Sorum şudur bumu insanlık bumu erkeklik?

Sorum şudur bumu insanlık bumu erkeklik ?

Tüylerim diken diken oldu Allah belasını versin böyle insanların.

2|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• ALLAH belalarını versin ben bu tür şeyleri yaşamaktan sıkıldım erkek olduğumdan utanır oldum bu nasıl bir şey abi düşünüyorum benim kızım olucak biri böyle bir şey yapıcak düşündükçe ağlamayı bırak kendimi öldüresim geliyor. Birde utanmadan idam olmaz diyor öyle bir olur k bunların her bir etini kesiceksin sonra insan hakları başlarım öyle insan haklarına bu böyle olmaz olmamalı benim ellerim titredi okurken ne demek abi millet çocukmuş diye üzülücek ama bunun yaşla alakası olamaz ülkemizde öyle sapıklar var ki idam getirilmeli kim ne derse desin abi sonra insanlar osmanıyı sevmez osmanlıda bu adamların... yapıyorlardı o yüzden cesaret edemiyorlardı ama bunları hapishanede 7 / 24 ... ALLAH korkusu olmayan yaratıklar..

1|0
    0|0
    • İdam bunlara ödül işkence yapılmalı cidden haklısın

• İdam yeterlidir çünkü öteki dünya da çekeceğini hızlandırmış oluruz..

En İyi Kız Görüşü

• Allah ıslah etsin böylelerini.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben de bu soruyu soracaktım benden önce davranmışsın. İnsanlık yok. Hayat kadını diye adli tıp inceleme bile yapmıyor..

1|0
    0|0
    • Ölen Kız Çocuğu Hayat Kadını Değil. Üzerinde 2-3 Aynı Lavuğun Spermi Olduğu İçin Şerefsiz Adli Tıp Çalışanları Hayat Kadını Olduğunu Düşünüp Otopsi Raporunu Yanlış Vermiş.

Olayı Yavaşlatan Polisi De, Savcısı Da, Otopsi Raporunu Yanlış Veren Adli Tıpın Da Vicdanını S*keyim ! İnceleme Yapmayan Adli Tıp, 7 Yıl Delil Toplamayan Polis, Tutuklama Talep Etmeyen Savcı
      Hepsi Tecavüzcüdür Katildir !

• Evet versin hemde sonuna kadar, ancak kız bilmeden de olsa bir hata yapmış yabancılar ile tanışmak gibi face kullanması onu öldürdü

0|0
    0|0
    • Onu face kullanmasımı öldürdü yoksa 3 tane sapığın arzularımı?

• Yazık ya cidden yazık sana

• Ben hilafet taraftarıyım sizlere yazık, erkeklere sonsuz işkence yapılmalı evet çok kötü peki tesettürlü bir kadına kıza kim karışır?

• Amin Allah kahretsin o insanları

0|0
    0|0
  • Rabbim Sibel ÖNDER' lerin sayisini artirsin yazik gunah degil mi

0|0
    0|0
  • Güzel hikaye.

0|0
    0|1
  • Erkek miyiz? Adam mıyız?
    Değiliz kardeşler, değiliz. Tiksinilecek yaratıklarız. Diyebilecek, kendimizi savunabilecek hiç bir yönümüz yok. Hayvan bile daha merhametli, utandım cinsiyetimden o mavi kimlikten utandım...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Haberi duyunca midem bulandı. Yeni nesile laf edenler , bu haberi duyduktan sonra kendi nesillerini de eleştirirler umarım...

1|0
    0|0
  • Umarım hepsinin başına daha feci bir son gelir. Yazacak kelime bulamıyorum. Öfkeni bile kusamıyorum bu adi yaratıklara.

1|0
    0|0
  • keske ulkemizde deri yuzme cezasi olsaydi da bu asagilik yaratiklar yaptiklarinin cezasini cekebilseydi.

1|0
    0|0
  • Ağladım..

0|0
    0|0
Yükleniyor...