Toplu taşıma araçlarında hiç kavga/ laf dalaşına girdiniz mi? Konu neydi?

Toplu taşıma araçlarında hiç kavga/ laf dalaşına girdiniz mi? Konu neydi?

İyi akşamlar cümleten..

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Tam bugün girecektim ki 3ü birden dönüp men Suri men suri dedi ettiğim lafla kaldım sabah sabah bütün otobüse de rezil 😑

1|0
    0|0
    • ahaha ay güldüm kusura bakma ama men suri :))))))

• İnerken sürü gibi milleti eze eze en arkadan en öne gidip indiler birde hay allah belanızı versin dedim

• Zaten araba sıkışık çocukları kusuyor içerisi leş gibi oldu birde bir gün önceside çocuğuna damar yolu bulunamadı diye hemşirelerin üzerine yürüdü bir tanesi lanet olsun böyle ırka ne kadar pis bir millet

En İyi Kız Görüşü

• Metroda ters yöne doğru olan koltuğa oturuyordum. Oldum olası sevmem zaten, başım döner. Çaprazımdaki düz koltuk boşalınca gittim oraya oturdum. Ben daha geçer geçmez karşıdan orta yaşlarda bir kadın ''Oraya ben oturacaktım, kalk oradan'' diye bağırarak yanıma geldi. Bir iki atışmadan sonra ağzının payını alınca hakaret edip metronun arkasına yürüdü.

Bitmedi, bunun üzerinden 10 dk geçti geçmedi, arkadan yanıma gelip tekrar hakarete başladı. Ailemden okuluma, işimden telefonuma kadar atıp tutuyor. Tabii ben bu sırada içimden kendimi sakin ol, rezalet çıkmasın diye teskin ediyorum. Neyse söylendi gitti yine. O da ne, bir süre sonra tekrar geldi. :D Ondan sonra bende zaten ipler koptu, kahkaha atmaya başladım. Tabi bu süre zarfında herkes bize bakıyor, yanımdakiler de benle birlikte kadına gülüyor. Tabii onun gözü benden başka bir şey görmüyor, söylenmeye devam...

Bana tek artısı, 35 dk lık metro yolculuğu boyunca kendisini dövmemeyi başararak über sabırlı bir insan olduğumu keşfetmemi sağlaması oldu.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Genelde soforlerle tartisiyrm

1|0
    0|0
  • Konuları hatırlamasam da girdiğim oldu.

1|0
    0|0
  • Bir gün İett bindim çok acıktım lahmacun vardı onu çıkardım bir güzel sardım ve yemeğe başladım.

Tam yerken birisi bağırdı ayy burada lahmacunmu yenir ne pis kokuyor diye :s Orada laf dalaşına girmiştim.

1|0
    0|0
  • Hiç girmem

1|0
    0|0
  • Genelde sevmem tartışma fakat , kızlara hanımefendilere sarkan e. kek diyemiyorum , yaratıklarla çok tartıştım. Ben bana dokunmayan yılan pek diyemiyorum karekter itibarı ile. Herkes bu şekilde davransa sorun olmaz hanımefendiler açısından.

1|0
    0|0
  • adam klimayi acmiyordu dalacaktim az kalsın
    bebekli bir bayan vardı kimse yer vermiyordu yolculara kizdim
    bu liste daha uzar

1|0
    0|0
  • bir kız Galatasaraya laf atiyordu bir kes demistim

1|0
    0|0
  • Daha dün sıraya geçmiş millet minibüse biniyor tam ben bilcem arkadan adile naşit boyunda bülent ersoy sevimsizliğinde bir kadın koştura koştura arabaya çıkacak arap atı gibi en arkadan geliyor bide hayırdır teyze

1|0
    0|0
  • Girmedim girmemde

1|0
    0|0
  • bir kez otobüse bindim güneş gözlüklerim vardı ilerliyordum kızın teki takıntılı bir tip ne bakıyorsun öyle dedi ! bende ne bakcam sana be tuvalet kağıdı yapmam seni dedim :)

1|0
    0|0
  • Hayır iyi akşamlar

1|0
    0|0
  • Girdim, benim ve arka çaprazımda oturan bir amcanın yanımızdaki koltuklar boştu
    Bir kadın geldi ve bana arkadaki amcanın yanına geçmemi söyledi benim kaktığın yere kendisi oturmak için. Bende açtım ağzımı yumdum gözümü. Tanımadığı iki insana resmen tacizci muamelesi yapma karaktersizliği gösterdiği için

1|0
    0|0
  • Hiç girmedim.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Evet yanımda gezicileri telefonda konuştuğu arkadaşına savunan onlardan biri olan kıza açtım ağzımı saydırdım köprü çıkışı ilk durakta indi o zamanlar taksimde gezi parkı olayı vardı o dönem oldu

1|0
    0|0
  • Taciz ilk basta niyese oturup agladim sonra onumdeki amca gel kizim kalabalik diyince guc aldim sanirim tokat atim somra indirdiler ztn

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Kulaklık takıp da bütün taşıtı dinlemek zorunda bırakıyorsa dinlediği müziği uyarırım mutlaka :/

1|0
    0|0
  • Yokk hayir

1|0
    0|0
  • Taciz etti biri. Yumruğu yedi.

1|0
    0|0
  • Giremem heralde

1|0
    0|0
  • Fordculuk

0|0
    0|0
  • Evet. Kadın kalabalıkta herkesi eze eze geçiyor, geçmesine yer vermiyormuşuz diye bize laf atıyor. Kalabalıkta nasıl yer verelim? Mantığa bak ya aklıma geldikçe sinir oluyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...