Kayınvalidem ile sorunlar?

herkese merhaba ,
kayınvalidem ile bu aralar çok tartışmaya başladık. uzakta yaşıyoruz fakat gittiğimizde ve bazen dde telefondan tartışıyoruz. Şöyle ki son bayramda gittiğimizde bir tartışma konusu oldu. O da annene bir şey alırken beni de düşün parasında değilim anneme değil annelerime diye al dedi.
Ama şöyle bir şey var , oğlu bu zamana kadar hediye almamış ben bir gelin olarak evlendiğimden beri hep ben aldırdım. dedim , doğum günü var çiçek yolladık. Kolye aldık annecim yazılı. Ev hediyeleri kıyafetler çiçekler sürekli her gittimizde birşeyler götürdüm. bunlar ben yaptım. Ama eşit al ne alırsan diyor.
Şöyle de bir durum var düğünde manevi olarak hiç birşey ve maddi olarak da birşey yapmadılar mobilya ve 4 bilezikten başka. Üstüne birde gelinliğimi bile almadılar. damat bohçasını kuruyemişleri bindalı gelinliği hep kendi ailem ile eşim yaptık onlar biz anlamayız diye evde oturup tv izlediler. bunlara ragmen hep iyi davrandım. hep bişeyler aldım hep ben düşündüm. Bir güne bir gün bunu yapmadınız demedim. şimdi son tartışmamızda annelere bişey alınrken eşit olsun diyor. Magnet yaptrdım anneninki daha fazla neden eşit değil diyor. Sen düğünde eşit olmadın. Başka şeyde eşit olmadın hep kıskandn ona ragmen her şeyi alaan kendi oğlu özel günlerde bile düşünmezken hediye yollayan seçen alan ben oldum. Ama bunları söylüyor. Üstüne birde kendi giydiklerini ve yııllar sonra olmayanlar bana hediye veriyor boncuk takılar alıyor ses çıkarmıyorum gelin olmama ragmen. Siz ne düşünüyorsunuz?

1|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

• Sonuçta oda bir anne biraz alttan almaya çalış bişey kaybetmezsin

0|0
    1|0
    • 2buçuk senedir aldım ama tek anne de o değil oğlum herşeyim diyip kıskançlık yapıyor ama bir anne o değil neticede artı olarak her zaman ben düşündüm oğlu düşünmediği halde. ama hiç düşünmüyorsun diyor

• O öyle yaptı ben böyle davrandim oğluna şunu dedi bana bunu soledi demekle sonuç alamassin ya duymuycaksin bazı şeyleri duysanda orali olmuycan He de geç tartışma yaratmak sorun çözmez

En İyi Kız Görüşü

• Salla gitsin eşimin korkusuna benimki bana sesini çıkaramıyor

1|0
    0|0
    • eşiim bana hak veriyor fakat ben konuşurken kavga ederken kayınbabam ve eşim dahil kimse karışmıyor

• Duymamazlıktan gel sallama yeter ona en güzel cevap bildiğinden şaşma

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 2

• Bunların aynısını o cadaloz kaynananin yüzüne de soyleseydin
    İyi bir insansan eğer kıymetini bilmezler dünyanın en net kuralıdır bu

1|0
    0|0
    • söyledim hepsini dedim ben bişey almasam oğlun düşünür mü sanıyorsun dedim hala eşit olsun diyor ne alaka yani sen bu zamana kadar hiç bişey yapmadın ki

• Ahhh ahhhh kaynana değil mi bunlar ben bekarim ama ablam çok çekiyor kumasi resmen allah yardım etsin sana da

• Valla ben almam ne gerek var bulduda bunuyo laf sokmayı bıraksın az şükretsn eşine dedin mi bu konuyu peki

0|0
    0|0
    • eşim hak veriyor tabi ki diyor ki o herşeyi senin aldını bilmiyor o da öyle düşünüyor diyor. Zaten bu saatten sonra hiç birşey yapmayacağım. Nasılsa yapılanlar gözükmüyor hala eşit olsun diyorsa yapmadığımda yapmıyor olayım bari.

• Aynen öyle yapma bosver oğlun yapmıyo olcak sonuçta ne önemi var

Yükleniyor...