Arkadaslar bu ulkeyi bolmek isteyenlere bilmeden destek veriyorsunuz farkinda misiniz? ozellikle kadinlar?

Yani kizmayin kizlar erkekler kadar olamiyorsunuz bazilari diyorum ama yinede buyuk cogunlugu.. tesettur bir inanc simgesidir.. kimsenin kimseye soz soylemeye hakki yok.. iste tesetturlu kizlar haaberi vs.. yani bunu yayanlar yine kizlar.. hayir yani bir taraflarini acan kadin da kapatan kadin degil mi? bu cekememezlik nerden geliyor? hergun nerdeyse burda tesetturlulere laf atanlar var. herkesin inanci kendine herkes kendine baksin. haberler siyaset hep bunlara kaniyorsunuz tarafli yayincilik bunlara aldanmayin

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• olur tvsyelerine uyucam :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Neden oluyor biliyor musun kendini müslüman sanıp ama alkolünü içen namaz kılmayan vs insanların inançsız insanlara küfür etmesi inanmaları için ikna etmeye çalışmasından oluyor yani iki tarafında birbirine karışmaması lazım. Ben deistim ne bana karışılsın isterim ne de ben birine karışırım herkesin kendi hayatı kendi seçimi

0|1
    0|0
    • Katiliyorum sana ama inanc insanin kendine ait bir duygusudr fikridir yani ben ne acik birine laf ederim edene de kizarim senin hic gunahin yok mu da konusuyorsun derim.. inancima gore herkesin gunahi farkli farkli tesetture girince cennetlik olmuyoruz yanibdetayli konular bunlar e lbette ama bu siyasetin tarafli yayinciliktan etkilenip birbirine kusturulen bu halka uzuluyorum.

• Katılıyorum her şeye dini alet ettiklerinden oluyor

• evettt

1|0
    0|0
Yükleniyor...