Annem Hakkında LÜTFEN?

babamla annem ayrıldı evlilikleri kötüydü babam mutsuzdu senelerce annemin huysuzluğunu çekti hem çok severek evlenmemişler dedemin zoruyla evlenmişler evlenmeden ilişki yaşadıkları için. babamın 2 senedir başka bir kadınla beraber olduğu ortaya çıktı. bu ortaya çıkınca ayrıldılar annem şimdi erkeklerle konuşuyor her fırsatta da babam hakkında laf söyleyip duruyor. erkeklerle telefonda sosyal medya hesaplarında sürekli kapalı kapılar ardında konuşuyor. ben sinir oluyorum ne yapacağım?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Annene baban bir şey yapamamış sen ne yapabülürsin ki? Ona kompleks yapmaması gerektiini ve de hıncını onunla bununla net üzerinde saçmalayark çıkartamayacağını söyle. Ha bir de babanın onu aldatmasına hak verdiğini de söyle.

0|1
    0|0
    • intihar eder o zaman zaten sorunlu ya. arkadaşları da bir tuhaf kadın kalp hastası yanında sigara içiyolar o da bunlardan görüp günde 1 paket bitiriyo biz anneannemler teyzemler dayımlar söz geçiremiyoruz. babamla da iyi anlaşmıyo 2500 lira nafaka alıyo babam 300000 liralık evi üstüne yaptı yine de yetiştiremiyor parayı da ha bide emekli maaşı da var kalp hastalığından dolayı. hep şikayet şikayet sıkıldım

• yok öyle yapamam da çünkü nihayetinde benim annem destek olmam lazım. babamla yaşadım babam git kardeşinin yanında ol yalnız kalıyo dedi bende geri eve döndüm. o birlikte olduğu kadınla da konuşmuyorum ama kadın benim ameliyat olacağım hastaneyi falan ayarlıyo uğraşıyo ama anneme ihanet etmemek için görüşmüyorum

• Ben saygısızlık et demiyorum tabi ki ihtiyacı olduğunda yanında ol., ama yaptıklarının yanlış olduğunu anlaması için tavrın koy mesafeli ol. Hiç bir şey yokmuş gibi davranırsan yaptığı hatanın farkına varmaz.

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• allah kolaylık versin böyle aile meseleleri baya yıpratıyor insanı tavsiye vermek isterdim ama ne diyeceğimi bilemedim :(

0|1
    0|0
  • annen koskoca kadin yapacak bir sey yok

0|1
    0|0
    • üzülecek ama 42 yaşında kalp hastası kadını kim ne yapsın güzel de değil ki

• uzulurse kolayca atlatir ergen degilki
      cocuk hic degil yani istesende karisamazsin

Erkekler Ne Diyor 2

• Sana ne annenin özel hayatından?

1|0
    0|1
    • oğluyum sen sorunlumusun? saçma sapan konuşma uza

• İnsanların sana olan sorumluluğu, senin yetişmen, aç açıkta kalmamanla alakalıdır. Senin keyfine göre yaşamakla değil.

12 yaşında oğlan gibi davranma da dirayetli ol biraz.

• üzülmesini istemiyorm

• Duygularını annenle paylaş, bizimle değil. Sana verilecek hiç bir tavsiye sana fayda vermez. Anneni karşına al ve ne hissettigini bu yaptığı şey yapmamasını istedigini söyle. Eğer hayır derse ve durum işine gelmezse, kimsenin çalışmadığı gibi dersine çalış iyi fakülte kazanıp iyi bir meslek sahibi ol evini ayır ve kendi hayatını yaşa.

0|0
    0|0
    • annem öyle dinleyecek biri değil kimseyi dinlemez o kendi dikine gider. ben zaten fakülte kazandım okuyorum ama sporcuyum antrenmanlara gidiyorum o yüzden çalışıp ev ayıramam günde çift idmanım var

• Allah Yardımcın olsun

Yükleniyor...