Durum gerçekten çok mu kötü oluyor?

arkadaşlar çok çaresiz yalnız durgun ve bitkin düşüyorum kuzenimin ölümünü tam 25 gündür kabullenemedim ve kabullenenleri kınıyorum uyuyamıyorum boş boş gece tek başıma yürüyüşe çıkıyorum işte bile kendimde değilim durum çok iğrenç bir hal almaya başladı ama kendimi firenliyemiyorum kız arkadaşı bukadar kolay nasıl alıştı anlam veremiyorum napıcam lütfen yardım edin kişisel ihtiyaçlarımı bile yapmak istemiyorum diş fırçalamak gibi...

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sen normalsin diğerleri anormal.. Zaman işte sindire sindire

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• şu an acıların taze... kayıplar bazı insanlarda farklı reaksiyonlar gösterebilir kiminde bunu atlatmak kolyaken bazılarında süre uzayabilir... ne zaman ölümle yaşam arasında o çizgiyi tanımlayabildiğinde.. daha sağlıklı düşünmeye başlayacaksın.. kendinizi bırakmayın.. şu an kendi geleceğin için sarılman tekrar ayağa kalman gereken bir hayatın var.. evet.. kayıplarımız her ne kadar üzsede.. biz onları güzel iyi dilekerle anıp hatıralarını içimizde yaşatmasını bilmemiz gerek.. zamanın seni iyileştirmesnie izin ver.. ve kendine yardım et... tekrar başın saolsun...

0|0
    0|0
  • Başın sağolsun

1|0
    0|0
  • Ne yaparsan yap boş göklerden gelen bir kader vardır

1|0
    0|0
    • onu geri getirmek gibi bir lüks yok
      ben nasıl unuturu kendime nasıl gelirim diye soruyorum

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.