Arkadaşlar merhaba sakalımın 2. fotodaki gibi gür çıkması için ne yapabilirim 😕 ?

Arkadaşlar merhaba sakalımın 2. fotodaki gibi gür çıkması için ne yapabilirim 😕 ?şuanki hali böyle ve 2-3 ay bekletsem bile en fazla 3 cm felan uzuyor. Jilete vur sürekli demeyin olmuyo 😕

Edit: Sakal serumu felan diyolar kullanan var mı? Nasıl bir şey ve işe yarıyo mu? 😕

Güncellemeler:
Erkeklerden çok kızlar yorum yapmış beyler nerdesiniz? yok mu bir bilen? 😕
Sanırım erkeklerin çoğu benim durumumda kimseden cevap gelmedi. Neyse kızlar teşekkür ederim ben bir serum olayını araştırayım 😅

0|0
15|5

En İyi Kız Görüşü

• Yüz masajı yapmak sakalların daha gür çıkmasını ve hızlı uzamasını sağlıyor. Düzenli bir şekilde oval hareketlerle masaj yapmak gerekir. Nemlendirici kullanmak gerekir. Nemlendirici kullanmak yüzün yağ dengesini sağlıyor ve bu yağ dengesi sakallar için çok önemlidir. Kıl dönmelerinden kurtulmak çok önemlidir. Çünkü kıl dönmeleri sakalların eşit uzunlukta olmasını engeller. Sakalları eşit uzaması için kıl dönmesini önlemek için düzenli kese yapmak gerekir. Düzenli şekilde vücuda B vitamini almak gerekir. Bol bol su içmek ve meyve, sebze gibi gıdalar yemek gerekir. Çünkü sakallarınız daha gür ve daha uzun olacaktır. Sakallar düzenli olarak tıraş edin. Tıraş edildiğinde daha sağlıklı ve daha gür çıkar. Saçlar gibi kesildikçe yenilenir. Sakallar eğer çok uzunsa taramak da sakalların uzamamasını hızlandırıyor. Düzenli bakım her zaman sakallarınızın sağlıklı olmasını sağlar. Her sabah uyandığınızda yüzünüzü soğuk suyla yıkayın. Pis yağ hissinden kurtulmak ve temiz olması sağlamak sakallarınızın daha iyi çıkmasını ve hızlı büyümesini sağlar. Ve ve veeee ☺️😏Az miktarda şampuanı güzelce köpürtüp sakalınıza masaj yapın. Cildinize yapacağınız bu masajla kalıntıları, cilt pullanmasını ve yağlanmasını giderecek; cildinizin eski gücüne kavuşmasını sağlayacaksınız.
    Tüm sabun kalıntılarını giderene kadar iyice durulayın. İyice durulayamasanız kaşıntı, pullanma ve matlaşmaya davetiye çıkarırsınız. İsterseniz saç kremi uygulayın ve sonrasında iyice durulayın.

Havluyla sakalınıza hafifçe kurutun.
    Tamamen kuruduğunda sakalınızı geniş dişli bir tarak ile kılların çıkış yönünde tarayın. Dolaşıkları nazik bir şekilde açın, ardından kaliteli sert bir fırçayla daha hızlı tarayın. Islak kıllar gerilip çekileceği için nemli sakalları taramanız önerilmez."

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kösesin sen kardeş yaşın kaç şuan? ona göre söyliyim bişeyler

0|1
    0|0
    • 21 yaşında biri için etkili olurmu bilmem ama dene istersen sinek kaydı traş ol badem yagıyla limon suyunu bokunu çıkarmadan karıştır yüzüne masajla yedir bunu sakalların yarım cmye ulaşana kadar yap sonra 2-3 kez tekarla ama ben sanmıyorum yaşından dolayı etkili olacagını

Kızlar Ne Diyor 14

• Senelerdir gür saçlı olma hayaliyle uygulamadığım kür kalmadı sayın efendi
    Neticede faydası oldu mu? Hayır.
    Genetik aile yapımızda makesef ki gür saçlı birey yok😞

0|1
    0|0
  • Su an ki hali gayet iyi

0|1
    0|0
  • ne uygularsan uygula fayda etmez, hormon alakalı

0|1
    0|0
  • kirpiklerime hint yağı sürüyordum ve düzenli kullanımda çok işe yaradı bu konuda da uygullanabilir sanırım ama tam bu konunun ilacı sarımsak saçtaki açık yerlere dahi iyi geliyor tek handikapı kokusu o da sonuca değer mi senin bunu ne kadar istediğine bağlı

0|0
    0|0
  • Bence 1. hali daha güzel

0|1
    0|0
    • Ya amacım beğenilme felan değil sakal gür olsa daha farklı saç modelleri denemeyi düşünüyom. Sakalı istediğim zaman uzatıp istediğim zaman kesmek istiyom yani 😕

• Hmm ama bence 1 iyi onada farklı saç modelleri denersin 😊

• gürleştirmemen daha iyi olur. 2. resimdeki sakalı sevmedim.

0|1
    0|0
  • Sakal bıyık serumları var

0|1
    0|0
  • Badem yağı, hint yağı ve sarımsak çok fazla etkilemez ama iyi bunlar

0|1
    0|0
  • sarimsakta suruyolarmia gurlestiriyomus ama hizli uzatirmi bilmem dene

0|1
    0|0
  • Kirli sakal daha iyi diğeri ne ya işid gibi

0|0
    0|0
  • Ya saçmalama o ikinci foto ne öyle iğrenç

0|0
    0|0
  • 2cok ııyms cdden argan yagı sur

0|0
    0|0
  • Sarımsak sür

0|0
    0|0
  • Kisa sakal da dur sacmalama asik oldum resmen Allah özene bözene tu tu tu 😍😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...