Fethiye'de yamaç paraşütçülerini röntgencilikle suçlayan türbanlıların IQ'su sizce kaç?

http://m.haberler.com/islami-otelden-yamac-parasutculerine-rontgenci-8604697-haberi/

Sen yamaç paraşütü konusunda Dünya'nın sayılı yerlerinden birinin dibindeki bir otele git, sonra 100 metre yukarıdan geçen paraşütçüleri röntgencilikle suçlayıp jandarmaya şikayet et.

Bu nasıl bir gerizekalılıktır lan? O kadar fazla açıdan o kadar aptalca ki bu durum.

Lan bir kere o sırada adrenalini kulaklarından fışkıracak seviyeye gelmiş olan paraşütçü seni nasıl görsün, değil sen, Monica Belluci çırılçıplak soyunup direk dansı yapsa adamın dikkatini çekmez zaten. Ne sanıyorsun kendini?

Orası uluslararası paraşütçülük alanı, bununla meşhur, ne işin var orda madem namahrem biçimde güneşleneceksin ve böyle bişeyden rahatsız olacaksın?

Madem bu olaya tepki göstereceksin, burda hesap sorman gereken kişi işinde gücünde paraşütçüler değil, sana vaadettiği kapalı güneşlenme hizmetini sunamayan yavşak' islami otel, git ordan şikayetçi ol, bir daha gitme, nasıl bir aymazlıkla insanları röntgencilikle suçlarsın?

Ayrıca orası Fethiye, birilerini röntenleyecek olsalar, sizi mi röntgenlerler?

2|0

En İyi Kız Görüşü

• Türbanlılara olan olumsuz eleştirileri pekiştirecek bir şey daha. Ama bahsedişin sanki tüm türbanlılar bu kafadaymış gibi bir genelleme içeriyor sanki. bir mal yapmıştır öyle, hepsini katmışlardır işin içine belkide.
    Genellemeler çok da tın da, yapılana şaşırdım yani hangi akla hizmet böyle düşünebilirler anlamadım.
    Ha bir de paraşütçülerin yerinde olsam güler miydim yoksa sinirlenir miydim bilemiyorum.
    Ama mantıklı düşünmek gerekirse sinirlenmeye değecek bir durum değil.

0|0
    0|0
    • Ablam bir sene kadar komple bunların olduğu bir okulda okudu. İhlas Koleji'nde. 'Her şeyi belaltına yoruyorlar, babam müdürün odasında görüşme yaparken bana kapıyı kapatmamı söylemişlerdi' demişliği var.

Halen daha anlatır, 'Annenin dayısıyla falan tesettürsüz oturma, namahrem' dediklerini, hocanın notunu sınıfa teslim eden erkek öğrenciye sağol dediğinde 'Niye konuştun onunla' gibisinden çattıklarını, erkek lisesinde bulunan konferans salonuna gidecez diye halay çektiklerini falan.

Hepsi öyle değil elbet, ama genelinde ciddi sorunlar olduğu bariz.

• Yav bir tesettürlü var, bir de tarikatçı, nurcu, ışıkçı taifede yetişen kızlar var.

Heralde herkesi kendin gibi sanıyorsun, ortaokula o tiplerin bol olduğu yerlerde gittim, adamlar 'Şimdi Türkiye şeriatla yönetilmediği için burda vergiden kaçırmak falan haram değil, dar'ül harp var' falan kafasında komple, böyle insanların yetiştirdiği kız nasıl olur bir düşün.

• Zaten ben böyle insanlar yok demiyorum, ben şahit olmadım bu derece kafayı yemişlere. Bunu belirtiyorum. Kendim gibi sanmıyorum yani çok değişik insanlar var tabi.
      Ama herkes genellemelerini gördüklerine, yaşadıklarına göre yapar.
      Farklı ortamlarda farklı insanlarla bulununca ortaya değişik genellemeler çıkar.
      Ha benimde yakınımda bu kafada insanlar olsa belkide bende tesettürlü olmama rağmen iyi bir genelleme yapamazdım.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• yerden göğe kadar haklısınız bu ne özgüven kamk elin herifi o kadar parayı senin fiktiri poktan vücudunu görmek için mi oraya gelip metrelerce yüksekten atlıyor. sen kimsin gören de kainat güzeli sanacak bir de bu salaklar için paraşütçüleri mi kaldıracaklar.

0|1
    0|0
  • Bu yobazlıkla ilgili
    Ama kapalı biri yapmış ve yobazlık etiketi biçok kişiye göre es konumda bulunmuş

O bir yana bu ulke bu yuzden gelişemiyo zihniyetine tukurdüklerim deyip sorudan gidiyorum://millet bilimle ugrasir biz amla dötle

0|0
    0|0
  • Dediklerine katildim, bende extreme sporla ilgileniyorum o an sen kendini tanri gibi hissedersin, kimse umurunda olmaz

0|0
    0|0
  • Bende uyuz olurum oyle kadınlara çevremde çok bütün erkwkler onlara bakıyo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu tür olayları okuduğumda nasıl çarpık bir ailede büyüdüklerini düşünmeden edemiyorum. Malum, insanlar hep kendinden pay biçer..

0|0
    0|0
    • Ben aşırı kompleksli olduklarını düşünüyorum. Son dönemde yaygınlaştı bunların bu kendileriyle alakasız yerlerde otel falan açma huyları, bunlar sırf gözükme ve kendinden olmayanlara sataşma çabası başka bişey değil.

Akılları fikirleri cinsellik zaten, ama Fethiye gibi bir yere gidip sonra kıldan nem kapmak ancak şımarıklık ve kendini bişey sanmak ile açıklanabilir.

Geçen yıl tatile Kemer'de ağırlıklı olarak rus, türklerin ben, iki kardeşim ve bir tane balayındaki muhafazakar çiftten ibaret olduğu bir kafilede bulunduyduk.

Şimdi oralarda belli bir saate kadar içkiler sınırsızdır barda, sonradan fiyatlı olur. Arada kazak bir barmen var, millete kokteyeyl falan dağıtıyor.

Bu bizim kafile gezileri sırasında karısının elinden tutup somurtmak dışında bir zikim yapmayan türk arkadaş barmene gitmiş 'Bunda alkol yok di mi, bak bana alkol verdiysen bozuşuruz' diyor.

Şimdi bre canım, senin ne işin var barda, madem alkol almayacaksın? Herif sana bedava kokteyl vermiş, niye aldın madem?

• Alayı böyle, eskiden böyle yerlerde esameleri okunmazdı, şimdi ülkenin malum şartlarından ötürü görgüsüzce her yerde peydah olmaya çalışıyorlar ama tek yaptıkları gidip milletin keyfini kaçırmak. Başka bişey değil.

Bana sorarsan ellerinden gelse yabancıları falan komple sahillerden yasaklayacaklar, adamlar turizm beldelerinde muhafazakar biz zihniyetin hakim olmamasından rahatsız oluyorlar. Orda kendilerine göre tatil yapma imkanı bulsalar bile bu sefer gidip başkalarına çatıyorlar.

• komik.. islami otel ne hem halifemi var buda..

0|0
    0|0
  • bahane paraşüt yasaklycak okdar yüksek ten nasıl gözükecek
    onuda yasaksın fethiye ye turist gelmez

0|0
    0|0
Yükleniyor...