Nesi var niye böyle?

Okulda bir erkek kankamvar son zamanlarda baya tuhaf davranıyo. Derslerde sürekli uyuyor , sigarayı bırakmıştı tekrar başladı. Rap dinleyen çocuk arabesk dinliyo sürekli. Neyin var ne oluyo sana diyorum hiçbir şey olmamış gibi davranmamı bekleyemezsin dedi biraz daha sıkıştırınca kalkıp gidiyo sonra geldiğinde tekrar sorunca bir derdim yok sırf sen soruyosun diye dert mi uydurayım diyo daha sonraki bahsi geçtiğinde ise bu ölen bir adamın ardından sürekli hatırlatılmazya buda öyle aynı konuyu açıp durma dedi sonra bıçaklanarak ölen bir insanın sadece iskeleti kaldıktan sonra neden öldüğünü bilebilir misin? Dedi. En yakın erkek arkadaşına anlattım oda kesinlikle birşey var dedi gitti konuştuktan sonra bişeyi yokdedi. Benim sürekli onun yakınında olmamı istiyo onun en yakın erkek arkadaşıyla şakalaşınca bile sinirleniyor. Facebookta profil resminin açıklamasına sev hayal et gülümsemeyr çalış yazmış. Ve whatsapp durumuda güneşimi söndürdün oysaki ben karanlıktan korkuyorum yazmış nesi var?

0|0
2|1

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• ergenlik geçer

1|0
    0|0
  • He sana aşık

1|0
    0|0
Yükleniyor...