Size ne yapılsa affetmezsiniz?

Size yapilan ne gibi yanlislari affetmeyi istemezsiniz?

0|0
8|16

En İyi Erkek Görüşü

• aldatılmayıda geçtim. hadi beni aldatsın onu geçtim. o kadar genişim yani. sadece bana yalan söylemesin. salak yerine konulmş oluyor insan. ve biten herşey yalandan dolayı bitiyor. benim tek hassas noktam beni salak yerine koymaya çalışan insanlar. allah bize vermiş yetenek biz anlıyoruz şükür. o yüzden yalanla benim işim yok, dürüst insanları seçiyorum hep.

1|0
    0|0
    • aldatilmak yalan degil mi? aldatilinca da salak yerine koyuluyorsun.. zor kimsenin basina gelmesin bu tür seyler

• en azından doğrudan bana söylemesi yeter. evirip çevirip yalan söylemsine gerek yoktur.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Arkamdan satılmak ya da toplum içersinde çok değer verdiğim kişi tarafından küçük dürüşürülecek bir harekete maruz kalırsam asla affetmem

1|0
    0|0
  • ben acayip tip bir insanım en basit şeyleri bile kocaman edip çekip gidebiliyorum yani belli etmiyo bende

1|0
    0|0
  • Yalan, sadakatsizlik

1|0
    0|0
  • ihanet ve yalan affedilmeyi hak etmez

1|0
    0|0
  • aldatilmak

1|0
    0|0
  • Cıkar ılıskısı kuruldugunu hisseder ogrenırsem bır daha yuzune bakmam o kısının

1|0
    0|0
  • İhanet.

1|0
    0|0
  • ihanet

1|0
    0|0
  • Genel olarak Yanlış yapılırsa affetmem.

1|0
    0|0
  • namusuna zeval getirmedikçe asla terk etmem

1|0
    0|0
  • Sabirliyimdir eger bir seyi yanlis olarak nitelendirirsem affedilmeyecek bir seydir

1|0
    0|0
  • Kolay affeden birisiyim fakat bunu suistimal ederse etmem.

1|0
    0|0
  • borç para istenirse

0|0
    0|0
  • Beni öldürse birisi hić affetmem

0|0
    0|0
  • ön yargılı davranmak bir şeyi tüm detayları ile öğrenmeden direk saldırıya geçilmesi..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İhanet.

1|0
    0|0
  • Aldatma

1|0
    0|0
  • İftira ve iki yüzlülüğe tahammülüm yok böyle karaktere sahip insanı ne yanımda tutarm nede afederim

1|0
    0|0
  • Yalan
    Siddet

1|0
    0|0
  • Aldatılmak...

1|0
    0|0
  • Affederim her türlü ama yanlış yapan ve yapacak olan insanı almam hayatıma

1|0
    0|0