Kapat

SOSYAL DENEY (Gay kaplumbağalar) Verilen tepkiler için ne düşünüyorsunuz?

Sanki daha önce izlemiştim ama denk geldi paylaşmak istedim. Bu videoyu daha önce izlemiş olabilirsiniz. Burada ben bir konuyu savunuyor/savunmuyorum. Sadece verilen tepkileri izlemenizi istiyorum. Video izlerken lütfen dikkatinizi vererek izleyiniz sahneleri bile kaçırmayın :)

Videoyu izlemek için tıklayınız

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Bulaşır mı diyenin kafa everest 😄
    Bizim icin farketmez diyen çifti sevdim ❤

0|0
    0|0
    • Onlarda hediye olacağı için diyor ama :) Olabilir görüş farklılıkları elbet olacaktır. Ama videodaki amaç istemsiz seçimden bahsediliyor. Bir hastalıktan bahsediyorlar

• Everest derken 🤔

• @Everesttt

BKZ: Uçmuş, Baltasar Kormákur

En İyi Erkek Görüşü

• Bu videoya görüş yapmayacamda insanların bakış açısına bir görüş yapmak gerekiyor eşcinselliği bu kadar abartıp bunu yaşayan birisini aşağılamakta veya hakaret ederek ezmekte 1 numarayız daha bundan 3 4 ay önce eşcinsel olan bir kız intihar etti sebebi ne sizce? Yine bu tür insanlar tabiiki. Kız sosyal medyada bir paylaşım yapıyor gelen yorumların hepsi onun yaşadığı hayatla ilgiliydi ezip hakeret doluydu gerçekten en kaliteli katiller sosyal medyadan cıkıyor. Allah ıslah etsin

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamlar haklı lan

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 1

• Tepkilerhaklı bu tür eğilim sapmaları toplumun temellerini örf adetlerimize nesillerin ahlakına resmen dinamit koyuyor

0|0
    0|0
    • Bak bu eğilim sapmaları bazı kişilerde istemsiz oluyor. Yani diyorlar ki bunu bir hastalık olarak görün yorumlayın. Bu normal bir davranış değildir diyorlar.

Yükleniyor...