Kapat

Yaw arkadaşlar şimdi ciddi ciddi bizim dinciler ya da şu orta dogulular cennete gidecekte biz yanacaz mı?

Ne bilim japonlar çinliler avrupalılar amerika kıtası kompleyanacak ama orta dogulular ve bizim gibi ülkedeki dinciler mi cennete gidecek sadece öyle diyorlar siz ne diyorsunuz? Yani şuandaki dünya nüfusunun 5 te 4 ünden fazlasını ateşte yakacak (düşün ateş te yanacaksın ! ) allah nasıl merhamet sahibi bir allahtır ki ya? ben çözemedim de bu merhamet olayını aydınlatın beni. Ben olsam biri beni sevmese küfür dahi etse iyi biri olsa onu bagışlardım. oysaki allah sırf o dine inanmamış diye (bunun bir ton sebebi olabilir ) sanki sosyoloji psikoloji bilmiyormuş ta böyle man kafalı biriymiş gibi ve zalim biri gibi sen benim dinim için ugraşmadıysan benim senle işim yok yakacam seni mi diyecek? Allah kendini bu dünyada görenemi sakal atacak yani öbür tarafta ona çalışmayana zulüm mü var? Dinvcilerin dediginden böyle anlıyorum

• Dincileri zikecekler bence
    A seç
  • Sen iyi olsanda allaha çalışmadıysan yanacan tabi sen ona ne çıkar sagladın ki o seni cennete koysun
    B seç
  • Dinciler sadece cennete gidecek:D allah allah allah allah :D
    C seç
  • Hak din ateizmdir
    D seç
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ohhh kafirler için yaşasın cehennem.

0|1
    0|0
    • kafirler benim gördügüm şuandaki dindarlar daha çok. bir soru sorayım imam hatip açıp kuran kusrları açıp ta adam kayıranlar sınav yapmayıpmülakatla kendi adamını işe alanlar dindar ama insanlara yardım eden fakat innamayanbirmi kafir vay be tebrikler

• Dinsiz cehenneme gider
      Sual: (Ateist ve dinsiz Cehenneme gidecektir) deniyor. Bu yargı, yanlış değil mi? Kimin Cennete, kimin Cehenneme gideceğini yalnız Allah bilmez mi?
      CEVAP
      Ateist iman ederse Cennete gidebilir, Müslüman da küfre düşüp Cehenneme gidebilir. Bunu kimse bilemez elbette, fakat (Ateist iman etmeden ölürse Cehenneme gider) denir, çünkü bunu Allahü teâlâ bildiriyor. Söyleyen yargıda bulunmuyor. Kitaptan naklediyor. Mesela Allahü teâlâ, (Kâfirler ebedî Cehennemde kalacaktır) buyuruyor. Bir kimsenin de, kâfirlerin sonsuz Cehennemde kalacağını söylemesi, bunu nakletmesi demektir. Kendiliğinden bir şey söylemiş olmuyor.

• ben bir allah sırf o dine inanmamış diye ki bunun bir çok sebebi olabilir. Unutmaki sende başka bir cografyada dogsan inanmayacaktın hiç inanırdım deme yani bu ufkunun dar oldugunu gösterir hangi cografyada dogsan o degerlere inanacaktın :) ve sırf bunun için allah senii cehenneme atacak kitap böyle diyorsa yanlıştır allah yazmamıştır demekki senin aklın bunu alıyorsa ben ne diyim :) Ayrıca yarattıgı insnalrın yüzde 90 ını falan yakan bir allah ilginç bu mantık ka öyle oluyor :)

En İyi Kız Görüşü

• Kuş kadar beynin var onu da böyle saçma sapan sorular sorup tüketme bence sayfayı işgal etme

0|1
    0|0
    • hmm senin beynin çok fazla yani aşagılık dindar degil mi nasıl bu sonuca ulaştın beyninin bu kadar çalıştıgını düşünüyorsun. Ulan şu an insanların yüzde 95 ini yakacak allah sonsuz merhamet sahibi diyorsunuz bu mu senin o çok beyinli hlin allah yerine yanlışlıkla şeytana tapıyorsun farkında degilsin iyi birini ancak şeytan yakar çnkü

• Konuş konuş seni takan kim seninle muhattap olacağımı sanıyorsan yanılıyorsun skimde değilsin

• cevap veremeyince hopp :D seni düşünmeye davet ediyorum insansın beynin var ona hakaret etme sende biliyorsunki bu saçma sonsuz merhamet sahibi degil az merhamet sahibi bir insan bile bunu yapmaz :D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Kurana göre cehenneme giren cıkamaz Müslüman cezasını cekip cennete giricek
    ama hristiyan cehennemde kalıcak kuranda böyle bişi yok hadis kitaplarında uydurmalar yahudi hristiyanların hepsi cehenneme gitmicek

0|0
    0|0
    • Allahın oglu var diceksin hanımı var diceksin
      Üzeyir allahın oglu diceksin
      allah bunları saptırmış cünkü şirk koşuyorlar
      Maide 72-73
      tevbe 30 oku dinle alay etme zaten sende inanmıyorsun belli

• Abuk subuk paylaşım yapma be mal insan bune seviyesizlik kaç yaşındasın sen beyinsiiz

0|1
    0|0
    • ne alaka bu sözler çokmu mantıklı yani allah eger iyi olsanda ona çalmışmıyorsa seni yakacak demek nedir? bence git onlara çocuk de.. ibadet iyilik ypmaktır diger namaz gibi ibadetlerde iyilik ypmaya vesiledir sen müslüman degilsen yanacaksın diyorsun bu allaha küfürdürbencebu kadar kıt bir allah hayal edildigi için

• Şu konuda bir anlaşalım senin Allah'a ibadet etmende onun hiç bir çıkarı yok. şöyleki yıllarca fahişelik yapmış bir kadın, bir sokak köpeği suzuzluk çektiği için ayakkabısıyla cennete gidiyor. yani ilk önce kalbin temiz olacak 😉

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...