Ailem ölsen de kurtulsak diyor?

Kucukken mizmizmisim cok yemek yiyemezmisim hastalanirmisim ondan dolayi cok cektirdin bize derler hep kucukken de ugrastik simdide ugrasiyoruz derler onun disinda cok baskicilar hicbir yere yollamazlar kiyafetime o kadar cok karisirlar ki agliyorum bazen laflarina en basitinden bir arkadasimla buluscam yalvartirlar gunlerce en son gene bir giciklik yaparlar ya benimle gelirler ya da hadi hadi deyip gunumu mahvederler hep bagirir zaten babam sebebini de benim onlari saymamam oldugunu soyler aslinda sayiyorum ama insan surekli karsisinda bagiran birini gorunce onunla konusmak istemiyo herseyime kusur buluyolar yani ben bisey yapsam direk en kotu yonunu bulur soyler zaten kendi kabuguma cekildigimde de rahat birakmiyorlar yok iste senin yuzunden bir gun sinir krizi gecircem olcem bıktım senden ozel okula yolluyoruz herseyin tam niye isyankarsin bu kadar (giyimime karismalarina laf ediyorum) su son sey beni gercekten yıktı annem dedi ki : Ölsen de kurtulsam.

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Nabızlar yükselince pişman olunacak sözler sarf eder aileler. Bir gün aile kurarsan sende özellikle kızına hiç karışmayacaksın bağırmayacaksın dilediği gibi yaşamasına izin vereceksin. Bu da yanlış davranışlardan biridir. Ailene aileleri gelişim çağında pek fazla iyi özellikler kazandıramamış. Yoksa bunu yansıtmaktan çekinmezlerdi diye düşünüyorum. Bir hedefin var mı? Hayalin? Neler yapmak istiyorsun?

1|1
    0|0
    • Okul anlaminda basariliyim cok sukur yani gercekten buyuk hedeflerim de var ama anne babam kendi cocukluklariyla beni karsilastirdiklarindan boyle oluyor bana bizim zamanimizda soyleydi boyleydi diyorlar zaman degisti desem de anlatamiyorum

• Aail ben tesekkur ederim

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 6

• bende aileme bunu hep söylerdim ölsem de kurtulsanız diye

1|0
    0|0
  • Gerçekten değilde şakacıktan öl sende.

1|1
    0|0
  • Valla haklı ailen Çok yaşa de kurtulsunlar rahatlasınlar.

1|0
    0|0
  • Kocaya kac sen de madem öyle 😃

1|0
    0|0
  • ol sende

0|0
    0|0
  • Nasıl bir aile bu

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kusura bakma ama ailen cidden seni düşünmeyi koruyup kollamayi geçmiş. Artık bildiğin seni kullanıyorlar. Yani bu yaptıkları sana eziyet. Yapman gereken tek şey çalışıp para kazanmak. Yoksa kurtulamazsin. Ben onlar olmadan yapamam diye de düşünme, yaparsın. Paranı eline al ve bir gün ben artık gidiyorum de ve git. Birak ne derlerse desinler.

1|0
    0|0
  • ne biçim bit aile bu, imkanın var ise o evde durma.

1|0
    0|0
    • Oyle bir imkanim yok yasim 17 :(

• ya manyak mısın. kimse seni öldüremez saçmalama polis ne güne duruyor o ev yaşanılacak bir ev değil senin açından

• Oldurmek derken gercek anlamda degil ama simdikinden daha kotu bir halde olurum bir de yasim hukuken tutmuyor 18 e kadar beklemem lazim en az :(

• Babam bana sen kimsin diyor. Bosver 😊

1|0
    0|0
  • Beterin beteri var şükret. Babam bize "sizi şurdan aşağı atsam öldürsem haktır" dedi en son. Diğer şeyleri saymıyorum.

1|0
    0|0
  • :O Bir an günlüğümü okuyorum sandım :O Belki de inanmazsın ama yemin ederim aynısı

1|0
    0|0
Yükleniyor...