Bir insanın sözlüsüyle birlikte kaldığı günlük kiralık dairenin fotoğraflarını bulup inceleyip üzülmesi normal mi 😔 ?

Bir insanın sözlüsüyle birlikte kaldığı günlük kiralık dairenin fotoğraflarını bulup inceleyip inceleyip üzülmesi normal mi? Özlemek ne zor iş ya 😱

Not:Yargılamayın bence. Tövbe ettim, inşallah Allah kabul eder, bağışlar bizi. 🙏

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• Diyosun biz o dairede düzüştük. Bunu bizimle paylaşmak içinde her gün milletin düzüştüğü daireyi özlediğini söylüyorsun. Oldu olacak nasıl düzüştüğünüzü de paylaş rahatla.

0|0
    0|0
    • Al bir de buradan yak. Lan sanki ne yaptığımızı görmüş de konuşuyor 😂

• Hala ilişki diyor ahah ya 😂

• İnsanlar arası ilişki yani ingilizcesi ile dialog. Güzel şey. Üstelik bunu vücutlar dan akan ter bir birine karışırken, tek parça haline gelerek yapmak daha bir zevkli. Nefes nefese soluksuz kalana kadar iç içe girerek yapmak. ☺

• insallah kabul ederde o fotoları yak gitsin daha niye saklıyon

0|0
    0|0
  • nromaldir nasıl daha fazla yapmadım diye üzülmüştür :D

0|0
    0|0
  • boş vakti çoksa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Insana gor değişir tabi

0|0
    0|0
  • Herkese gunahina sahit tut sonra affetsin de bir nane yediysen anlatmayacaksin bari

1|0
    0|0
    • Yav buradaki insanlar laf atmaktan başka bir şey bilmez mi? Kaldık he aynı evde kaldık. Ben kalkıp da ilişkiye girdik mi dedim? Lan millet başkasına yakıştırma yapacağına az kendine baksa kimsenin günahı olmaz be.

• Lan sende kaltaklik yapacagina az insan ol be saatin ne kadar

• Şerefsiz haysiyetsiz it sürüsü. Git anana sor saati ne kadarmış.

• Niye yeni sözlün için mi yeniden dairenin fotoğraflarına bakıyodun :D

0|0
    0|0
  • seks mi oldu

0|0
    0|0
  • Herkese yaptığın ahlak bekçiliğine maruz kalmak nasıl hissettiriyormuş k*şar

0|0
    0|0
    • Az cesaretin olaydı da profilinle yazaydın bari. Gizlidem gelip küfür eden erkek müsveddelerini zerre kadar takmıyorum. Git anana sor kaşarlık nasıl oluyormuş 😂

• Bende saklarım o fotoğrafları. İnsan üzülüyor, özlüyor. Ama sileceğim hepsini, ayrılık sürecindeyim şimdi...

0|0
    0|0
    • Ben internetten bulunan ev fotoğraflarından bahsediyordum ama dediğin gibi kendimize ait fotoğraflarımız da var tabi ki. Biz çok uzun süredir görüşemiyoruz. Aramızda hep bir mesafe var maalesef. Özlemek zor...

• Evlenin? Niye imkansızlaştırıyorsunuz ki!

• işler biraz karışık yoksa bende isterdim öyle olmasını

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...