Erkek ya da Kız çocuğunuz olsa?

Eve tv veya internet alır mısınız?
Şahsi fikrim ben almam. Hali hazırda kocaman bir kütüphanesi olacak. Tv sektöründe olduğum için ve tvyi de her bilinçli izleyici kadar bildiğimden dolayı, onu da almam. İnterneti hiç almam.

1|0
27|8

En İyi Kız Görüşü

• bir doğada bir çiftlikte yaşam kurarsak, tamamdr

0|0
    0|0
    • Köye götürme de çocuğu :D

• anlıyorum. sonuçta tv sektörüyse hele, zaten tek bir amaç olabilir.

En İyi Erkek Görüşü

• tv den internetten fast food dan meşrubattan 8 yaşına kadar uzak tutucam çay kahve dahil spor yapsın dengeli düzenli doğal beslemeye ve müziğe yönlendirmeye çalışcam

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 26

• Tv almam ama internet alırım.
    Belli saatler arasında girebilir.
    Yalnız ben ailecek film izlemekte isterim onu nasıl çözcem kafam karıştı😂

0|1
    0|0
  • Belli bir yaşa kadar bunlar ile tanışmasını istemiyorum. Televizyon değil ama internet ile belli bir zaman geçirebilir ileride

0|1
    0|0
  • Belli Bir Yaşa Gelene Kadar Almam

0|2
    0|0
  • İnterneti Belli sınırlar koyarak alırım kaldı ki ben almasam o çocuk ne yapar eder dışarıda internet kafelere gider olay daha farklı boyutlara taşınır. Ama TV ye gerek yok

0|1
    0|0
  • Bende almam.

0|1
    0|0
  • katiliyorum..

0|1
    0|0
  • Yaşları küçükse belgesel izletmeyi planlıyorum.

0|0
    0|0
  • Almam evde onu kocaman kütüphanem bekliyor , daha faydalı ve sıfır vakit kaybı

0|1
    0|0
  • Hayır almam.

0|1
    0|0
  • bir kütüphane bir de internetsiz bilgisayar tamamdır

0|0
    0|0
  • İnterneti belli bir yaştan sonra ama televizyon ve bilgisayarı kesin alırım. Ben onlarla büyüdüm çok güzel bir çocukluk geçirdim o da öyle olsun *-*

0|0
    0|0
    • Ben üniv kazanınca her istediğini alırım

• Üniversite olayı bu kadar büyütülmemeli. Ona çocukluğunu yaşatarak da iyi bir üniversite kazandırabilirsin. Eğer çocuğun ileride seni suçlarsa o zaman pişmanlık duyarsın. Ben iyiki diyorum her zaman iyi ki çok fazla çalışmamışım.

• Ben çalışmaktan zarar görmedim. İyi bir eğitim aldım onunda almasını diliyorum.

• Alırım. Önemli olan kullanmayı öğretmek böyle kısıtlayıp sonradan bulunca daha fena oluyorlar ve diğer insanların böyle şeylere ilgili olduğunu görünce kendini eksik ya da kötü hissedebilir. Önemli olan engellemek değil, kullanması öğretmek.

0|0
    0|0
  • Topluma ve kendine faydalı bir birey yetiştirebilmek için almamak en doğrusu ama günümüz şartları bunu engelliyor. Ben belli bir saat belirler çocuğumla beraber kullanırdım interneti

0|0
    0|0
  • Televizyona gerek yok, ben de izlemiyorum.
    İnternet mutlaka olur.

0|0
    0|0
  • Tv yi ben izlemiyorum ilerde kendi evimde de olamaz. Interneti alırım fakat eşimle bir kota koyup belirli saatlerde ve yeteri kadar kullanılır. şu an ki kütüphanemi ilerde evime taşısam yeterli zaten :)

0|0
    0|0
  • bir süreden sonra alırım. internet olur ama şifreyi bilemez internet olmazsa biz napcaz :DD

0|0
    0|0
  • almam

0|0
    0|0
  • Almayacagim çocuğa dogal yasam öğreteceğim tahtadan oyuncaklar alacagim

0|0
    0|0
  • Tv izlemiyorum hiç, internet alırım, çocuğa kullandırtmam :D uyumluyuz desene 😂😂

0|0
    0|0
  • İnternet asla

0|0
    0|0
  • Alırım ben duramam Tvsiz, internetsiz :/

0|0
    0|0
  • ben eve almam

0|0
    0|0
  • Almam sadece egıtıcı cızgı fılmlerın oldugu bı alanı olur gunde bır saat ona bırakırım o kadar

0|0
    0|0
  • Lise son olabilir.

0|0
    0|0
  • Alirim

0|0
    0|1
  • Bence akilica ben sanirim alirim, ama kural koyarim kitap okumayi da sevicek. Derslerine daha cok önem vericek.

0|0
    0|1
    • Ama bu senin demenle olmuyor temelden ne alırsa o

• Senden övgü almaya ihtiyacım yok küçük kız

• Bye, lek inte gubben ;)

Erkekler Ne Diyor 7

• Serbest bırakırım ama sürekli uyarır elimden geldiğince uyarırım. Yasaklar izin vermezsem çocuğum tv, internet gibi şeylere daha çok merak salar bence

0|1
    0|0
  • belli bir yaşa kadar elektronik aletlerle tanıştırmıcam çocuğumu

0|1
    0|0
  • tv de sadece beli şeyleri izleyebliir kontrol altında internet içinde belli bir yaşta olamlı

0|1
    0|0
  • Ben alırdım bu kafadan çıkın sizin yetiştirme tarzınız önemli kız ne kadar namuslu ise fahişelerin arasında namuslu olduğunu görürsün.. erkek ise ne kadar şeref yoksunu ise gözükür belli olur..

0|0
    0|1
  • Almamayı düşünüyorum..

0|1
    0|0
  • tabi ki alırım mahrum bırakmam

0|0
    0|1
  • Sende kullanma

0|0
    0|1
Yükleniyor...