Namus bekçileri için ne söylemek istersiniz?

Çevremizde ailemizden çok bizim namusumuzu korumaya çalışan (!) kişiler için ne söylemek istersiniz? Ben şunu söylemek istiyorum: Pardonda yani size ne ister onla giderim ister tek ! Benim namusum sizi mi gerdi yengeciğim?

Güncellemeler:
Cevremızde cok var bu kısılerden ama cok da tın, ben hayatımzdakı yerlerindne bahsedın ıstıyorum bna yorum yapın dmedm :)

0|1
12|44

En İyi Erkek Görüşü

• -Bu mahallenin namusu yok mu ya
    + Noldu sana tecavüzmü ettiler
    😂😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 43

• Senin iyiliğini düşünmek suçsa ben o suçu işlemeye razıyım he yok öyle insan insanı uyaracak ki insan olsun cun

0|0
    0|0
  • bu dünyada namustan en çok bahseden en namussuz çıkıveriyor gözlemledigim kadarıyla şaşmamak lazım namusu iki bacak arasında arayan bir toplumuz nede olsa çalıp çırpmak hak yemek insanları ezerek bir yerlere gelmek namus ama iş bacak arasına geldimi namussuzluk

0|0
    0|0
  • herkesin hayatına kimse karışamaz. diyoruz ama yine muhalefet bitmiyor. öyle bir sıkıntımız var. ne desek boş yani. boşa kafa yormaya değmez, hele münakaşaya girmeye hiç değmez, ne demişler huylu huyundan soyluda soyundan vazgeçmezmiş. o yüzden boşa laf anlatırız yani. gerek yok bildikerine devam etsinler.

0|0
    0|0
  • haklısın

0|0
    0|0
  • bir de o tipler kendi çocuklarını hiç görmezler nedense..

0|0
    0|0
  • Her insana saygı duy, her koyun kendi bacağından asılır de, geç

0|0
    0|0
  • Haklısın

0|0
    0|0
  • Bu mahhallede oturup milletin sevgilisini erkek arkadasini giyimini kusamini elestiren menapozlu teyzelerden sikildim artk teyzem menapoz basinami vurdu diyesim geliyor

0|0
    0|0
  • Soran ulti atti yengeye bakalim yenge nasil karsilik vericek :D

0|0
    0|0
  • Diyosun ki baskı yapmayında rahat rahat düzüşelim.

0|1
    0|0
  • Tessekür edin bence

0|1
    0|1
  • Benim degilmi ister sana ister baskasina veririm sanane bundan diyorsun

0|0
    0|0
  • Olmalılar. Onlar da olmazsa ahlaksızlık ayyuka çıkar.

0|0
    0|0
  • Tanrı önce kadını yarattı, sonra mutsuz olsun diye mahalle baskısını..

0|0
    0|0
  • Size ne elalemin namusundan.

0|0
    0|0
  • Herkes kendi hayatina baksin derim.

0|0
    0|0
  • kendileri yapamadigi icin bu yola soyunmuslar derim abi hatun var gel desen saniye dusunmezler

0|0
    0|0
  • Beni gerdi nan var mi? Benim kız kardeşime kötü örnek oluyorsun seni bir poğ saniyor oda yapiyor kendin özgürsün diye başkasinin özgürlüğünü kısıtlayamazssin. sende bacimizssin tabi ki namusun bizden sorulacak.

0|0
    0|0
  • Müslümanların birbirlerini günahtan alı koymaları gerekir tabi dedikodu yapmadan kalp kırmadan.. müslüman banane beni ilgilendirmez diyemez
    Bu güzel görevi namus bekçisi gibi yaftamalalarla işlevsiz kılmak iyi değil

0|0
    0|0
  • Sonra gözlerin şişer ama ağlamaktan :/

0|0
    0|0
  • kaç lira maaş alıyorlar acaba bekçilikten :)

0|0
    0|0
  • onlr olmasa ne yaprdık =/

0|0
    0|0
  • Sana bişey olda ona olmuş gibi hissediyo galiba. #Dasdfghjkl

0|0
    0|0
  • namus bekciligi yapan kişilerden hoşlanmam ama güzel uyarılar veren arkadaşları üzmeyin

0|0
    0|1
  • bende önceden öyledim ama artık değiştim kadınlar bunu istiyor anladım üni 1. sınıftan itibaren 20 den itibaren artık acımıyorum kouryunca sen kötü oluyor :D

0|0
    0|0
  • Belki senden tecrübeli ve seni sevdigi icin bir bilgi paylasmistir

0|0
    0|0
  • Baski sart

0|0
    0|0
  • germişler seni

0|0
    0|0
  • Asıl namussuz olan onlar. Kişi kendinden bilir işi

0|0
    0|0
  • Yarabbi sen islah eyle ezan vakti suna bak. s

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    13

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Hiç bir şey söylemem. En yakın arkadaşlarım bile yeri gelir namus bekçisi olur. Ben ne öğrendiysem onlardan öğrendim. Ve öyle tiplerin tecrübelerini dağıtıyorum.

0|0
    0|0
  • Aynen gereksiz kendini bir halt sanan kişiler atlıyorlar zaten yoksa bir amaçları yok

0|0
    0|0
  • bence yaptıkları tek şey kendi mutsuzluklarını insanlara yaymak. mesela bir insan düşün kocası onu insan yerine koymuyor. seninde koyulmanı istemez.
    erkeklere yara veremez, ama kızlar... namus kullanılıyor dinle harmanlanıp önümüze koyuluyor. bir ''erdem'' olması gerekirken bir ''engel'' olarak

0|0
    0|0
  • Kim namus bekçiliği yapıyorsa bilki en namussuzu odur.. O tür insanları hiç sevmem ve etrafımda da olamazlar zaten 1 kelime dahi konuşturmam.

0|0
    0|3
    • Dwmekki adam sana iyi laf gecirememis

• Bana lafını söyleyen cevabını alır ayrıca erkeklerle işim olmaz... Sende yorumun altını daha fazla kirletmeden uzaklaş.

• Babamla bir muhabbetimiz olmuştu şu gece dışarı çıkmak için izin alma durumları olduğu dönemde ben sana güveniyorum kızım senin namusunu senden başkası koruyamaz ama sen dikkatli ol yinede beni habersiz bırakma çünkü dışarısı namusu olmayan insanlarla dolu gibisinden bişey söylemişti

0|0
    0|0
  • Mesai bitti evinize derdim

1|0
    0|0
  • Kendi namusundan bahsetsene biraz derim..

0|0
    0|0
  • Direkt dal bence

0|1
    0|0
  • Aman o ne der bu ne der.. boşver istediğin gibi yaşa herkes ne derse desin

0|0
    0|0
  • Hayat benim hayatım onlara ne

0|0
    0|0
  • Sorumu oku derim