Hiç arkadaşım yok çok yalnız hissediyorum?

Üniversitedeyim 2 yıl kardeş gibi yakın olduğum bir arkadaşım vardı ikimizde kimseye ihtiyaç duymuyoduk. Sonra bir üçüncü kişi eklendi onunla da çok iyi anlaştık ama sonra ben 3. kişiyle sorun yaşadım kavga ederek bitirdik arkadaşlığımızı. En yakın arkadaşımda sırf o kız ona erkek arkadaş ayarladı diye beni sattı haftanın her günü onunla ve oğlanla takılmaya başladı. Eskiden o kızın arkasından yapmadığı dedikodu kalmazdı şimdi ise en yakın arkadaşlar. Bense yalnız kaldım. Yaz okulum var kendimi çok yalnız hissediyorum. İkisini sürekli beraber görüyorum. Yapı olarak çekingenim herkesinde kendi arkadaşı var arkadaşlıkta yapamıyorum kimseyle. Telefonum gün içinde çalmıyo bile. erkek arkadaşım var ama o da sürekli arkadaşlarıyla ya da kendi okulunda. Ona da sürekli bu konu hakkında bişey söylemek istemiyorum kendi kendine benim sorunlu biri olduğumu ya da insanların benle arkadaşlık yapmak istemediğini düşünsün istemiyorum. Ne yapmalıyım?

0|0
0|7

En İyi Erkek Görüşü

• kız oldugnuzdan farklı olabilir tabii ama benim de öyle her derdimi söylediğim arkadsım yok herzamn yanyana oldugumuz ama herkesle aynıyım yani hep tek kişinin yanında oturmam dolanırım kimin ne düşündüğüde umrumda olmaz yani depresyona gireceğine git insanlarla muhabbet et cana yakın olursan dıslanmassın kendinide ezdirme olmassa sadece okuldamı veya sadece tek sınıftamı arkdas edincen baska yerlerden edin ne olcakki

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• inan kafani yormaya degmez gul gec :) arkadasin kalitelisi onemlidir ve bunlar kaliteli insanlar degilmis. Bende oyleyim ama yani dogru insanla arkadas edinmiyeceksem niye yalnizim diye dert ediyimki sende dert etme. Dertlesmek istiyorsan mesaj at ama bence burda cokca konusabilecegin kizlar var en azindan derdini paylasirsin.

0|0
    0|0
    • Haklısın ama bazende düşünüyorum niye yalnız kalan benim diye arkadaşlığımızın böyle bittmesi beni çok üzdü

• yalniz kalmak kotuluklerden sakinmakdir... o tip arkadaslar sana zarar verebilirdi ki mesele en onemlisi erkeklerle olan iletisimin. Eger sevgili ediniyor ve senin yerine o erkege deger verip arkadasini satiyorsa o kizdan bir hayir bekleme. Ben iki yuzlu samimiyetsiz insanlardan tiksiniyorum. Sanirim senin sevgilin hic olmadi gibi konusmalarina bakilirsa bu yuzden hic dert etme dogru yoldasin kendini koruyorsun. Hicde uzulmene gerek yok bu zamanda yasadigi bu kadar uzuntu ilerde seni kat ve kat mutlu edicek. Sabret sadece ve duzgun arkadasliklar kur.

• Burada takıl arkadaş edinirsin.

0|0
    0|0
  • Varya, seni yalnız bırakanın canı çıksın bee. KAraktersizlerle arkadaşlık yapmaktansa yalnız kalmak daha iyidir. Yeminle bak...

0|0
    0|0
    • Bişey soracam sana. Sevgilin sana değer veriyor mu, seni sayıyor mu? Nasıl biri?

• Öyle tabi ama ne biliyim bir derdim olduğunda ya da konuşmak istediğimde kimsenin olmaması üzüyo. Arkadaşım yok değil var ama konuşacak dertleşicek kadar yakın değiliz

• Tahmin edebiliyorum. İstediğin elini uzatacak kadar yakın birisi olsun istiyorsun. Eğer sevgilin gerçekten seni seviyor ve sana değer veriyorsa, niyeti gerçekten kötü değilse onu bir dost bir sırdaş gibi görebilirsin. Eksikliğini hissettiğim birşey çünkü

• Yaz okuluna tanidigin sinif arkadaslarindan kim geldiyse onlarla takil. Ne yapiosunuz de. Korkma mesaj attin die seni terslemeyeceklerdir. Sinifta yanlarina git. Cikista ne yaptiklarini sor. Illaki davet edeceklerdir.

0|0
    0|0
    • Yapamam diosan bana mesaj at arkadas olalim konusuruz arada :)

• hak ettiğini bulmuşsun bence.

0|0
    0|1
  • Benimde yok arkadaşım anlıyorum seni

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...