Ailemden nefret ediyorum?

Annemden babamdan nefret ediyorum salak salak davranıyolar cıvık cıvık sinir oluyorum akrabalardanda öyle mesela düğüne gittik salak salak oynuyolar falan boş boş gülüyolar dalasım geldi hepsine bumu yaşayan tek benmiyim

Güncellemeler:
Ailem derken millet sadece ailem anlamış öyle değil bende insan sevgisi yok yalnızlığı seviyorum hiç kimsede anlamamıi işin içinde buda var bundan ne yapabilirim dedim zaten
Ergenliktede değilim ergen deyip durmayın sanımca psikolojik rahatsızlık yaşım 18

0|1
28|12

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bende sürekli boş konuşan bir babaya sahibim, ne yapalım elden bir şey gelmiyor

0|1
    1|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Bir Gün Ararsın :)

1|0
    0|0
  • Yumurtadan çıkmış kabuğunu beğenmiyor teneke.
    Ergen sumugu. Onlara muhtacsin ekmeklerini yedin de büyüdüm. Allah korusun bir şey olur o zaman başını vuracak taş ararsinda bulamazsin

0|0
    0|0
    • Ailem değil insanlaro sevmiyorum günahkar yapmacık geliyolar boş geliyorlar bunun ergenlikle alakası yok bence yaş 18

• Sosyalde evliya sokakta şıllık olan insanlarla dolu dünya şaştım artık

• Bizde şahit oluyor görüyoruz. Eee o zAman bana serefsizlik yapan adam yüzünden sende mi öyle oluyorsun.
      Neyse ufaklık biraz daha pismen lazım büyüdüğünde anlarsın ne demek istedigimi. 15 yaşında sevgili edinirsen 18 inde kaşarlanır

• tek yaşa ailenle yaşama o zaman onları üzme

0|0
    0|0
    • öyle yapıcam üniye geçiyim bir

• sorunlu musun? hadi benim geçerli sebeplerim var sevmiyorum insan bundan dolayı anne babadan nefret mi eder? ergenliğinin zirvesinde olduğun için bir şey demiyorum..

0|0
    0|0
  • Ergenlik zor tabi.

1|0
    0|0
    • ergenliğini... Şimdi kaç gün- kaç derecr havada camide sarhoş yattım bem bir ergen bunu yapamaz yalnız olmayı seviyorum insanları sevmiyorum ailemde bu denli olunca onlara sıçrıyor

• Bak şurda babanın annenin yaşayacağı ömür neki yani onları öyle kabul etmelisin bırak öyle mutlularsa eğer öyle kalsınlar aileni ve akrabalarını kafandaki resme benzetmek zorunda değilsin

0|0
    0|0
  • yoo aslında bende bazen ailemden nefret ediyor gibi oluyorum. babamla kavgalarımız çok oluyor, kafa yapımızın hepsi, tamamı farklı. bazen nefret ediyor gibi oluyorum mesela bir kaç saat önce yine kavga ettik ama ne olursa olsun o benim babam

0|0
    0|0
    • Benimki daha çok insanlara karşı ama aileme sıçrıyor yetişimimden belki

• ahahahh gece gece güldürdün :D bnde babamı sevmiyorum amaan takma

0|0
    0|0
  • Ağır ergen

0|0
    0|0
    • Ağır ergen dediğin seni burda çoğaltır canım

• Ağzına sağlık👏Ama bırak şu ergeni ya 10 yaşında bir çocuk olduğunu konuşmalarından rahatça anlayabiliyoruz ailesini kaybettiği zaman anlayacak @gardenofeden

• 18 yaşındayı canım allahını kitabını sıkerım senın

• Büyüyünce geçer ablacım^^

0|0
    0|0
  • Buyuynce kndı hayatın olacak aılenı secemezsın

0|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum

0|0
    0|0
  • bende yasıyodum sinra ablam cekti odaya konustu benle sen bunu ne kadar çok inkar edersen et bu sende olmasi gereken bir sinir dedi ergenlik donemindeysen sinirlenirsinkafana takma böyle seyleri allaha sükret

0|0
    0|0
  • Ergenlik

0|0
    0|0
  • Ahahaha aynı durum bazen bende de oluyor

0|0
    0|0
  • Hyr zamazn zaman olur öyle dusunme onlar bu yasa kadar buyutmusler seni oyle dursun ilk dogdun zamanlari falan jsjsj 😂 oyle olur arada ama hicbir zaman nefret etme

0|0
    0|0
  • Bence biraz yaşla alakalı. Hayatı gördüğünde ailenden başka kimsenin olmadığını anlayacaksın. Umarım pişman olmazsın.

0|0
    0|0
    • Hayatı zaten gördüm zaten ailemden başka kimsem yok yalnız olunca daha iyiyim onun için cıvık geliyorlar

• O zaman hayatından bişeyler eksik mi? ya da boş yaşadığını düşünüyor musun? O zaman biraz daha böyle yaşamadan kendi hayatını kur nasıl mutlu olacaksan.

• :D bunlar nefret etme sebebi mi :D

0|0
    0|0
    • çok salaklar ya sinir oluyorum herşeyime karışıyolar bide

• Ne var be gülmeleri sakalasmalari falan nesi kotu. Surat asıp somurtsalar daha mi iyi

0|0
    0|0
    • boş boş bide herşeyime karışıyolar uyuz oluyom gereksizce davranıyolar

• Onlari oyle Kabul et caren yok degistremezsin bu yastan sonra cocuk degillerki

• Doğru

• Ergenliği daha üstünden atamamışsın

0|0
    0|0
    • Şu lafı etmeyin bidaha ne ergenliği kardeşim cıvıklığı sevmiyorum

• Senin yaptıklarında doğru değil ama bu kadar abartma hof umursama ne yaparsa yapsınlar

• Böyle değildim aslında kötü insanlarla karşılaşa karşılaşa öyle oldum bide herkez suçluymuş gibi geliyor o daha kötü

• ailesi olmayan onca insan varken aileden nefret etmen üzücü

0|0
    0|0
    • cıvık insanları sevmiyorum

• soylede dovsunler seni al sana sert insan

• kim dövüyomuş beni yerim onları bu dünyada kallipsiz olcan canım boş yapma şimdi konu dışnda boş boş yorumlar yapma

• 15 ya da 16

0|0
    0|0
  • ayrı eve çık :D

0|0
    0|0
  • Ergenlik

0|0
    0|0
  • Eşek kadar oldun hadi ordan git o zaman güzel kardeşim

0|0
    0|0
    • Para yok mecbur ailemleyim zaten hevesli değilim

• Sakın ol genç

0|0
    0|0
  • Degilsin bendede öyle oluyor. Sadece annemi seviyorum. Öbürlerinden nefret ediyorum desem.. Yani tek degilsin

0|0
    0|0
    • İyimişş

• Yok yarami kimseyi desdirmem

• iyi gelcez biz birbirimize

Erkekler Ne Diyor 11

• Kaybedince anliyon... dur daha...

0|0
    0|0
  • Tek sebep cıvık olmaları mı yoksa başka bir şey mi.

0|0
    0|0
  • Sende sorun var

0|0
    0|0
  • Ailenle otur konus haklisin

0|0
    0|0
  • Sende onlarla eğlenmene bak yapcak blsey yok

0|0
    0|0
  • Kanka nefret değil o bir yaştan sonra aileyle yaşanmamalı

0|0
    0|0
  • samimiyetsiz kişiler az ötede dursun

0|0
    0|0
  • Bu yüzden halime şükrediyorum.

0|0
    0|0
  • güzel kardeşim seni

0|0
    0|0
  • ne olsun istiyosun onlar oyle bir yasami secmis

0|0
    0|0
  • benim gibi babasız kalda ananınkini bir gör aklın basına gelir

0|0
    0|0
    • Sana bişey diyenmi oldu güzel kardeşim bu arada alcaksa beni alsınn seve seve

Yükleniyor...