Babam beni yalnız bıraktı ve ben kendi başıma iş beceremiyecem şirkettende anlamıyorum ne yapıcam? Çok yalnızım?

Yaklaşık 3 ay önce babamı kaybettim. Bu aya kadar çok fazla işlerin içine girmemiştim. Yavaş yavaş bu ay içersinde alt yapı hafriyat ve inşaat işlerimize bakmaya başladım. Ama hiçbir şey anlayamıyorum arkadaşlar. Bir sürü ekipmanlarımız var iş makineleri tırlar kamyonlar. Petrol ödemeleri geldi bugün önüme. Yüzbinlerce lira tonlarca mazot. Sonra Hakedişlerimiz çıktı yine dosya geldi. Binlerce ton çıkarılan toprak belirli paralarla çarpılmış. Sürekli değişken bir rakam kuruş kuruş değişmiş ama. Ordan bazı ödemeler önce alınmış onu düşmüşler. Bide sistem hep 15 gün içerde para bırakarak çalışırmış bizde. Bu olayıda anlayamadım. Ödemeler hak edişler hiç biri birbirini tutmuyor. Bazı firmaların işlerinde Zaman taahhüdünde bulunulmuş bunlarla ilgilide bir sürü sorun var. Kuzenim bana yardımcı oluyordu zaten o babamlada beraberdi. Ama onada güvenmiyorum kendimde olaylara vaziyet etmek istiyorum bilmiyorum siz olsanız ne yapardınız? Düşün düşün başım çatladı ve hiç bir karar veremiyorum. Sizce tüm bunları elden çıkartıp o parayı bir ömür kullanmak daha mı mantıklı?

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• baban çekirdekten yetişmiş belliki, sen bir anda öyle filmlerdeki gibi işin başına geçemezsin, önce işi öğrenmek gerek, bir tabir vardır işin piçiii olmak diye.. kuzenin öyle biriyse yapış yakasına öğren 2 sene de kaparsın.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum Kuzenim bana hiç güvenilir gelmiyor sanki hep saman altından su yürütüyormuş gibi. Bide kendimde tüm bunları idare edecek enerji göremiyorum

• işte bende diyorumki kuzeninden öğrende saman altından nasıl su yürüttüğünü anla sonra izin verme buna :D sen şirketi batırcan gibime geldi :D

Erkekler Ne Diyor 5

• Eğer is düzeninde gidiyorsa becerebiliyorsan bırakma olmuyorsa hisse olarak ver %49 hissesini sat. ki her zaman söz sende bitsin ortağın yututecektir. ama isi asla satma ederinden çok daha. Aşağıya gider.%51 hisseyide sen al

0|0
    0|0
  • Işin zordur diye tahmin ediyorum çünkü şirket işleri sıfırdan başlanılır en ince ayrıntısına kadar öğrenilir. Sen ise hiçbirşey bilmeden en tepeye oturuyorsun bence anlayan güvenebileceğin birinden yardım almalısın

0|0
    0|0
    • Anlayan Kuzenim var işte benim yüzüme karşı çok iyi ama bilmiyorum içimde ona karşı güven yok

• Bilmiyorum hemen birini bul ya da işi öğren yoksa ödemeler falan derken batar şirket.

• aha zengin karı evlenekmi kadın hanımefendi

0|0
    0|0
    • Hayat ciddiyetinize hayranım

• Bilmiyorum çok başım ağrıdı ve çok Can'ım sıkkın internete girdim buraya bakarken sor be kızım ne olacak dedim

• sat ne var ne yok yerles hawaii ye bak keyfine miss

• Anlayan birini ise al

0|0
    0|0
  • İşi öğrenmeye kafa yorsan daha mantıklı değil mi

0|0
    0|0
    • Ne öyle bir cesaretim nede öyle bir enerjim var yani çok zor geliyor bana ya anlatamam başım çatladı bugün düşünmekten

• Hiç birşey imkansız değildir. En mantıklısı bence işi öğrenmen daha iyi olur kendi kişiliğin için kendini ispatlaman için

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...