Kapat

Suriyelilere vatandaşlık verilmeli mi?

Son zamalarda en çok duyduĝum soru. Sizce Vatandaşlık verilmeli mi?

0|0
1715

En İyi Erkek Görüşü

• verilsin 20 yasındakiler direk askere alınsın sonra doguya işidle pkk ile çatışsın :D

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Gelişmemiş devletlerde politikayı halk tartışır

0|1
    0|0
    • esas gelişmiş devletlerde tartısır ülkedeki politikacılar ülkeyi düşünmezse iş halka kalıyor

• Teşekkürler😘

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 14

• Türk vatandaşı olmak kolay değil. En basitinden askerlik yapmalı. bunlar savaştan kaçmış birde senin ülken için askerlik mi yapacak? Vatan haini almaya gerek yok. ekonomik boyuta girmiyorum bile

0|0
    0|0
  • Ulkemize fayda sagliyan ilerlemesine sebep olan herkese vatandaslik verilmeli... Suriye'lilerin arasindada elbette yetenekli potansiyeli olan kisiler vardir. Turkiye'ye bir b*k faydasi olmayanlarin belliki zorlarina gidiyor ama ulke olarak ilk once su icimizde vatan hainlerini temizlemeliyiz. Genellikle bu kafalar cunki 100 yildan beri Turkiye'yi surekli gerileten bir zihniyet.

0|0
    0|0
  • Neden vatandaşlığı hemen veriyoruz. Türkçey''yi öğrenmemişler . Savaştan kaçıp gelmişler , birçoğu çalışmıyor. Toplum düzenini bozmaya çalışanlar var , kaldı ki aralarında İşid'i destekleyenlerde var.

0|0
    0|0
  • hayır tabii ki.

0|0
    0|0
  • Kesinlikle verilmemeli.

0|0
    0|0
  • Vatandaslik herkese verilmiyor seckin kisilere ve bunu avrupa yapiyor gelip kaliteli insanlari alip kendi vatandasi yapiyor

0|0
    0|0
  • Bu ülkenin bir sürü çakalı varken yenilerine gerek yok.

0|0
    0|0
  • hayır verilmemeli

0|0
    0|0
  • Sen aldinmi

0|0
    0|0
  • Şu an hakları bizden iyi
    Vatandaş olurlarsa aynı seviyede oluruz bari

0|0
    0|0
  • Verilmeli

0|0
    0|0
  • Kesinlikle hayır... Ama şu bir gerçek zaten verdi şerefsizler.. Sadece kılıf uyduruyorlar...

0|0
    0|0
  • Hayır.

0|0
    0|0
  • Hayır...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Verilmemeli ben karsiyim

0|0
    0|0
  • Ülkemizde aç susuz kalmayan insan olmayana kadar.. atanmamış öğretmen kalmayana kadar.. üniversite hayalleri yıkılan genç kalmayana kadar evi olmayan çadırda yaşayan soğuktan tir tir titreyen vatandaşımız kalmayana kadar VERİLMEMELİ.

0|0
    0|0
  • Hayır asla verilirse kriz çıkacakmış zaten söylentiler var. Cikartirizda istemiyoruz onları bu kadar.

0|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|1
  • Hayır^^

0|0
    0|0
  • daha kaç kere sorulcak bu soru merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Hayır verilmemeli

0|0
    0|0
  • Verilmemeli ben rahatsızım onlarda insan ama bir çok Türk vatandaşını öldüren yaralayan para karşılığı zina yapan evli erkeklerle evlenen Suriyeli var.

0|0
    0|0
  • Hayır kabul etmiyorum

0|0
    0|0
  • Verilmemeli ama artık cılkını çıkardınız verilsin de kurtulalım hemen diyesim geliyor ya

0|0
    0|0
  • Verilmeli terbiyeli olanlarina

0|0
    0|1
  • Asla verilmemeli

0|0
    0|0
  • Bence verilmemeli. Ve keşke halka açık oylama yapılsaydı diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Asla

0|0
    0|0
  • Verilmemeli

0|0
    0|0
  • Tsktını be kardeşim sorumu bulamıyorsunuz?

0|0
    0|0
Yükleniyor...