Çocuklardan nefret ediyorum. Kendi öz yeğenimden bile. Sizce ilerde de devam eder mi?

Yeğenim ablamın çocuğu yani şerefsizin tekidir. Beni hiç sevmez bende onu hiç sevmem bütün günümü zindan eder. Durmadan rahatsız eder işini görmediğimde bana küfür eder. Daha yaşı 6 olmasına rağmen. Normalde küçükken severdim ama büyüyünce tam bir yobaz oldu. İşi görüleceği zaman dayı dayım işi bitince canım ağzına sıçayım bilmem ne ulan 6 yaşında velet. Hayır çevre görse suçsuz yere suçlu olan ben olacam çünkü o çocuk ne yapsa yeridir. O kadar şeytan, cin ki anlatamam sınırsız yiyior şerefsiz öyle büyüttü 2 tarafta durmadan yiyiyor ben ne yesem ona göz dikiyor vermeyince G. ötünü yırtarak ağlıyor mk veleti. Bir gün elimde kalacak. Onun yüzünden içimdeki çocuk sevgisi bitti mk. Bişey değil ablam annem benim onu kıskandığımı düşünüyor oysaki onlar görmeden bana yaptıkları ve numaradan ben tek 1 söz edince ağlaması beni kötü yapan. Şeytan çocuk mk veledi.

0|0
2|2

En İyi Kız Görüşü

• Ahah :D Aklıma eski ben geldi. Nefret ederdim çocuklardan. Ama bu kadar kin beslemen garip...

0|0
    0|0
    • Ya dostum bu çocuk ayaklı şeytan diyorum bak anlamadığım böyle sanki planlamış gibi hareketler yapıyor geçen bana çelme takdı düşüyordum kalktım tam tokatlayacam ablam camdan baktı

En İyi Erkek Görüşü

• Ahahah ulan yemin ediyorum aynı ben :D bendensin kardeşim benimde yeğenlerim öyle hergün dövüyorum bu sefer evdekilerle tartışıyorum

0|1
    0|0
    • Mk veletleri valla hacım napacaz bilmiyorum aileye akrabaya kötü görünüyoruz enişteye ne diyosa enişte beni görünce adamın yüzü düşüyor

Kızlar Ne Diyor 1

• Hahahaha😂

0|0
    0|0
    • Valla gülme kardeş ya ne çektim bu mk çocuğundan

• Vallahi elimde değil hâla gülüyorum😂

• Bana çelme taktı geçen kalkıp sürtecekken ablam camdan baktı yoksa ağzına vurcaktım. Oyun oynamasında yardımcı oldum beraber herşey iyiyken ondan çay istedim şeker yerine tuz atmış ka hpe çocuk

Erkekler Ne Diyor 1

• Yaş kaç kardeş senin

0|0
    0|0
    • 19 hacım

• Sen şimdi bana sallayacaksın yok olgunlaşmamışsın yaşının adamı değilsin diye emin ol durum farklı başına gelmeden anlayamazsın düşünsene mk bir çocuğu büyütecek kadar bir durum vrsa bu bir sorundur

Yükleniyor...