BANA YARDIM EDİN?

DAYI. Dilim varmıyor dayı demeye. kansız şerefsiz adi insan. Bir insan nasıl yeğenine taciz edebilir anlamıyorum. Bu nasıl iğrençliktir. Arkadaşlar kaç gündür bunu düşünüyorum uyuduğumda uyandığımda her daim ve ağlama krizlerine giriyorum. Erkeklerden nefret ediyorum bütün hepsi öyledir diye ve kendimi soyutlayıp onlardan korkuyorum. Dayı dediğim mahluku öldürmek istiyorum, arkadaşlar ben ne yapacağım nasıl bu travmadan kurtulacağım. Üstelik o tacizi ben yaşamadığım halde.

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• Anne babanın kendi çocuğunu taciz ettiği istismar ettiği bir dünyada yaşıyoruz. Bunları duymamak görmemek hiç olmadığı anlamına gelmiyor. 3 yıldır iş hayatındayım bölümle ilgili olduğu için neler duydum neler. Hikayeyi dinleyen taraf olarak günlerce gecelerce beynimi kemirdiği uyutmadığı oldu. Hikayeyi yaşayan kim bilir neler hissediyor iç dünyasında artık. Dünya toz pembe bir yer değil

0|0
    0|0
    • gerçekten de öyle

• Allah sonumuzu hayretsin

• aynen.

Erkekler Ne Diyor 12

• Senin dayın değil ki tüm erkekler aynı. Sen içindeki yanan ateşi burdaki cevaplarla yorumlarla söndürmeye çalışıyosan yanlış yoldasın. Burası ateşine kömür atmaya devam eder. Sanaldan kurtar kendini. Psikolog araştırması yap istanbuldaysan eğer bir Doktor ismi yazarım netten araştırırsın. Gerçek hayat ile bu durumdaki acını en aza indirebilirsin. Sanal hayaldir. Hayallerle yaşayanlarda Ucuz Kahramanlardır.

0|0
    0|0
  • Ona dayı denmez Ayı desen o bile fazla iğrenç yaratığın tekiymiş insan en yakınına nasıl dokunabilir nasıl bir kansızlık şerefsizlik annenin yüzüne tükürmesi babanında bir güzel dövmesi rezil etmesi gerekir böylelerini taksim meydanında sallandıracaksın 💀😤😠

0|0
    0|0
    • Kendi kanından olan birine yapmak daha acı... Sana katılıyorum ıslak odunla dövmek lazım

• Dövmekle için soğumaz ki kalıcı bir hasar bırakmalı ki baktıkça hatırlasın nasıl bir şerefsiz olduğunu.

• şikayet et kanks

0|0
    0|0
    • şikayet etsek bu ülkede ne yaparlar 2 güne serbest

• adliyeye git şikayet et bu kadar basit

0|0
    0|0
  • sikayet et o rezil olsun. korkmana gerek yok

0|0
    0|0
    • Ah keşke elimden öyle bir şey gelse de işe yarasa ama :(

• ise yarar cunku yasanmislik var. piskiyatrilerden kacmaz bu suclar

• dr başvurrr

0|0
    0|0
  • Polise git

0|0
    0|0
  • Ankaradaysan ver adresini dayinin

0|0
    0|0
  • neyetti dayın

0|0
    0|0
    • ablam anlattı ama ne yaptığını söylemedi biz de tekrar üstüne travma yaşamasın diye sormakta çekiniyoruz

• yaptığı yanına kar mı kalacak peki hala görüşüyor musunuz dayınızla

• Onu öldürmek istiyorum... Ablam uzak durmaya çalışıyor pek görüşmüyoruz

• kaç yaşında o it?

0|0
    0|0
    • yaşını bilmiyorum evli 1 çocuğu var

• Direk avukat tut kanıtiyla savcılığa ver , ben hayat kadını bir kız tanıyordum oda boyle bisey anlatmıştı

0|0
    0|0
  • Allaha havale et ne diyim

0|0
    0|0
    • aynen

• Ama dayın gibi şerefsizler den çok düzgün insanlarda var ön yargılı olma ama şerefsizlerde çok her yerde orasıda kesin tabi bu kızlar içinde geçerli 2 cinsinde pislği var ya

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...