Ya bir gün Suriye de savaş bitip mülteciler evlerine döndükleri zaman onlara ne diyeceğiz?

Şimdi bu mültecilerin 5 milyon suriyelinin %70 i Türkiye ye minnettar. Evet Türkiyeye karşı büyük olumsuz yönleri var.

FARZ EDİN OLURSA
ya bir gün evlerine döndükleri zaman topraklarını Türkiye Cumhuriyetine bağlanmasını isterlerse. Lazkiye yi, İdlibi, Halepi, Rakka yı, Haseki şehrini özellikle. Peki onlara ne diyeceğiz.

Bir de bardağın boş tarafından bakakım.

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• Ya bir git masal dünyasında mı yaşıyorsun nedir ya ! Trol müsün oğlum sen herifler ülkeyi beğenmiyor denizde boğulmak Türkiye'de yaşamaktan iyidir diyo canlı bomba oluyorlar yaptıkları bombalar ellerinde patlıyor rahata kondular defolup gitmezler zaten de gitsinler toprak falan istemeyiz yeter ki defolsunlar

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Savaşı bitiren devletler kimki, giden Suriyeliler Türkiye ye katılmak isteyecek. Ben Suriye sınırında yaşadım, tellerin öbür tarafını gördüm, sınırdan sırtlarında yüklerle bu tarafa giren çok kişi gördüm. Şimdi sığındıkları için bizi seviyormuş gibi görünüyorlar kardeşim, inan ora düzelsin yüzümüze bakmazlar. Bunu çok net söylüyorum..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bardağın boş tarafında polyanna yaşıyormuş meğer.

0|0
    0|0
  • Polyanna ölmedi aramızda diyip seni göstermek istiyorum

0|0
    0|0
  • savaş bitse de dönmezler kendi ülkelerinde savaş olmasa da bu kadar rahat değillerdi

0|0
    0|0
  • Onu sen ruyanda bile goremezsin Atatürk bile sırf hatay icin son senelerini o sorunla gecirmis

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Daha Suriye de savaş bitmedi. Daha doğrusu Orta doğu da bitmedi. Görebiliyorumm 😑

Ortada daha Arap-Kürt savaşı var. Sıra gelmedi ama var.

0|0
    0|0
  • Aga o topraklar bizim tapulu malımız zaten isiyosa vermesinler abdüllhamit kendi kesesinden parseledi o şehirleri?

0|0
    0|0
  • öyle bir şey düşünülüyor ama olmayacak kürdolarda gibi başa bela olacaklar

0|0
    0|0
  • bu teyze mın olsaydı amcam olurduya esdeger

0|0
    0|0
  • bunlar savaştan kaçmıyor ki mk, esadın kontrolündeki şehirler istanbuldan ankaradan daha güvenli

0|0
    0|0
  • Sen dünyadan bir habersin galiba sence dünyada sadece 2 ülke mi var suriye ve türkiye?

0|0
    0|0
    • ÖSO o saydığım şehirler için savaşıyor evlat. ve ÖSO o şehirleri kontrol altına alıp esedi indirirse mutlak bağlanır. ÖSO nun içindeki muhaliflerin aileleri hep Türkiye de.

• olaya çok bölgesel bakıyosun biraz daha uzaktan bakmayı dene bence hani orda petrol falan var ya

Yükleniyor...