Çıplak kızlara bakanlar sapık oluyorda, çıplak gezen o kadın sapık olmuyor mu?

Çıplak kızlara bakanlar sapık oluyorda, çıplak gezen o kadın sapık olmuyor mu?

0|0
12|13

En İyi Kız Görüşü

• olmuyo he aşırı açılıp bakın der gibi giyinirse ya da çamaşırı belli olcak derecede olursa olur

0|0
    0|0
    • meme popo gorunuyorsa o zaman sapiktir bence

• evet ve şu var, ne olursa olsun o sapıklar sana bakiyor. ama kapali oldugun zaman en azindan senin hicbir sucun olmamus oluyor ve gorecekleri bisede olmamis oluyor

• aynen hani bu çok açıkların savunması kapalılara da bakıyorlar olmasın

Kızlar Ne Diyor 11

• o kendini sende gözünü koruycaksın

1|1
    0|0
  • Emin ol ki insanlar sadece senin tabirin ile ''çıplak'' olan kadınlara bakmıyor. İnsanın içinde varsa eğer türbanlı insana da bakar kara çarşafla hiçbir yeri görünmeyen kadına da. Çıplak olmak demek üzerinde hiçbir kıyafetin olmaması demektir. Ve ben bu güne kadar üzerinde hiç kıyafet olmayan bir insan görmedim. Açık giyinen insanlar gördüm. Ha açık giyindi diye ben bakacağım da demedim, onun giyinişi, ettiği laf, bakışı zartı zurtu bana bu hakkı vermez çünkü, sana da vermez emin ol.

3|0
    0|0
    • en iyi yorum olmuş ;)

• Çarşaflı kadına bakınca senin göreceğin bişey yok ama dışarıdaki Ahmet'in Mehmet'in var:) Bir de böyle bak olaya. Evet popo meme yani kalça ve göğüs ortada olabilir, ama bu yine de karşıdaki insana bakma, laf atma hakkını vermez. Bak ikisi cidden farklı şeylermiş değil mi?

• laf atma ve bakma hakki hicbir zaman vernez. ben onu savunmadim zaten

• Ikiside sapik

0|1
    0|0
  • Olmuyor.

0|0
    0|1
  • Olmuyo. Ben atletli erkeklerin memelerine bakiyo muyum ya da şort giyenlerin bacaklarına bakıyo muyum? Erkekler de giymesin banane

1|0
    0|0
    • erkekler mahrem bölgesini sergiliyormu?

• :D:D Bilmeyende iki kabile kavga etmiş meseleyi halletmek için kabileler arası kararlar alınıyor sanacak :D Hangi birine söyleyecek ve ne derece işe yarayacak? Dostum insanlar düşüncesiz bencil umursamaz...

• Bana niye söyluyosun dar giyen erkek ben miyim :D kizlara laf ederken iyi erkeğe edince niye git ona söyle diyosun? :D hadi işine ya hadi yobaz :D

• Olmuyor canım o senin kuruntun. 😏

2|0
    0|0
    • oluyor gayet. bir coguda benle ayni goruste. bakan sapık evet ama soyunup sokaga cikanda sapık

• İyi geceler

• Kara murat benim

• Olmuyor.

0|0
    0|1
  • Kadın kendine bakılsın diye çıplaksa evet sapık, ama amacı o değilse hayır sapık değil.

0|0
    0|0
    • sadece amac onemli değil . erkek sa de ce daha rahat hareket etnek icin soyunursa o da sapik olur meseka

• Amaç önemlidir.

• Icinde kahpelik olan bakar olmayan görmez bile.

1|0
    0|0
    • evet bakan serefsiz. ama ciplak gezende serefsiz. ben ciplak mahrem bolgelerim ortada gezersem banada serefsiz diyin

• Haklisin aslinda ama ben "sortla" gezdigimde amacim acilim millet bana baksin degil tam tersi cok sinir olurum bana bakiyorlar diye biz kizlar böyle giyinmeyi rahat buluruz severiz kapali olanda olmayanda böyle dusunuyordur ama genellikle ciplak gezen adam bana laf atiyor gözleri hep "kari kizda" olan laf atiyor bu da benim sinirimi bozuyor bana laf atacak olan önce kendisine bakmali

• nasil giyinirsen giyin kimsenin sana laf atmaya hakkı yok. o konuda hemfikiriz zaten bende kimsenin giyimine karisacak degilim. sadece o kadar acik giyinenlerinde sapik oldugunu belirtmek istedim. aslinda bu ciplaktan kastım bikini ve mayo ile denize girenler

• kız olmama ragmen acık gıyınen kızları haz etmıyorum erkeklerı tahrık edıp sonra baslarında bısey gelınce yok tecavuze ugradık dıye cırlım cırlım cırlıyolar sokaklarda sonra acık gıyıp erkeklerı azdırmayın arkadasım.

0|0
    0|0
    • haklisin durust yorumun icin tesekkuler : )
      ama tabi yinedevtecavuzu hakli kilmaz

• tesekkur ederım gorusume katıldıgın ıcın iyi geceler

• ben tesekkur ederim asıl güzek yorumlarınız icin, iyi geceler : )

• Eğer sokakta çıplaksa gerçekten herkes bakar neden böyle diye. Ama sizin gibi eğitim yoksunlarının dekolte görünce gözünü alamaması ailenin eğitim anlayışının sadece karın doyurması sanmasından kaynaklanıyor.

1|0
    0|0
    • dekolte karsidakinin dikkatini cekmek icin giyilir. dekoltenin sözlük anlamina bakman yeterli ;)

• Kültürsüz eğitimsizliğinizi olağan mı göriyim?

• yaw he he

Erkekler Ne Diyor 13

• Kısmen haklısın da bu düşünceler başlı başına yanlış zaten. Bir kere birçok bayan dışarıdakileri etkilemek için ilgi çekmek için giyiyor süsleniyor. Kendim için yapıyorum diyenlerin çoğu yalan söylüyor. En ufak bir samimiyet göremiyorum. Tamam düşük bir kesim tamamen rahatlıktan vs. makyaja karşı sempati duyduğu için yapıyor. Mesela bütün gün evde oturacağını bile bile sanki dışarı çıkacakmış gibi makyaj yapanlar vardır. Akşamda makyajını siler yatar bak işte onlar sevdikleri için yapıyor. Etkilemekle ilgisi yok kendini görmek istediği gibi görünüm kazandırır. Onlara inanırım söylediklerine samimiyetine ama onun dışındaki onu bir geçsin...

0|1
    0|0
  • Kesinlikle asıl abaza sapık kızlar.. sen skini göstermeye çalışan erkek gördün mü tam tersine biz saklarız belli olmasın diye.. ama kızlar g. tü memesi belli olsun diye dapdaracık giyinirler mini. dar etek giyerler..

0|1
    0|0
  • helal be kocum yürü

0|1
    0|0
  • sapık tabiki ahlaksız giyinişler

0|1
    0|0
  • kes sesini sapık sey. s. s. s. s

0|0
    1|1
  • Farklı bir bakış açısı

0|1
    0|0
  • çıplak gezen kadın sapık degıl kaşar oluo a. nı g. tünü acıp gezer bakınca nıe baktın hassıe ordan

0|1
    0|0
  • Yani

0|1
    0|0
  • Bu tür sapkın ifadelerden kurtulun artık. Sokakta çırılçıplak bir kadın görsen daha birak tecavüz etmeyi laf bile atamazsın...

0|0
    0|0
  • bakana sapık diyen kezbandır, beğenmek ve beğenilmek insanın daima hoşuna gider. sapıklıkla bir alakası yok.

0|0
    4|0
  • Açanda bakanda abaza

0|1
    0|0
  • O açık giyince kaşar olmuyorsa bende bakınca abaza olmuyorum.

0|1
    0|0
  • olmuyor

0|0
    0|1
Yükleniyor...