Bazı insanlar bebeklerden çocuklardan neden nefret ediyorlar sizce?

Önyargılı olmadan düsünerek cevap verin lütfen dar kafalı düsünmeyin

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Sizce ne?

0|1
    0|0
    • nemi kadınların ezik zavallı yaratık oldugundan bircogunun tiksindiriyorlar iyice igrentiler igrncler

• Kezbanlık falan bilmiyorum ama cahilliktir insanlık dışıdır

• kezban türk irki karisimina deniyor keko ve kezban karisimi, kezban paraya tapar önceligi cocuktur dededi babasi yasindan kokmuslarin parasi var diye kendilerini starlar adini evlilik koyarlar sonra zulme ugrarlar ezililirler ezikler en kötü igrencliklere maruz kalirlar sonra söylenirler seytanlasirilar cocuklaridan ayni sekilde bilicnledirirler genetigi onlarada isler cok zararlilardir kezban deilsen kekolara ve kezbanlara dikkat et benden söylemesi

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

• Sorunları vardır aklıma kanal7 dizileri geliyor malesef

0|1
    0|0
    • evet bende izlemistim ama o dizilerdeki yeterince aciklayici değil insan hak verebiliyor bir yerden sonra

• Ben çoçuk sevdalısi insanım ama insanların ne yaşayıpta böyle olduğunu bilemeyiz

• sadece yasadiklariyla olmuyo akilli zeki insan, kadinlar ezik cahil olduklarini görünce tiksiniyoruz, yani bal dururken b. ka konan ezik kezbanlar varya yüzde 99 türk irki karisimli varya onlardan igreniyoruz herseyi cocuga bagliyorlar kendilerini satiyorlar parasi cok olan cürümüs yasli insanlarla oluyorlar adina evlilik koyuyorlar birde igrenclik yapiyorlar domuzdan daha beterler

• Öylesine

0|0
    0|0
    • profildeki senmisin bilmiyorum ama yorumundanda anlasildigi gibi k sin

• niye gizlendin etikletmedimki :)

• tesekkürler iyi geceler :)

• Küçük, garip insanlar çünkü

0|0
    0|0
  • kötü bir geçmişi vardır

0|0
    0|0
    • olabilir ama yeterince acık değil tamamen dogru diil, ek olarak baska birseylerde vardır belki

• Bebeklerı sevıyorum ama cocuklardan acık ve net hoslanmıyorum sevemıyorum içimden gelmıyo bas belası olarak goruyorum

0|0
    0|0
    • bebek sevenden korkulur

• Nıye kı

• k olma ihtimalin yüksek yani sevgiden önce para cocuk icin igrenclik yapiyorlar adiler p. slikler domuzlar o yüzden korkulur

Erkekler Ne Diyor 1

• Gürültü patırdı çıkardıkları içindir bence. :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...