduğunuz yerden yorum yapmayın bakın ben ayağınıza geliyorum gocunmadan, Sitede üyelerin kararıyla birçok değişim oldu ve siz isteseniz de istemeseniz de olmaya devam edecek burada üyelerin her türlü isteği dile getirmesi hakkıdır rahatsız olanın niyeti zaten başkadır,

Yükleniyor...