Normal mi? Musallat mı oldular?

İyi geceler arkadaşlar yarım saat önce muhabbet kuşumu elime aldım gözleri bembeyazdı anormal bir şekilde öptüm yerine bıraktım telefonuma bakıyordum pcmin şarjı bitmişti kapanmıştı saatler önce bende kapağını kapatmıştım imkanı yok açılmasına bir anda pc açıldı kapalıyken açılamaz kapağı herneyse bir film açıldı sesler geldi yüksek 30 saniye sonra kapandı ürktüm normal mi? Musallat mı oldular bana? Ve bu tarz olaylar hep başıma gelicek mi yalnızken? Bilgisi olan yazsın lütfen.

Güncellemeler:
Yanlış yazmışım pc kapağı kapalıyken sesler geldi halisülasyon değildi kesinlikle

0|0
2|10

En İyi Erkek Görüşü

• Öptüğün belki muhabbet kuşu değildi onun kılığına girmişti?

1|0
    0|0
    • Çok haklısın aklıma o geldi benimde kuş normal bir kuş gibi değil anormal

En İyi Kız Görüşü

• En fazla korkutmuslardır. Durduk yere musallat olmaları cok nadirdir. Bir sey olmaz merak etme. Dua okuman yeter.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Bilgisayar yarı uyku modundaysa kendi kendine açılabilir. Ben prize bir şey taktığımda bilgisayarım açılır sürekli. Elektronik cihazlar seni çok düşündürmesin çünkü adı üstünde, elektronik cihaz. Ne yapacakları belli olmuyor. Korkma.

1|0
    0|0
    • Hiç bir zaman açılmadı kapalıyken ben 1 hafta önce 3 harfli konu alan bit video izledim ama bugün aklıma bile gelmedi odada yalnızdım ve bana musallat olmalarından şüpheleniyorum dua okudum ama ürküyorum ilk defa böyle birşey başıma geliyor

• Ben de tek başımayken sürekli bu tarz olayları araştırırdım ve videolar izlerdim. Sonra garip olaylar olmaya başlardı. Korktuğum her şey başıma gelirdi. Aslında bu sadece benim kendi zihnimde yaratmış olduğum bir senaryoydu. Korkuların zihnini ele geçirir bunu unutma. Korkma. Hiç bir şey olmayacak. Kimse sana musallat falan da olmadı. Sen yine dua oku ve yat uyu. Dua seni korur.

• Çok teşekkür ediyorum herşey için dua okudum okumayana devam edicem

• Normal benim arkadaşın laptopu her gece hortluyor :D

1|0
    0|0
  • İnanmadim bidahakine daha gerçekçi yaz.

0|1
    1|0
    • Ben birşey demiyorum allah yukarda neyse...

• kuşun gözü dönmüş azmış kuşun ondan öyle

1|0
    0|0
  • Onların adını fazla ağzına almaa

1|0
    0|0
  • gitte bir abdest al bir allah de, tam. yatacakken. urkuttun bizi.

1|0
    0|0
  • Yok sen hacı olmuşsun

0|0
    1|0
  • Yaw kandırma milleti günah

0|0
    1|0
  • gelmişler tecavüz ederler dikkat ett

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Her seyi onlara baglayip bizide korkutmayin ya 😂

0|0
    0|0
    • PC kapağı kapalıyken PC'ni açabilirmisin?

Yükleniyor...