Sizcede samimiyetsiz miyim ?

Sevgilim nsamimiyetsiz oldugum icin mi cirkin oldugum icin mi yok? Çok çirkin degilim hatta yolda yururken donup bakarlar ama ne konustugum var ne sevgilim çok karşiydim boyle seylere ama artik yasim geldi ciddi bir iliski yasamak istiyorum erkeklerlede aram yoktur. Yani nasil konusulur felan bilmiyorum aliskin degilim boyle tertemiz efendi biri istiyorum ama bulamiyorum olsada bana bakmiyorlar oysa benim hic sevgilim olmadi bir erkek bile yok babamdan başka rehberimde bugun bir kiz arkadasim samimiyetsizsin felan dedi ne alaka ki herkesle samimi olmalimiyim illa sevgilim olmasi icin haksiz miyim?

0|0
2|3

En İyi Erkek Görüşü

• Sizin bir sevgiliniz olduğunu düşünüyor olabilirler.

0|0
    0|0
    • Günün birinde çıkar karşınıza biri. Bu işler nasib işi. Her istediğimiz zaman olmuyor ki.

• Siz kendinizi koruyun. Zamanı gelince nasibiniz sizi arar belki de arıyordur.

• Bakın erkekler evlenmek için sizin gibileri ararlar. Siz karakterinizi korumaya devam edin. Dedim ya nasib. Nasibinizdeki kişi zaten sizi bulacaktır. Neden bunları sıkıntı yapıyorsunuz anlamıyorum bir türlü. Keşke ben de kız olsaydım nasibimi bekleseydim.

En İyi Kız Görüşü

• Helal Allah gönlüne göre verir birini elbet 2 günde 1 sevgili degisen peynirlerden olmadigin icin samimiyetsiz demistir 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 1

• Evet

0|0
    0|0
Yükleniyor...