Olum çok pis bozuldum egolarıma yediremiyorum ne yapmam lazım?

İlk okuldakilerle bir toplanma ayarladık tabi ilkokuldayken çıktığım kıza söylemede bana düştü ama şu an gram gıbımde değil mesaj attım efendim dedi dedim toplanacaz haber vereyim dedim tamam ben gereken m. ö (kız) den alırım dedi ulan bir tuhaf oldum aminüm ayy götüm deyip geçtiğim kız tiplerinden artık çocukluk işte yapmışız bir hata ama buluşmada bozsam mı yoksa ortamız huzurunu hiç kaçırmasammı ama yediremiyorum bu tripleri sanki yavşıcaz ya aradan 7 sene geçmiş bozimmi buluştuğumuzda yoksa bozmiyim mi?

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• Bence "sen hayırdır?" temalı bir mesaj at. Sonuna da emoji koymayı ihmal etme ki "ya şimdi terslesem espriden anlamayan biri sancak offf npsm. s. s" ikilemine düşsün. "ne diosun sen yha? s" gibi bir tepki alirsan da aynen burada yazdığını naklet. Bir de bunların engelleme huyu var. O yüzden sen önce davranmaya bak.

0|1
    0|0
    • Yok herkese selam verip geçicem onu atlıcam sebebini sorarsa yanlış falan anlarsın şimdi hiç selam vermedim dicem.

• Devam edebilirim ama hayata küsme kendinle barışık ol herkez hazır cevap ya da zeki olcak ya da anlık düşünecek diye birşey yok küçük beyninle yaşamayı öğren sana yapacağım son iyilikte engellemek olsun çok dokunduysa yüzsüzadama yazarsın ordan bozarım hertürlü hı hüşşş :D

• Oo koydu ooo kapak

En İyi Erkek Görüşü

• Zikmiş kız seni bozsan ne bozmasan ne

0|1
    0|0
    • Bozsam benden daha kötü duruma sokarım emin ol herkesin içinde , laf sokmada üstüme yoktur.

Kızlar Ne Diyor 4

• Yok ya bozma. Ne guzel toplanacaksiniz. Ortami bozma.

0|1
    0|0
    • Ama kendi kendime triplere giriyorum pokemon olsa top harcamam ya triplere gel :D

• bozma

0|1
    0|0
    • Pokemon olsa top atmam böyle triplere giren insalara aşırı gıcık oluyorum bozarsam ağlatıcam ama o kesin içimi rahat ettirmem lazım ama bir yandada onu bozarsam tüm ortam bozulabilir diye de düşünüyorum

• İstediğini yap..
    Sen kendini yiyeceğine o kendini yesin :D

0|1
    0|0
    • Sabahtan beri aklımdan çıkmıyor kafayı yiyecem sinirden gülme krizine giriyorum

• Kendine zarar verme boşver.

• Hiç kimse için kendime zarar vermem en son bozduğum hoca ders boyu ağlayıp ağlıyarak sınıfı terketmişi o kadar ince ince döşerim .

• Anlamadim

0|1
    0|0
    • Gereken bilgileri sınıftaki bir kızdan alırım dedi yani mesaja atma der gibi

• Ego asik oldugunda ortaya cikar biliyorsun oz erkeklerde

• Alakası yok ben genelde de egoist bir insanım herkese karşı herkeze aşıkmıyım ozaman mantıksız bence :D

Erkekler Ne Diyor 2

• Boz aga , ağlat

0|1
    0|0
    • Anasını gibecem

• Denicem ama kendime hakim olamazsamda tutmucam kendimi fazla döşücem :D

• Döşe gitsin 👍🏻

• O senin ilgilenmediğini görürse zaten bozulur

0|1
    0|0
    • O nu yaparsam sırf ortamın huzuru kaçmasın diye yaparım

Yükleniyor...