Unutamadiginiz kendinizi rezil ettiğiniz bir aniniz var mı 😃😃😃 ?

Unutamadiginiz kendinizi rezil ettiğiniz bir aniniz var mı 😃😃😃 ?

Güncellemeler:
Gülmekten karnım ağrıdı 😆😆😆😆😆

1|0
13|11

En İyi Erkek Görüşü

• yolda yürürken şapkalı birisi omuz attı benim de boş halime denk geldi çâmura düştüm bende o sinirle arkadan yetişip bir tane çaktım kafaya döndüki huri gibi bir kız yerin dibine girdim

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Markette alışveriş yapıp kasada kuyruğa girdim. Arkamdaki kızın elinden yere bir paket düştü. İçimizde centilmenlik var tabi, yerden alıp vereyim dedim. Tam eğildim baktım orkid, almadan kalktım tekrar. Kız da "korkma yemez seni" dedi, kasiyer dahil sıradaki herkes güldü. Aldıklarımı bırakıp kaçtım. 😔

4|0
    0|0
  • Var tabii.. o kadar utanç verici ki burada yazamıyorum.

3|0
    0|0
  • istiklal marsı okunurken aklıma bisey geldi yanımdaki arkadasımı güldürdüm 5. sınıfta çok komik bir çocuktum herkesi kolayca güldürebiliyordum.. tabi iyi bisey olmadı çiğdem kaya (mzik öğretmeni)
    kürsüye çağırıp ikimizinde kulağını bir güzel çekti.. .:D çok rezil olmustum mk karısı çiğdem kaya

2|0
    1|0
  • Var.

2|0
    0|0
  • Platonik aşkımın önünde düşüp pantolunu yırtmıştım 😊😊

2|0
    0|0
  • kursude konuşurken fermuarım acık kalmışş :D acıydıı

3|0
    0|0
  • Yoktur

2|0
    0|0
  • var ya olmaz mı :(

2|0
    0|0
  • unutmaya çalışırım...

0|0
    0|0
  • Hangi birini saysam, Allahtan hiç kimse görmedi

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Orta okuldayken sıra ark ile sıradan düşürme oynuyorduk dalgın anımızda oturduğumuz yerde p. pomuzla vurup düşürecektik 1 hafta ne o nede ben düşmedik sosyal bl dersi erzurumlu olduğum için hoca o sehiri bitki örtüsünü iklimi vs vs bana verdi anlatmam için hoca sınıfa girdi anlatacağım notlara konsantre olmuşum arkadaşımın vurması ile sıradan uçtum duvar dibi erkeklerle dolu komple oraya doğru düştüm etek toplandı rezil oldum ağlayarak sınıftan çıktım karne alana kadar sıra ark kovaladım çünkü sadece teneffüs saatlerinde diye anlaşma yapmıştık hoca ile sınıfa girip hoca ile çıkıyordu hemen

1|0
    0|0
  • geçen yaz ankara'daydım. neyse otobüsteyiz. tam ptt pul müzesinin önünden geçiyorduk ki ben şok. o ptt yazısını güneş yüzünden pit diye okuyunca ben bir şaşkınlıkla yüksek sesle arkadaşlarıma aaa burda pit pul müzesimi varmış dedim. demez olaydım. yanımızda kızlı erkekli bir grup vardı bana çok güldüler ama ne yalan söyliyeyim bu salaklığıma ben de çok güldüm :D :D

2|0
    0|0
  • 2 yıl önce kuzenimin doğum gününe giderken araba camından saçımı düzelteyim dedim düzeltirken pat diye camı indirip bana laf sokmuştu baya tartışmıştık sonra kuzenimin arkadaşı çıkmıştı

1|0
    0|0
  • Sınıfta sandalye kirmistim büyük rezillik 😂

2|0
    0|0
  • Evet dolu

1|0
    0|0
  • Vardı
    Hocamın saçını çekmiştim isteöedem

1|0
    0|0
  • Var kardeşimin nikahın da okadar yoruldum ki bayanlar tuvaleti diye erkekler tuvaletine girmişim tam rujumu tazeliyorum bir
    Amca tuvaletten çıkıyo tabi ben şok Nasıl kaçtıgımı bilmiyorum ordan

1|0
    0|0
  • Yok😢

1|0
    0|0
  • Ah ah :D Var😁

1|0
    0|0
  • var malesef:)))

1|0
    0|0
  • Hatırlayamadığıma göre yok

1|0
    0|0
  • okuldan cikmistim cok cisim vardi eve vardim hele cok sukur derken annem yoktu evde yani kapiyi acan yoktu gittim altima isedim. sonrada komsunun kizi gelmesinmi gormemezden geldi cok rezil olmustum

1|0
    0|0
  • Var olmazmi

1|0
    0|0
Yükleniyor...