Allah aşkına bizim ülkemizdeki 19-20 yaşındaki bir kız hala kendini neden küçük bir çocuk olarak görür?

bir tane 30 yaşındaki bir erkek 20 yaşındaki kızla bir site üzerinde arkadaşlık kurmaya çalışıyor yorumlaşmalarını okuyorum. kızın dediğine bakın hele: ben çok küçüğüm 10 yıl var aramızda vs diye saçmalıyor. yahu gelişim 20 yaşına kadar çoktan tamamlanıyor. sen ona göre küçük değilsin, ondan daha gençsin o senden 10 yıl daha yaşlı. hala ne büyümesi bu? bizim ülkedeki gençler erişkin olduklarını ne zaman farkına varırlar acaba? bu olay yurtdışında böyle değil. yurtdışı ülkelerde 18 yaşına giren kişi bağımsız bir bireydir, yetişkindir. genelde kendilerini böyle görürler, çocuk olmaktan çıkarlar. bizimkiler hala çocuk kafası yaşıyor. yok neymiş yaş farkından dolayı 30 yaşındakiyle 20 yaşındaki kızın ilişkisi olmazmış, saçmalığa bakar mısınız adama bir de pedofili diyorlar? yahu pedofilinin anlamını öğrenin önce. 20 yaşındaki kız çocuk mu da adam pedofili olsun?

Güncellemeler:
güncel
güncel yahu

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Artık geç olgunlaşıyo kızlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardes o devir eskide kaldı max 2 3 yas küçük olur artık fazlası göze batar kız haklı 10 yas çok abez kaçar

0|3
    0|0
    • abicim benim anlatmak istediğim bu değil. kendini hala büyümemiş görüyolar diyorum. 15 yaşında 3 çocuklu suriyeli kızlar var. daha neyin büyümemesi 20 yaşında?

• yav bak kız istemiyo iste arada çok yas farkı olmasını sen neyini anlamıon

Kızlar Ne Diyor 3

• Fiziksel olarak evet ama fikirsel olarak küçük olması muhtemel
    10yaş fazla zaten

0|1
    0|0
    • sıkıntı olan yaş farkı değil.
      sıkıntı, kızın kendini çocukluktan çıkamayıp 20 yaşında hala küçük görmesi.

• Belki de küçüğüm derken aradaki yaş farkını kastetmiştir
      Ya da o kendini öyle hissediyor

• Sana gore kucuk evet. Kiz akilli cikti riza baba

0|0
    0|1
  • Ailelerin yetiştirmesi be kardeşim Hep cocukmuş gibi davraniliyor bu ülkede Kendi kararlarini alamaz beyin özürlümüş gibi. Kiz da hakli inanmiş cocuk olduğuna Sen kucuksun daha demislerdir bircok sey icin yazik Benlikler geç bulunuyor

0|1
    0|0
    • aynen öyle. ailelerin çocuk olarak görmesi yüzünden bu durum kaynaklanıyor haklısın fakat bu kızlar ne zaman büyüyecekler? yaşlandıkları zaman mı idrak edecekler fiziksel olgunluğu tamamladıklarını?

• Boyle bir aile yaşantisinda maalesef 30 dan aşaģı olmasi zor Bayana cocuk ruhluluk yakisir yerine gore , lakin kendinin farkinda olmasi gerekir. Ailenin gölgesinden çıkıp kendi ayaklari ustunde durmali boyle insanlar , bağimsizlik kazanmali En azindan ekonomik olarak sonra gerisi gelir..

Erkekler Ne Diyor 4

• 30 yaşında erkek 20'li kızla dolaşsın di mi senin görüşünce? Herkes kendi yaşıtına baksın

0|2
    0|1
  • Büyümek sadece çocuk yapma olgunluğuna erişmek değildir ruhunda olgunlaşması gerekir benim ruhum 11 yaşındadır heralde çok çocukça hareketlerim var artık çocuklar el üstünde büyütülüyor geç olgunlaşıyorlar

0|1
    0|0
  • Insanın kendini geliştirmesi ölene kadar devam eder. Arada 10 yaş olan insanların anlaşabiliyor olması normal değil bence. Yaşlı olan kendini yeterince geliştirememiş demektir bu.

0|1
    0|0
    • belki adam asosyal yaşamıştır o yaşına kadar?

• O yüzden normal değil diyorum zaten. Belli ki yaşıtı kadınların ilgisini çekemiyor.

• 20 yasinda cocuk degil tabiki ama 10 yasta cok fazla...

0|0
    0|1
Yükleniyor...