Burç hakkında sorusu olan?

İddaa ediyorum turkiyede ki en iyi burç uzmanı olmaya adayim. Bana burcunu söyleme sana burcunu söyleyeyim ama bir 5 ek geçirmemiz lazim. sorusu olan varsa sorsun

0|0
178

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• tek bir burç hakkında kalıplaşmış özellikler var oysa hem burcu hemde yükseleni aynı olan Dünya üstünde milyonlarca insan var hepsinin yazılan özellikleri göstermesi mümkün değil.. peki bu arada hayvanlarda burç olur mu? Mesela aslan burcu aslanlar, boğa burcu oğlaklar yengeç burcu akrepler v. s... :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• 5ek ne la

0|0
    0|0
  • Ikizlerim hadi yorumla.

0|0
    0|0
  • Soyle lan

0|0
    0|0
  • Söyle bakalım burcum ne merak ettim

0|0
    0|0
  • söyle

0|0
    0|0
  • Başkalarının sorularına yorum yapmıştım bilirsin kesin😕

0|0
    0|0
  • Tahmin et :D

0|0
    0|0
  • Ben de eminim ki senden daha iyiyim. Türkiye'de geleceğin en iyi astrologuyum ben

0|0
    0|0
    • Olabilir.

• Zıt burçlar birbirini çeker. Zıtların çekimi doğanın kanunu. Birbirlerinin eksik yönlerini kapatırlar, tamamlarlar.

• Balığın derinliği, başağın duygusallığını açığa çıkarır

• Ben kendi burcumu bilemedim şahsen o kadar iyiysen ben aslan mıyım yengeç mi 23 temmuz tam orta kısım

0|0
    0|0
    • Genelde çok tartışma var o burçta olanlar genelde bilgisayar kurdu, zor bir hastalık atlatan, dil konusunda geçerek o ve hatvan sevgisi yuksek oluyor sizde de böyle mı

• Herkes öyle diyor zaten yengeçsin sen aslanlar sinir bozucudur falan diyen arkadaşlarım vardı yine de ben asyenden memnunum agustos kısmı derken?

• 23 ağustosda tartışmalı basak mi aslan mi diye evet aslan dobra oluyor genelde

• Kova

0|0
    0|0
  • Başak burcuyum hadi burcumu söyle 😑

0|0
    0|0
  • Çok boşsun

0|0
    0|0
  • 5 ek kısmını anlamadım shzhs terazii 😂

0|0
    0|0
  • Özelden sorsam olur mu?

0|0
    0|0
  • Başak burcu erkeğine İLK adımı nasıl attırırım, dikkatini daha fazla nası cekerim

0|0
    0|0
  • balık lütfen :)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

Yükleniyor...