Kızlar neden efendi çoçuklar değilde serseri tipli çoçukları seçer?

Bunu birçok gördüm efendi saygılı tam anlamıyla adam olan insanlara kızlar hiç bakmıyor nerde bir sigara içen kavga eden artis artis havalarda olan kardeşim seçiyolar bunu çok düşünüyorum aklım almıyor siz nasıl bir kafayla bu tür insanlara ilgi gösteriyonuz 5 para etmez insanlara halbüki sizi bekleyen adam gibi çoçuklar var sessiz sakin diye onlara niye bakmıyorsunuz?

0|0
9|12

En İyi Kız Görüşü

• açıkcası serseri tipli çocuklar değilde ben şu kendini bişey sanan "maço" sanan erkekciklerden nefret ederim ıyyy tahammül bile edemiyroum

0|1
    0|0
    • onlarda aynı birşey fark etmiyor almışlar eline bir tesbih kendilerini adam sanıyorlar tesbih sallayarak adam olunsaydı heryer doktor mühendis olurdu

• harbiden bunlar azalacağına çoğalıyolar malasef gelecek nesil kötü hep yaşım 18 ama bu tür kekolardan harbi bıktım para istiyolar yok diyoruz arkadaşlarla gelip bide aramaya çalışıyor sen kimi arıyorsun hayırdır bir kere öyle kavga edicektim ama arkadaşlar boşver dedi yürüdük gittik tam şerefsizler ya

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar serseri tiplerden etkilenmezler. Onlar sadece kendine güveni olan erkekleri çekici bulurlar. Bir erkeğin dünya umrunda değilmiş gibi davranması iticidir fakat gerçekten öyle içtenlikle davranması ise çekicidir. Kadınlar rol yapan erkeği sezmekte ustadırlar. Kadınlar her zaman, kendi değerini bilen, güçlü, bir kadın için her şeyini feda etmeyen yani kendini tamamıyla 100 gramlık et parçası için bir kadına kaptırmayan erkekleri çekici bulurlar. Tüm erkekler 100 gr et parçası peşinde koştukları için, kadın artık bu canlı varlıklarından sıkılır. Fakat karşısına 100 gramlık et parçasıın umursamayan bir erkek çıktığı zaman kadın şaşırır ve ilgisini çeker bu durum. Bu ona çekici gelir. Serseri tiplerden ancak ergen kızlar hoşlanırlar. Efendilik kötü bir şey değildir. Efendi ol ama ezik olma, efendi ol ama kul köpek olma, kendi değerinin her zaman farkında ol. Efendi ol ama adam ol.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Sünepeyle efendiliği karıştırmayın efendiyim diyen çoğu kişi sünepe😂

1|1
    0|0
    • Benim dediğim insanlar sünepe değil ama kızlara yaklaşmıyorlar onlardan çekiniyolar halbüki çok temiz insanlar kızla beraberken konuşamıyolar hepsi bu

• ergenler oyle yapar 20yi gecince akil basa geliyor uzak duruyorsun serderilerden

0|1
    0|0
    • o yaşa kadar her boku yapıyor sonra ben dürüst efendi birini istiyorum onlara el haraketi çekesim geliyor dicem alsana koca hakkediyo bunlar

• hayir ondan bahsetmiyorum ergenken serseri tioler havali cool geliyo sana onlarla takiliyosun 20yi gecince elinde meslegi olan kadin ruhundan anlayan birini ariyosun.

• tamam anladımda o ergenlerle takılırken birçok halt yiyorlar sonra ben temiz bir insan ariyorum diyorlar ya ben en çok ona sinir oluyorum sen kimsinde böyle bir erkek istersin ne yüzle istiyolar onu anlamıyorum

• Hiç oyle tiplerden etkilenmedim hiç genelleme yapmayın

0|1
    0|0
    • Tabi aklı başında olanlarda var ama şöyle birşey var %75 i serseriye bakıyorsa %25 ide efendi insana bakıyor aklı başında olan insan çok az malasef

• Bizi koruyamazsınız diye

0|1
    0|0
    • Sen her sessize bakma öyle görünür ama içinde canavarda olabilir ben o tür insanlarda gördüm normalde sessiz sakin kavgada canavar terminatör gibi dışardan yargılamayın

• Çunki aski onlar kufur sanar, takmamak sanar, uzulmek sanar. Kizlar romantik erkleri sevin 😂

0|1
    0|0
    • Ayn böyle salak haraketlerde bulunanlarla sevgili oluyorlar deli oluyorum 2 gram beyindemi yok arkadaş kalp dile gelse bune lan der bula bula bu taş kalplimiyimi buldun der

• Yaa biz ayniyiz.. Bende ayni hissediyorum ama artik baskasinla olan bir insana , ne demek dusserki.

• ya işte bende bundan dolayı konuşamıyorum desem birşey değişmeyecek 2 ay önce ben fatura yatırmaya çıkmıştım 5 dklıgına gittim geldim baktım kız benim apartmanın önünde oturmuş anneside yanında bağcık bağlıyodu ben kader olarak gördüm neyse ben bir şoka girdim zaten merhaba laştı benle nasılsın diye konuştuk 2 dk gitti sonra

• Genelde ergen kızlar serseri tipleri seçer bence

0|1
    0|0
    • 25 yaşına kadar bu hatayı yapanlar mevcut toplumda

• yaşla değil beyinle alakalı kendini bozmayan kızlarda var ama nadir bu devirde onları bulmak için baya bir tünel kazmak lazım

• Aynen öyle herkes bir değil

• Sen hangi kategoridesin

0|0
    0|0
  • Sessiz sakin pisirik diye

0|0
    0|0
    • bazıları pısırık değil erkek içinde aktif ama kızlar varken sessiz çekingen oluyorlar bence pısırıklıkla alakası yok

Erkekler Ne Diyor 11

• Çünkü zararlı maddeler bağımlılık yaratır.

0|0
    0|0
  • devir 'deveye diken yarar ' devri. unutma senin sevdiğinle, seni seven asla aynı kişi değildir. günümüz kızları artık erkeklerin peşinde koşturuyor. erkekler utangaç oldu. ahir zamandayız az kaldı kıyamete.

0|0
    0|0
  • Ilkel beyinleri avcılık toplayicilik yapan evine yemek getiren koruyan kollayan magara adamlarini daha cekici buluyor cunku yani bilimsel birsey bu dikkat et genis goguslu yapili erkekler de ilgi ceker bu yuzden

0|0
    0|0
  • Tütk kızlarının mal olduğunu hala anlayamadınız mı?

0|1
    0|0
    • Biliyoruz yinede azda olsa içlerinde akıllı olanlarda var

• hani nerde? ben bir tane akıllı görmedim anca skildiklerinde akıllanıyolar

• oda doğru skersen yaranıyorsun bunlara aklı başında olanlar çok az onlarda genelde evde takılan kızlardır zaten dün bir kızla flörtleştim keske ileri gidip abazalık yapsaydım belkide bu şekilde peşime gelirdi yapmadık gitti bidaha görmedim

• Bu şey gibi erkek her kadınla sevişip evlenmek için bakire arıyosa nasıl bu çirkin bir durumsa kızların da arabasına parasına bakıp 5 para etmez serserilerle takılması aynı şey hiçbi farkı yok belki de ikincisi daha çirkin bir durum

0|0
    0|0
    • Her ikiside kötü benim tanıdığım biride çoğu kızla beraber oluyor diyorki sonra ben köyden namuslu kız alıcam gelde kafayı gömme buna

• böyle adamlarla muhabbet kurma uzak dur ama şunu da bu tür adamların altına yatanlar da en az onlar kadar suçlu

• zaten defalarca yapıyoruz diyerek habire kız veriyormuş buna tam günahkar adam ya nerde zina hırsızlık ahlaksızlık varsa bunda kıl oluyorum zaten bana dikleniyo artis artis haraketleri var görsen bide cılız birşey bir koymama bakar cins bir insan

• merak ederler. acaba bu çocukta ne var niye böyle olmuş filan o sırada ilgi oluşur alışkanlık oluşur

0|0
    0|0
    • illa bela istiyolar yani o tür insanlardan herşey beklenir benim tanıdığım biride öyle sabah akşam kızlarla beraber oluyor böyle insanlardan nefret ediyorum

• Salak olduklari icin

0|0
    0|0
    • Çok doğru bir cevap

• Eyvallah dostum kadinlar hep serseri erkeklerle cikar ama is evlenmeye geldimi efendi adamlarla muendislerle evlenirler kisacasi canlari cehenneme

• göz ayarları bozuktur belki xd

0|0
    0|0
  • çünkü haycan katarlar, umursamazlar.. bunlarda ilgi çeker her daim.

0|0
    0|0
    • Anladım kardeşim severek değil skerek yaranırsın bunlara bundan anlıyorlar çünkü

• Seçmesinler bakalım gitsinler onlara , biz her zaman efendiliğimizle kalalım , onlar genellikle uçkuruna düşüyorlar sonra kızları bırakıp gidiyorlar. Sevmenin de bir adabı var ben sevdiğimin gözlerine bakmaya kıyamazken elin herifi geliyor ağlatıp gidiyor ama ne yapayım o zaman kendisi bilir der çeker giderim...
    Not : Efendilik her zaman ezilmek , sünepelik değildir. Efendilik o mutlu olsun da ben buradan giderim diyebilmektir efendilik eski sevgilisinin arkasından konuşmak değil konuşanlarada konuştuğu laflara dikkat etmesi için uyarmaktır. Efendilik Peygamberimizin (S. A) kadınlar sizin emanetinizdir veda hütbesinde geçen öğütünü dinleyip onlara o gözle bakmaktır...

0|1
    0|0
    • Çok doğru dedin kardeşim ben uzaktan görünce bayılcak gibi oluyorum elin iti ona dokunuyor ben evde kahroluyorum ama şunuda anlıyorum artık ben ne kadar önemsesemde kız beni takmıyor noluyor ben kendimi yemiş oluyorum olan gene bana oluyor

• ilerde aldatılmayı dayak yemeyi hak ediyorlar :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...