Sigaraya gene zam geldi ne olacak?

Ben Winston içiyorum olmuş 10 lira nolucak böyle elektronik sigaraya başlıcaz heralde

0|0
1914

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Ne güzel işte bırakmak için bir gerekçe olarak gör

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 18

Erkekler Ne Diyor 13

• Tütün sarıp içiyorum. Hem zevkli geliyor bana.
    Utanılacak bir şey de değil bu. Günlük 10 lira sigaraya verilmez. 5 paket sigara parasına 1 aylık tütün alıyorsun. Güzel tütünü tutturursan sigaraya ihtiyacın kalmaz. Sigara içindeki de tütün sonuçta değil mi?

Ayrıca ince bir noktaya da değineyim. Yorumlara bakarsak bayan arkadaşlar bile tütüne yönelme durumunda. Genç insanlara köydeki yaşlılar gibi tütün sardıran hükümete teşekkürler.
    Nereden nereye..

0|1
    0|0
  • Daha da fazla artsın 10 TL az kalıyor benim soruijyok çoğu sigara içen yüzünden yolda yürünmüyor eski kara tren gibi duman tüttüre tüttüre geziyor olan biz içmeyenlere oluyor. Zam yapılsın zam..

0|0
    0|1
  • Amaç sigarayı bıraktırmak ;)

#Vesselam

0|0
    0|0
  • sarma icicez

0|1
    0|0
  • Saf tütün iç hacı, hem uygun hem katkısız hem uygun. Nasıl olsa zehirlenmeyi seviyoruz. Bari katkısız zehirlenelim.

0|0
    0|0
  • Kaçak tütün içeriz bundan sonra

0|0
    0|0
  • bu gidişle kaçak sigaraya sığıncağınız bırak sigarayı gitsin :)

0|0
    0|0
  • küfür etmiyecem

0|0
    0|0
  • İçmiyorum :D

0|0
    0|0
  • bırakın sigarayı onun yerine cips yiyin ordan dondurma ordan gofret ordanda şekersiz falıma geçersiniz

0|0
    0|0
  • Sigara 10 lira bira 7 lira ben bu ulkenin ta ya

0|0
    0|0
  • sigaraya niye zam gelmiş diye yak bir sigara daha kendi vatandaşının ögürlüğünü kısıtlayıp hainlere özgürlük imkanı tanınıyor benim ülkemde

0|0
    0|0
  • Ben elektronik sigara içiyorum çok iyi oluyor çok da güzel oluyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...