Mayo bikini ile denize gidenler hakkında bir bakarmısınız (ayrıntı) ?

arkadaslar ben antalyada oturuyorum ve sadece meraktan soruyorum. Plajda bu resimdeki şekilde gezen bircok kadın var. Göğüslerin yarısı görünüyor, popo tarafininda en az yarısı ortada. hadi bunları gectim, sürekli bikinisi düşenler veya açılanlar oluyor. Onun dışında ön taraftaki mahrem bolgenin bariz sekilde belli oldugu görülüyor böyle bakınca. Benim merak ettiğim, bunu nasıl giyebiliyorsunuz? mahrem bölgelerinizi nasıl bu kadar kolayca sergileyebiliyorsunuz. Neredeyse tamamen çıplaksınız. Giyinigim diye kendinizi kandırıyorsunuz. Bunuda geçtim babalarınız, abileriniz, kocalarınız nasıl izin verebiliyor böyle sergilenmenize?
Mayo bikini ile denize gidenler hakkında bir bakarmısınız (ayrıntı) ?

Güncellemeler:
Sapıkmısın diyenler. Karı cıplak geziyir buna rağmen bakmıyoruz. Çıplak gezenmi sapık yoksa ben mi? Sapık olsam böyle giyinin işime gelir daha çok bakarım işte ne güzel derdim.. Azcık beyin lütfen
Burada o kızları savunup bana sapık yobaz diyen erkekler, bende erkeğim o kızların arkasında ors.. diye konustugunuzu biliyorum. bu neyin kafası

1|0
18|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 17

• Katılıyorum

1|2
    1|2
  • Ben girerken altıma bir şort giyiyorum çıkıncada üstüme bir tişört giyiyorum.

0|1
    0|0
    • tesekkur ederim bu dusunceniz icin

• zaten erkekler tamamen çıplak kadından değil iç çamaşırı giymiş kadından zevk alıyor.

0|0
    0|0
    • evvet aynen oyle. Kısaca özetlemissin tesekkurler : )

• ama giyene de karışılmaz hoş erkeklere açık olsan da hoşlarına gidiyor kapalı da olsan kimbilir içinde ne var da böyle kapatmış saklamış diye merak edip kafasından kuruyor çoğu boş ver isteyen istediğini giysin onların bunu giymesindeki tek sebep erkeklerin beğenmesi de değil. yakışıyorsa vücudu varsa giyer

• zaten kimseye karismam sadece soru soruyotum

• Nerde bakmiyosunuz ilkez denize gircem heryerim kapali hayvan gibi baktiklari icin kosa kosa eve geri kactim yani acik olsanda kapali olsanda bisey deyismiyooo

0|1
    0|0
    • ben bakmiyolar demedumki bakan cok insan var. ama kapaliya baktiklarinda gordukleri bise yok. aciga baktiklarinda popo var meme var. bisey degisiyomus dimi?

• Meme gormus gibi baktiklari icin tatilimi ziyan edip eve kactim zihniyet ayni olduktan snra ne farkederki kapali olsa kapali diye fantezi kuruyonuz acik olaa heryeri gozukuo diye anlamiyorum artik beyninizi

• ben bakan biri olsam acik giyinenleri desteklerdim. Onu bakanlara soyle. ayrica acik giyinenlerde sapik oluyor ama sen olmuyorsun farkin bu

• Haklısın

0|1
    0|0
  • Napalim salvarla mi girelim? Hic rahatsiz olmuyorum ben valla

1|1
    1|0
    • en azından şort falan giyebilirsiniz.
      rahatsiz olup olmaman senin sorunun sadece soru sordum ben

• Napalım kazakla mı girelim denize, havuza? Rahat yüzebilmek için giyiyoruz. Ayrıca erkekler de slip mayo, şort giyiyolar. Yani bir tek kadınlar değil yarı çıplak gezen.

1|0
    0|0
    • en azindan şort giyebilirsiniz. afedersin siz yarıcıplaklığı geçip tamamen çıplak olmaya dogru gittiniz. Tüm mahrem bölgeler tamamen ortada. oldu olacak tam ciplak girin bari. Cunku hicbir farki yok Şu an giydiklerinizle

• Sorunun cevap verilecek bir yanı yok ama. Ayrıca inan bana katılıyorum diyen kızların geneli de bikini giyenlerdir

• umrumda değil dogruyu savunduklari sürece

• Bu onu giyenlerin babalarinin abilerinin kocalarinin annelerinin sorunu sen karına giydirmezsin olur biter. Ben de yakiştırmiyorum giymiyorum mesela ama giyenlerle ilgilenmiyorum

0|0
    0|0
  • Biz bunu giyince sorun ama sen cinsel organa kadar dikkatli bakinca sorun degil oyle mi?

1|1
    1|1
  • çok doğru katılıyorum sana

0|0
    0|1
  • Bazı erkeklerde plajda slip giyiyo sesimizi çıkarıyo muyuz

0|0
    0|0
  • Sizin gibi sapık insanların açısından bakmayınca her şey çok da normal.

0|0
    0|1
    • çıplak dolaşıyorsunuz. ben bakmiyorum ama heryerde goruyoruz ister istemez. cıplak gezenmi sapık yoksa benmi? sapık olsam giyin tabiki ne guzel daha cok goruruz derdim

• ciplaklik daha rahat ciplak olalim o zaman hepimiz

• Onu diyorum ya isteyen istedigini olur istediği gibi gezer.

• Bende bikini giymeye çok meraklı değilim dediğine katılıyorum denize girip çıktığında üstüne yapışıyor her yerin belli oluyor ama doğru düzgün giyilebilecek bir şey de satılmıyor ki. Haşemayla da insan güneşlenemiyor. Haşema giyenlerle dalge geçende yine senin cinsiyetin. Bikini giysen gösterişçi, mayonun altına şort giysen kezban, haşema giyince tutucu yobaz oluyoruz

0|1
    0|0
    • haseme giyene laf soyleyen onu acik olarak gormek istiyordur net. o erkeklerde serefsiz.

• Herkes halinden memnun işte sorun ne?

0|0
    0|0
    • sadece sordum

• E tamam işte cevabı da herkes halinden memnun ki bu şekilde hareket ediyo

• sorun ne dedin ya ona cevabeb soyledim

• Asla öyle bir kocayla evlenmem nasıl izin veriyorlar?

0|1
    0|0
    • kesinlikle bende ona sasiriyorum

• Teşekkür ederim sende öylesin :)) maşallah sanada keşke herkes senin gibi düşünse

• ve de senin gibi : )
      bende tesekkur ederimm : )

• Napak heşşomoylayn girip daha mi göze batalım erkeklerde şortla cikiyo yapisiyo sort napak yani gozlerinizi dikmeyin kardes

0|1
    0|1
    • yapışması başka açık açık görünmesi baska. en azından şort falan giyilmeli bence. gözlerimi dikmiyorum ama istemedende goruyoruz bazen.

• Işte dar görüş burada başlıyor. Iyi aksamlar

• iyi aksamlar tesekkurler gorusleriniz icin

• Katılıyorum 😄

0|2
    0|0
    • tesekkurler : )

• Kafa yok onlarda adaghahaj😄

• bencede oyle. d cok cahiller ve kafasizlar

Erkekler Ne Diyor 4

• Sen o yönden baktığın için olabilir ortamında görmediğin için olabilir bence gayet normal abartacak bir durum söz konusu değil bütün dünya böyle...

0|0
    0|0
    • antalyada yasadigim icin dogdugumdan beri bu ortamdayim ;)
      Ama yanlis oldugunu biliyorum.

• Modern hayat. nesi kötü

0|0
    1|0
    • gizli erkek üye cevabı vermis..
      ayrıca kıçı başı acmak modernlikmi oluyomus

• Ozmn gir birazda arapları araştır hepsi kapalı ama altlarında külot bile yok nerde köşe bulsalar veriyorlar. git orda yaşa ozm

• oyle yapiyolarsa eger onlarda gözümde farksiz olur. Namuslu bir ülke kalmadı veya bir iki tane kaldı demekki

• ya hacı deli misin bak işte ne güzel. salak mısın sen ya. kafanı yorma bunlarla

0|0
    0|0
    • hacı kendi sevgilime oyle baksalar hosuma gitmezdi

• Açarak modern olduklarını düşünüyorlar evlatları görünce ne diyorlar acaba

0|1
    0|1
    • kesinlikle

• Asil sapık kim acaba? Denize salvarla mi girelim demişler? Haşema hakkında bilgileri yok sanırım
      Amaç deniz olsa haşema yeter ama amaç farklib

• amac sergilenmek...

Yükleniyor...