Canima kiysam olurmu?

Ailemden bile darbe yedim 😢annemjn tek isi beni herkeze kotulemek olmus Onu uzuyomus sey yapiyomusum annesi alicakmis yok ya alirsa alsin sikime bile takmiyorum siktirolsun gitsin ablasjndan destek buldu boyle anne olmaz olsun herkezin kardesi var benim yok benk herekeze dusman etti adi kadin 😠yok kardesleri bakarmis gel diyolarmis hazir dayimi kaoiya attilar laf olsun iste cagiriyolar

Güncellemeler:
Sevdigim cocukda beni sevmiyo neyim ben canavarmiyim seytanmiyim bu hayyata seytani bile seven imsanlar var

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Bu gibi Ailevi durumlara sıradan bir şey yazmak ADAM olana yakışmaz. Laf olsun diye yorum yapmak için konuşmak için yazılacak bir konu değil. Senin içinde fırtınalar koparken ve sinirliyken bu gibi yerler Senin daha kötü yapar. Umarım hersey iyi yönde gelişir ve Mutlu olursun

0|0
    0|0
  • Bir annen var benim oda yok, bir sevgilin olmuş seni bırakmış olsun daha iyisi olur. Zaten hep bebek gibi elimizde olmayanla ri isteriz. Zaten bisey bizim elimizde ise onun kıymetini bilmeyiz. Kaç afrikalı çocuk senin yerinde olmak istiyor kim bilir , karnın doymuş toksun internetinde var. Herşey elinde iken allahın verdiği cani bisey olmuyor diye kıyarsan elinde hic bisey kalmaz burak bunlar sevgilimi yok bulunur, mutluluk mu yok yapilir

0|0
    0|0
  • Saçmalama düştüysek kalkariz daha ölmedik ya ☺

0|0
    0|0
  • cana kıyma olurmu sıkınntılarını çözecek yollar vardır

0|0
    0|0
  • Tam dertleşmelik olaymış

0|0
    0|0
  • ben 3 kez denedim bir halt olmadı yoğun bakım stresi çektim