Türkiyede tek önem verilen şey tip, bu sebeple tiple ego doğru orantılı?

Sanırım en doğru tespiti yaptım. Türkiyede tek önem verilen şey tip. sadece sevgililer arasında değil, herşeyde. Sanatçılarda, oyuncularda, arkadaşlarda ve en çokta sevgililikte. 3 Ay avrupada yaşadım. Güzel kızlar güzel olmayanlardan daha egolu değildi. Burda ise birazcık bile güzel olan yanına yaklaştırdığı insanları tipine göre seçiyor, egosu tavanlarda.

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• Malesef karaktersizlik adeta bir
    Virüs gibi yayılmış

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen öyle doğru tespit senelerce insanlar tiyatro-sinema bölümü okurlar ustası olurlar bu işin adam veya kadın sadece yakışıklı ve güzel diye rolü kapar odun gibi durur kızlar ayyyyy çok yakışıklı erkeklerr offf çok seksi izlemeliyim diye yerler hep milleti böyle tabi haklılarda millet saf olunca daha bunun gibi birsürü şey

0|1
    0|0
    • kesinlikle. Asıl tiyatrocuları, müzisyenleri arka planlara atıp, mankenleri yakışıklıları güzelleri oyuncu, şarkıcı yaptılar.

• Aynen öyle sanayide kaporta boya yapan ressamlar var boyacılık yapıyorlar bitmiş artık bu millet hani tanıdıklarımda var tamam katlanıyorum birşekilde ama kızların çoğu bir havalarda bir triplerde bulunmazmış gibicesine tavırları var bununda sebebi abaza erkeklerimiz yüzünden. Avrupadan kızlarla konuşuyorum internet üzerinden kız bildiğin tablo gibi ama sıfır ego sıfır kasıntı canım arkadaşım yazıyo , güleryüzlü görüntülü konuşuyo işte diyo insan aradığım şey bu karşılıklı saygı ve sevgi

Kızlar Ne Diyor 3

• Erkeklerin suçu bu. Güzel kızların sırf güzel diye her yaptığına katlanıp pohpohlarsanız çirkin kızları aşağlarsanız durum bu işte

0|1
    0|0
  • Bu tespit bir çok kez yapıldı zaten

0|1
    0|0
  • aynen veren almasınıda bilir elbet

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Galıpa haklısın..

0|0
    0|0